به خرمشهر بیایید

آواتار kazem alkhamis
به خرمشهر بیایید
توسط   kazem alkhamis   ۲۸۹۹ روز قبل
سلام
دوستان عزیز ...برای طرفداری از تیم محبوبمان و قهرمانی در فینال حذفی به شهر خرمشهر بیایید ...تا یکبار دیگر فاتح این جام بشویم ..من خودم خرمشهری هستم و امیدوارم شما نیز در این پیروزی شریک بشید و قهرمان جام حذفی کشور بشیم ...انشالله
کاظم آل خمیس 09358206825  .......اگه مشکلی داشتید ...فقط زنگ بزنید ...من در خدمت هر چی آبیدلم
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۲۸۹۱ روز قبل
آقای آلخمیس من تو گفتگوی آزاد جواب شما را دادم و از مهمان نوازی شما خرمشهریها تشکر کردم ولی وقتی بازی ساعت نه شب شروع بشه حدود یک ساعت نیم زمان میبره تا تمام که اگر به وقت اضافه کشیده بشن با استراحت و جابجایی تیمها جهت تعویض زمین اینهم یکساعت و اگر کار به پنالتی بکشه بیشتر از نیمساعت هم اینجا زمان میبره که در کل حدودا میشه سه ساعت که در آنموقع ساعت از نیمه شب هم گذشته حال هرتیمی که قهرمان بشه میخواد یه ده پانزده دقیقه ای خوشحالی کنه و بعد اهدا مدال و دادن جام به تیم قهرمان تازه خوشحالی تیم برنده شروع میشه و دورزمین دویدن و عکس گرفتن و ساعت هم از دو صبح گذشتن بنظر شما این همه ادم و بعد از ساعت دو کی میخواد کنترل کنه حال در نظر بگیر که استقلال قهرمان نشه و ترکی هم مثل همیشه بر ضد استقلال سوت زده باشه آیا هوادارای استقلال در آن ساعت که بیشتر مردم خرمشهر در خواب هستن قابل کنترل هستن . انجام بازی در خرمشهر کارشناسانه بوده و اگر بوده چرا ساعت نه شب . مسئولین محترم ورزش همگی بلیط رفت و برگشتشون به تهران تو جیبشونه . هتل هم که از قبل براشون رزو شده و ماشن هم آنها را هرکجا که خواستن میبره . خورد و خوراکشون هم که مثل بلیط هواپیما و هتلشون مجانیه اینها که غمی ندارن . فکری ندارن و باز این هوادار بدبخته که باید مصیبت بکشه . 
آواتار kazem alkhamis
توسط   kazem alkhamis   ۲۸۸۹ روز قبل
سلام دوست عزیز ....
چه جور وقتی بازی تهران هستش ...ما نمیگیم ....کجا بریم ...چکارکنیم ....ما دوروز زودتر میریم و جیکمون هم در نمیاد ....مگه هوادار تو تهران میره هتل 5 ستاره ....نه دوست عزیز هرکی آبیه حتما میاد ....