لیگ قهرمانان آسیا

آواتار اسعد محمودی
لیگ قهرمانان آسیا
توسط   اسعد محمودی   ۳۹۹۹ روز قبل
در لیگ قهرمانان آسیا بیشتر از فرهادمجیدی استفاده کنید چون با توجه به تجربه زیادی که از بازی درمسابقات خارجی دارد میتواند تأثیر گزار بوده و به تیم آرامش ببخشد.
آواتار ali sajedy
توسط   ali sajedy   ۳۹۷۹ روز قبل
لیگ های عربی چیزی ام به بازیکن میدن فرهاد که یک سال لیگ اتریش بوده بیقه اش لیگ های عربی
آواتار امید زین آبادی
توسط   امید زین آبادی   ۳۸۹۷ روز قبل

یکی از تاثیر گذار ترین بازیکن های استقلال همین داش فرهاده چون واقعا تجربه زیادی داره و کمتر از روی احساسات بازی میکنه.

به نظر من باید بیشتر از داش فرهاد تو آسیا استفاده کنیم.

آواتار پریا کریمی
توسط   پریا کریمی   ۳۸۹۷ روز قبل

اصلا نمیخوام ایران رو با کشورهای دیگه اسیایی مقایسه کنم چون

موارد مقایسه خیلی خیلی زیاده!

از هر نظری...

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۴۱ روز قبل
alisajedy تاریخ ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت : 2:14:19 PM لیگ های عربی چیزی ام به بازیکن میدن فرهاد که یک سال لیگ اتریش بوده بیقه اش لیگ های عربی 6 محبوب تر از 7 شما در کانون هواداران استقلال به یکی از محبوبترين وفنی ترین در ضمن کاپیتان استقلال بی حرمتی میکنید از شعار بسیار بچه گانه 6محبوبتر از7گرفته تاجمله اخیرتان نکونام هم برای ما عزیز وقابل احترامه مثل بقیه بازیکنان ولی در هر نسل یک بازیکن شرایط خاصی از طرف هوادارها پیدا میکند که امروز فرهاد مجیدی این شرایط را دارد پس از شما خواهش میکنم نوشته 6محبوبتر از 7 را پاک کن وهر شعاری در مورد جواد نکونام میخواهی بنویس همه هم ازآن حمایت میکنند ولی مقایسه دو بازیکن بزرگ یک تیم کار صحیحی نمباشد درضمن از همه میخواهم تا تعویض شعار شما جواب کامنتهای شما را به خاطر حفظ وحدت تیمی ندهند
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۳۳ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان

alisajedy تاریخ ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت : 2:14:19 PM لیگ های عربی چیزی ام به بازیکن میدن فرهاد که یک سال لیگ اتریش بوده بیقه اش لیگ های عربی 6 محبوب تر از 7 شما در کانون هواداران استقلال به یکی از محبوبترین وفنی ترین در ضمن کاپیتان استقلال بی حرمتی میکنید از شعار بسیار بچه گانه 6محبوبتر از7گرفته تاجمله اخیرتان نکونام هم برای ما عزیز وقابل احترامه مثل بقیه بازیکنان ولی در هر نسل یک بازیکن شرایط خاصی از طرف هوادارها پیدا میکند که امروز فرهاد مجیدی این شرایط را دارد پس از شما خواهش میکنم نوشته 6محبوبتر از 7 را پاک کن وهر شعاری در مورد جواد نکونام میخواهی بنویس همه هم ازآن حمایت میکنند ولی مقایسه دو بازیکن بزرگ یک تیم کار صحیحی نمباشد درضمن از همه میخواهم تا تعویض شعار شما جواب کامنتهای شما را به خاطر حفظ وحدت تیمی ندهند