مجیدی باید فیکس باشه

آواتار مسعود راحمی
مجیدی باید فیکس باشه
توسط   مسعود راحمی   ۴۰۱۸ روز قبل
آواتار فاطمه اکبری
توسط   فاطمه اکبری   ۴۰۰۶ روز قبل
دقیقا من هم همین نظر رو دارم ...من نمیدونم اقای قلعه نویی رو چه حسابی مجیدی رو نیمکت نشین کرده .........با این که سنش بالاست اما از مهاجمای تازه وارد بهتر کار میکنه
آواتار امید زین آبادی
توسط   امید زین آبادی   ۳۸۹۶ روز قبل

منم موافقم دوست عزیز.اما ما باید به تفکرات امیر خان احترام بگذاریم.هرچی باشه تجربه بیشتری داره و میدونه چه کار کنه.

آواتار پریا کریمی
توسط   پریا کریمی   ۳۸۹۶ روز قبل

بله...

از نظرات استادان گرامی لذت می برم!!!

آواتار محمّد امین محمّدی
توسط   محمّد امین محمّدی   ۳۸۵۳ روز قبل
کاملا درسته. اگه کاپیتان فرهاد از دقیقه اول بازی کنه شانس گلزنیش بیشتره.
آواتار حمید سلیمان باری
توسط   حمید سلیمان باری   ۳۸۵۳ روز قبل

دوست عزیز به نظر من مجیدی نود دقیقه رو نمیتونه مفید باشه یک نیمه یا 60 -70 دقیقه فکر کنم کافی باشه و باید به نظر مربی احترام گذاشت

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۵۳ روز قبل

به نظر من نیمه دوم بیاد بهتره

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۵۳ روز قبل
فرهاد با قدرت بدنی که داره 3تا 45 دقیقه رو هم بازی میتونه بازی کنه ولی خودش اعتراضی نداره و امیرخان هم صاحب اختیار.من شخصا دوست دارم فیکس باشه
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۴۳ روز قبل
طرفدارانی که به نظر مربی احترام میگزارند طرفدار واقعی تیم هستند
آواتار ساناز گرجیان
توسط   ساناز گرجیان   ۳۸۴۲ روز قبل

مربی تیم میدونه چه بازیکنی کجا وچه وقت مفیده.مجیدی بازیکن خیلی خوبیه اما قبول کنیم که تاثیری که نیمه دوم داره خیلی بیشترازاونه که نیمه اول بیاد.امادلیل نمیشه نتونه نود دقیقه بازی کنه.

آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۸۴۲ روز قبل

من با نظرات 1354310 و Different موافقم.به نظر من با توجه به سن فرهاد همون نیمه دوم بیاد خیلی بهتره چون اینطوری تمام قدرت و نیروشو برا 45 دقیقه میذاره ولی اگه فیکس باشه باید نیروشو تو 90 دقیقه تقسیم کنه،که در این صورت بدنش تحلیل میره و دیگه اون کارایی همیشگی رو نمیتونه داشته باشه.  

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۴۱ روز قبل
نوشته شده توسط: امین حسینی

من با نظرات 1354310 و Different موافقم.به نظر من با توجه به سن فرهاد همون نیمه دوم بیاد خیلی بهتره چون اینطوری تمام قدرت و نیروشو برا 45 دقیقه میذاره ولی اگه فیکس باشه باید نیروشو تو 90 دقیقه تقسیم کنه،که در این صورت بدنش تحلیل میره و دیگه اون کارایی همیشگی رو نمیتونه داشته باشه.  

