حرکت عالی

آواتار .... ....
حرکت عالی
توسط   .... ....   ۲۹۱۹ روز قبل
حرکت عالی رحمتی مقابل قلعه نوعی خیلی خوب بود مهدی مچکریم
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۲۹۱۹ روز قبل
مثل اینکه شما هم مشکل دارید.خاک توسرش کنن.کجاش خوب بود؟

ادب نداره به استادش احترام بذاره حداقل بی حرمتی نکنه.
آواتار سید حسن طاهری
توسط   سید حسن طاهری   ۲۹۱۹ روز قبل
سلام. در اینکه سید دروازه بان خوبیه شکی نیس اما ادب و اخلاق خوب بهتره . قلعه نوعی وظیفش رو انجام داد تا وجدان کاریش رو نشان بده این در دنیای حرفه ای یک چیز طبیعیه. قلعه نوعی مگه با استقلال قهرمان نشد؟ تا مراحل   پایانی لیگ آسیا   نیومد. ؟ احترام استاد و شاگرد باید باشه. البته ما اونجا که نبودیم ببینیم چی شده اما خوب اون چیزی که ما دیدیم رو میگم
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۲۹۱۶ روز قبل
آقای 1660234174 و پسر استقلالی 2014 . از حرف شما بسیار تعجب کردم شما دارین از یک ژنرال اجنبی پرست که شرافت فوتبال را به حراج گذاشت و باعث شدکه تیم الهلال عربستان (که در حال حاضر شده دشمن سرسخت ایران ) بدور بعد صعود کند این ژنرال اجنبی پرست فقط تونست که البته اینهم کار خدا بود ماهیت خودش و هر چه بیشتر به هوادارای استقلال نشون بده . ما نمیگیم باید میومد و روبروی استقلال خوشو به باختن میداد . نه . ما میگیم بردن استقلال به هر طریقی اونهم باختن روبروی الهلال عربستان کار پسندیده ای نبود و مطمئن باشین که این آقا اگه پشت گوشش و دید آمدن به استقلال را هم خواهد دید . کسی باید حرف از شرافت بزنه که خودش اونو رعایت کنه این آقا که به همه میگفت اجنبی پرست  حالا چی شده که خودش اجنبی پرست شد. آیندگان بعدها در باره این وطن فروشی سخنها خواهند گفت . 
آواتار سید حسن طاهری
توسط   سید حسن طاهری   ۲۹۱۶ روز قبل
وقتی استقلال رو تو مشهد قهرمان کرد یا رفتیم تو 4 تیم اسیا بازم اجنبی بود؟ توهین اصلا خوب نیست ما که اصلا از پشت پرده مسائل خبر نداریم من نه طرف رحمتی هستم نه قلعه نوعی فقط نظرم گفتم. تیمش صعود کرده بود و بازی با استقلال واسش مهم بود برای گرفتن سهمیه برای فصل بعد اسیا
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۲۹۱۶ روز قبل
مسئولان استقلال خیلی هم دلشون بخاد که امیرخان برگرده به استقلال.

