حق آرش ،حنیف و طالب لو این نبود

آواتار ابراهیم افشاری
حق آرش ،حنیف و طالب لو این نبود
توسط   ابراهیم افشاری   ۲۸۸۷ روز قبل
آرش ، وحید و حنیف ، این سه مرد بزرگ آبی ها حقشان این نبود . این رفتنها مسئولیت علیرضا را بیشتر میکند و اگر روزی نتواند تیم رویایی هوادار را بسازد نوع رفتن این سه مرد میتواند در سکوها موقعیت او را به خطر بیندازد .مردانی که اگر هم برای علیرضا و تیمش کارساز نبودند میشد تدابیری چید که زیبا تر بروند و در این لیست سیاه قرار نگیرند .نظر شما جیست آیا با این سه مرد و حتی بقیه بچه ها در حد خودشان برخورد شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۲۸۸۵ روز قبل
من فکر کنم دست همون یه نفر تو کار بوده خدایی در حقشون ظلم شد امیدوارم جناب منصوریان بعدها از این کارش پشیمون نشه چو سه تا از با غیرت ترین و متعصب ترین استقلالیها را کنار گذاشت البته این تصمیم سرمربیه و ما بهش احترام میزاریم و قصد دخالت تو کارشو نداریم فقط نظرمونو میگیم که از قدیم گفتن . صلاح مملکت خویش خسروان دانند . 
آواتار محمود اشوری
توسط   محمود اشوری   ۲۸۸۱ روز قبل
به نظر من هر امدنی رفتنی داره .درسته هر سه نفر بازیکنای خوب ومتعصبی بودن ولی ایا تو زمین مسابقه تعصب میتونه جای نیروی جوانی رو بگیره مثل این میمونه که مثلا الان به حسن روشن بگیم بیا واسه استقلال بازی کن چون یه زمان تو بهترین بودی.با این وجود باید از این عزیزان قدردانی صورت بگیره که مسوول این قضیه هم باشگاه ومدیرانش هستن نه منصوریان واین نظر که اگه فردا تیم نتیجه نگیره سکوها متشنج میشه هم درست نیست چون هیچ کس نمیاد بخاطر بازیکن پا به سن گذاشته تیم رو به حاشیه ببره.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۲۸۸۱ روز قبل
کاملا با نظرت موافقم باید حرمتها حفظ بشه . امیدوارم حرمت این سه بازیکن که اتفاقا از متعصبترین . با غیرترین و بی حاشه ترین استقاالیها بودن حفظ بشه .