من به نظر شما دوستان واقعا احترام میذارم......اما یه کم در مورد سن فرهاد دارید بی انصافی میکنید چون خیلی از بازیکنها هستند که 10 سال از فرهاد کوجیکترند ولی یه نیمه رو هم تو زمین راه میرن.اون واقعا قدرت بدنی خوبی داره و من اصلا با احترام با نظر شما موافق نیستم واین نظرم اصلا ربطی به تعصبم نسبت به فرهاد خان نداره.
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۴۱ روز قبل
توانایی وقدرت بدنی امریست فیزیکی گه با گذشت زمان وبال رفتن سن در همه کاهش میابد البته چون اکثر عزیزان هنوز در دوران جوانی هستند تجربه افت بدنی شاید کمی برایشان ملموس نباشد فرهاد مجیدی قدرت بدنی خوبی دارد ولی با توجه به سنش باید این ذخیره بدنی که در سنین بالای35 -36 به سختی جبران میشود را مدیریت کند تا اثرگذار باشد
آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۴۱ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان
توانایی وقدرت بدنی امریست فیزیکی گه با گذشت زمان وبال رفتن سن در همه کاهش میابد البته چون اکثر عزیزان هنوز در دوران جوانی هستند تجربه افت بدنی شاید کمی برایشان ملموس نباشد فرهاد مجیدی قدرت بدنی خوبی دارد ولی با توجه به سنش باید این ذخیره بدنی که در سنین بالای35 -36 به سختی جبران میشود را مدیریت کند تا اثرگذار باشد
گفته شما کاملا متینه ولی من زیاد فاصله سنی با فرهاد خان ندارم....3 سال جوونترم....واین کاهشو که شما میفرمایید و کاملا متوجه هستم ولی بدنسازی خیلی تاثیر داره .......ولی در کل با شما موافقم
آواتار رضا محبی
توسط   رضا محبی   ۳۸۴۱ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی
باسرعتی وتحرکی که داش فرهاد داره.نیمه دوم که بیاد تیم حریف تقریبا خسته است وغافلگیر میشه.پس تاثیر بیشتری میزاره.
آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۴۱ روز قبل

البته کاپیتان فرهاد میتونه 90 دقیقه بازی کنه ولی  این رو کاملاً نشون داده که وقتی نیمه دوم میاد پر انرژی تر و مثمر ثمرتره  و این مسئله از ارزشهاو توانایی های بالقوه ی کاپیتان باغیرت استقلال کم نمی کنه

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۳۹ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

البته کاپیتان فرهاد میتونه 90 دقیقه بازی کنه ولی  این رو کاملاً نشون داده که وقتی نیمه دوم میاد پر انرژی تر و مثمر ثمرتره  و این مسئله از ارزشهاو توانایی های بالقوه ی کاپیتان باغیرت استقلال کم نمی کنه

آواتار ali deghan
توسط   ali deghan   ۳۸۳۵ روز قبل

فرقی نمیکنه همیشه تو آفسایده

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۳۴ روز قبل
من به اس اسی بودن شما شک دارم......چرا اون لحظه ای که میادو تو کار دفاعی شرکت میکنه رو نمیبینید در ضمن به گفته من و شما نیست!!!!!!مجبوبیتش گویای همه چیز هست ....تو نظر دادنامون غرض ورزی رو بذاریم کنار ......
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۳۳ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار

[quote=m.marzieh]

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۸۱۹ روز قبل

اتفاقا اگه نیمه دوم بیاد بهتر میتونه بازی کنه و مفیدتر باشه

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۱۲ روز قبل
کاپیتان عزیز و اسطوره همیشگی من ....ازت ممنونم بابت گلی که امروز زدی و به همه ثابت کردی فیکس بودن و نبودنت هیچ تاثیری تو بازی مؤثرت نداره...تیم گل میخواد و تو با دوندگیت اینو به ثمر نشوندی . ازت ممنونم که روی اون گزارشگر مضخرف بازی و کم کردی که با وجود اینکه اول بازی سعی در کوبوندنت داشت آخر بازی مجبور شد به تواناییهات اقرار و اعتراف کنه!!!
آواتار محمد رجبی
توسط   محمد رجبی   ۳۸۱۰ روز قبل
من چقدر بگم این مجیدیه رو مخ منه!وااااااااااااااااااااااااااااااای ولی متاسفانه این خانم خانما راست میگه!در ضمن حرکت بعد گلش قشنگتر از گلش بود از دست این مجیدی دختر کش.اه اه اه
آواتار مهسا صادقی
توسط   مهسا صادقی   ۳۸۰۹ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار
کاپیتان عزیز و اسطوره همیشگی من ....ازت ممنونم بابت گلی که امروز زدی و به همه ثابت کردی فیکس بودن و نبودنت هیچ تاثیری تو بازی مؤثرت نداره...تیم گل میخواد و تو با دوندگیت اینو به ثمر نشوندی . ازت ممنونم که روی اون گزارشگر مضخرف بازی و کم کردی که با وجود اینکه اول بازی سعی در کوبوندنت داشت آخر بازی مجبور شد به تواناییهات اقرار و اعتراف کنه!!!
oooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
آواتار ساحل خاتمی
توسط   ساحل خاتمی   ۳۸۰۷ روز قبل
کاپیتان اگه بخواد تمام بازی ها رو فیکس بازی کنه با توجه به شرایط سنیش صدمه میبینه....هیچ کس منکر این نیست که اون نمی تونه بدوه..از همه ی جوون تر ها ماشالله تندتر میدوه..اما باید رعایت احوالش رو هم کرد... اما موقعی که نیمکت نشین هست دقیقه ی 60 به بعد بیاد مفید تره..با اون سرعتی که اون داره تو اون دقیقه های آخر حسابی مثمر ثمر میتونه باشه
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۶۳ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد رجبی