شماهم آقاوهاب مثل اکثراستقلالی ها قدر امیر جام هایی رو که واسه استقلال آورده

رو نمیدونی.همین مظلومی حقتونه که بیاد تیم رو به این وضع بذاره

آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۲۹۱۵ روز قبل
دوست عزیز هزار به به  نمی ارزه به یه اح اح . کار ژنرال اجنبی پرست درست شبیه همون گاو نه من شیره که میتونی داستانش را از بزرگترهایت بپرسی و اما افتخارات امیر . یادتان باشه که امیر قلعه نویی در استقلال شد امیر ژنرال و من گفتم که انتظار نداشتیم که امیر بیاد جلوی استقلال و بخاطر استقلال تیمشو بازنده کنه بلکه ما به عمق کاری که این ژنرال اجنبی پرست کرده فکر میکنیم . در حال حاضر کشور عربستان با اون جنایتهای بیشماری که در حق ایرانیها کرده شده دشمن ایران و ایرانی و اگر این آقا تیم الهلال عربستان را میبرد این تیم از گردونه بازیها حذف میشد ولی با این کار امیر و بلطف خیانت امیر الهلال شد یکی از هشت تیم برتر آسیا . و نکته دوم آیا میدانی که جناب ژنرال قبل از بازی با استقلال توسط هدایتی لنگی شارژمالی شده که البته خودش گفته این پول هیچ ارتباطی به استقلال نداره آیا شما باور میکنید . من فکر میکنم اگه از این آقا حمایت نشه بهتره مگر اینکه ما استقلالی نباشیم و عامل نفوذی در این تالار باشیم . من به کسی تهمت نمیزنم گفتم ما . پس باید سعی کنیم در این تالار از استقلال و استقلالی هم دفاع و هم حمایت کنیم .   
آواتار .... ....
توسط   .... ....   ۲۹۱۵ روز قبل
شمایی که میگی امیر خان چند جام آورده آخه چطوری با بازیکنانی که الان فقط یه خسرو حیدری مونده بعد میگین که استقلال رو امیرخان چند تا جام گرفته نه استقلال رو بازیکنان نامدارش چند جام گرفته نه امیر خان
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۲۹۱۵ روز قبل
دوست عزیز ( 1660234174)مگر من مظلومی را آوردم که حالا حق من باشه .که اگر دقت کنی مظلومی که تاریخ مصرفش تمام شده وارث تیم مریض و درهم ریخته و داغون ژنرال اجنبی پرست بود . مثل اینکه یادتون رفت که وقتی این امیر شما رفت سپاهان تمام بازیکنان استقلالو با خودش برد و استقلال و بخاک سیاه نشوند . یادتان که نرفته . دیدین که همین تبریزیها با چه خفتی اونو از تبریز بیرون انداختن و این آقا چقدر در مورد تراکتور داد سخن میداد و بر علیه شان شعار میداد تو همین اوایل بازیها کم به این آقا طرفدارای تبریزی توهین و کلمه مربی تحمیلی نمیخوایم سر میدادن .اگر در همین تالار به عقب برگردین و زمان انتخاب مظلومی را دز نظر بگیرین من تنها کسی بودم که گفتم با آمدن مظلومی استقلال الفاتحه . شما برین تو صفحه نخست ببین من بنام وهاب چه نظراتی میدم بد نیست شما هم سری به صفحه نخست بزنی . اون شرافت از دادن فوتبالش به الهلال عربستان هیچ . آیا میدانی که این امیر شما قبل از با با استقلال بوسیله هدایتی لنگی شارژ مالی شده تا نقشه خودش و که همون ضربه زدن به استقلال عملی کنه . امیر اگه شد ژنرال از صدقه سر استقلال و هوادارایش بود ولی امیر اینو بدونه که طبق گفته مایلی کهن لنگی این آقا دیگه گروهبان قندلی هم نیست .    
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۲۹۱۵ روز قبل
ترجیح میدهم باهاتون بحث نکنم
آواتار .... ....
توسط   .... ....   ۲۹۱۵ روز قبل
خوب ترجیح نده ما که مجبورت نکردیم.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۲۹۱۴ روز قبل
ما که بحث نمیکنیم داریم واقعیتها را میگیم حالا اگه کم میاری بخاطر اینه که داری چشم بسته از ژنرال اجنبی پرست حمایت میکنی . آیا ما ناراحت میشیم نه شما یه چیزی میگی و ما هم واقعیت را میگیم وقتی دوست نداری مناظره کنی و اسمش و بحث میزاری خوب برو تو سایت تراکتور و اونجا تا میتونی از امیر حمایت کن . 
آواتار ابراهیم افشاری
توسط   ابراهیم افشاری   ۲۸۹۶ روز قبل
یعنی واقعا" شما حرکت رحمتی مقابل قلعه نوعی را تایید میکنید؟؟!! واقعا باید تاسف خورد رحمتی با این حرکتش فکر میکنه تعصبش رو به رخ هوادار میکشه ؟؟!! نه این هوادارها اینقدر فهیم هستند که نه تنها این حرکت را تعصب نمیدونن بلکه میدونن هدف از ورزش و این همه خرج و این همه امکانات ورزشی برای پیشرفت فضائل اخلاقی هستش و اگه یه روزی ورزش این فایده را نداشته باشه جاش جایی نیست جز زباله دان روزگار. ما در این باشگاه مردان بزرگ کم نداریم نمونش ناصر خان حجازی که رمز ماندگاری و بزرگیش حفظ ارزشهای والای انسانی و ادب دوستی است .
آواتار .... ....
توسط   .... ....   ۲۸۹۶ روز قبل
وقتی سرمربی که بی احترامی میکنه حقشه
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۲۸۹۵ روز قبل
دوست عزیز آبی آقا ابراهیم . من هیچ وقت کار رحمتی را تایید نمیکنم و پیشتر هم گفتم که رحمتی که یه بازیکن حرفه ای است نباید بخود اجازه میداد که حتی اگر ژنرال بی ستاره مقصره بود تیمو به حاشیه ببره و با کارت زردی که هنوز بازی شروع نشده گرفت دقیقا استرسرو به تیم وارد کرد و بازهم گفتم که اگر مظلومی مربی فهیمی بود که نیست باید وحید را بجای رحمتی که اصلا تو بازی نبود و همه فکرش به مربی تراکتور بود میاورد حتی در فینال حذفی این مربی تاریخ گذشته با اینکه میدید که رحمتی درد پا دادره و میلنگه و اصلا روحیه نداره و هنوز جای یه تعویض داشت باید سریع وحید را جای گزین میکرد ولی از آنجا که این مربی بسیار لجبازه و چوب لجبازیهایش را هم خورد حاضر به این تعویض نشد . هر چه بود گذشت ولی خیانت امیر ضد استقلال همیشه در ذهن هوادار باقی خواهد ماند . 
آواتار ابراهیم افشاری
توسط   ابراهیم افشاری   ۲۸۹۴ روز قبل
سید جان من ارادت دارم
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۲۸۹۴ روز قبل
شما بعنوان یه استقلالی آبی سروری خدا میدونه که من با کسی دشمن نیستم (البته خدا منو ببخشه چون دارم دروغ میگم چونکه یکی از دشمنان سر سخت لنگیها هستم و چشم دیدنشونو ندارم ). من طرفدار استقلالم و جونمو براش میدم من شما. بازیکن . سرمربی و کادر فنی . مدیریت همه و همه آب روان رودخانه ایم که میاید و میرود ولی استقلال سنگ کف رودخونه است که همیشه با صلابت و اقتدار در جای خودش میمونه پس اگر صحبتی میشه حرفی زده میشه بخاطر استقلاله و هر کس بخواد به استقلال حتی یه تلنگر بزنه از نظر من خیانت کاره و دیگه جایی در استقلال نداره . مخلص استقلالیهای متعصب و با غیرت هم هستم .