من چقدر بگم این مجیدیه رو مخ منه!وااااااااااااااااااااااااااااااای ولی متاسفانه این خانم خانما راست میگه!در ضمن حرکت بعد گلش قشنگتر از گلش بود از دست این مجیدی دختر کش.اه اه اه

اصلاح شو

آواتار محمد رضا اله داد
توسط   محمد رضا اله داد   ۳۷۱۶ روز قبل
نوشته شده توسط: ساناز گرجیان

مربی تیم میدونه چه بازیکنی کجا وچه وقت مفیده.مجیدی بازیکن خیلی خوبیه اما قبول کنیم که تاثیری که نیمه دوم داره خیلی بیشترازاونه که نیمه اول بیاد.امادلیل نمیشه نتونه نود دقیقه بازی کنه.

فقط پرویز مظلومی ایشالله سال دیگه بر میگرده . قلعه نوعی نه کار تاکتیکی بلده و نه اخلاق داره واسه اثبات حرفم به بازیهای این روزای استقلال نگاه کنید و به این فکر کنید که چرا مجیدی . خداحافظی کرد ن....ام . منتظری چرا رفتن . واقعا باند بازه . فیلم ابی استقلالی دو رو نگاه کنید لیدر استقلال به طور تلویحی میگه که از طریق قلعه نوعی شارژ مالی میشه . قلعه نوعی اصلا حرکت توی عمق نمیدونه چیه خسرو رو ازش بگیرین استقلال رو میفرسته ته جدول . این اقا با تیم های معمولی مثل اس اهواز مس مگه چیکار کرد این مظلومی بود که مس رو تا رتبه 3 لیگ بالا اورد و تیم مس رو برای اولین بار برد جام باشگاهی . اقای قلعه نوعی اصلا به استقلال تعصب نداره که اگه داشت وقتی از استقلال جدا شد حیدری و بیک زاده و رحمتی رو با خودش نمیبرد اون عادت داره استقلال رو تضعیف کنه تا بد نتیجه بگیره که دوباره برگرده استقلال . مطمئن باشین فصل دیگه از اس اس جدا میشه شک ندارم چون این اقا رو خوب شناختم و چند تا بازیکنو مثل سابق با خودش میبره .

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۷۱۶ روز قبل

جای این بحث اینجا نبود که مطرحش کردی ولی نظرمو میدم

با یه سری از صحبتات موافقم ولی در مورد افکار تاکتیکی اینو مطمئن باش قلعه نوعی از مظلومی سرتره

در ضمن اینم بدون که کل مربیای ایران تاکتیک خاصی نمیدونن هر چی هست خلاقیت فردی بازیکنه

قلعه نوعی با مس نتیجه خوبی گرفت وسط کار اومد جلوی سقوط تیمم گرفت کلا هر جا بوده موفق بوده

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۷۱۶ روز قبل

به نظرم اینجا سایت استقلاله وامیر قلعه نویی در حال حاضر پر افتخار ترین مربی ایرانه پس یک کمی انصاف هم خوبه اگر امیر نبود وضعیت استقلال خیلی بدتر بود امیر هیچ کاری بلد نباشه مدیریت تیم داریش عالیه در ضمن تو دنیای حرفه ای پول حرف اول وآخر را میزنه ولی بدون امیر در حال حاضر به هر دلیلی استفلال موفق نمیشه

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۷۱۶ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان

به نظرم اینجا سایت استقلاله وامیر قلعه نویی در حال حاضر پر افتخار ترین مربی ایرانه پس یک کمی انصاف هم خوبه اگر امیر نبود وضعیت استقلال خیلی بدتر بود امیر هیچ کاری بلد نباشه مدیریت تیم داریش عالیه در ضمن تو دنیای حرفه ای پول حرف اول وآخر را میزنه ولی بدون امیر در حال حاضر به هر دلیلی استفلال موفق نمیشه

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۱۵ روز قبل

نظر منم همینه ولی نباید از لنگ بازیکن بگیره