سیاوش اکبرپور

آواتار اسعد محمودی
سیاوش اکبرپور
توسط   اسعد محمودی   ۴۰۲۱ روز قبل
اکبرپور بازیکنی با تعصب وجنگنده است ، اگر بر اعصاب خود مسلط بوده و کمتر درگیری فیزیکی ایجاد کند ، بازیکن تأثیر گذاری است.
آواتار امید زین آبادی
توسط   امید زین آبادی   ۳۹۱۰ روز قبل

واقعا بازیکن با تعصب و جنگنده ست.

با تکل های خشنش میتونه به راحتی کارت قرمز بگیره و تیمو 10 نفره کنه.

به نظر من سیاوش یه قانونی داره که وقتی توپ رو از دست میده یا باید توپ رو بزنه یا پا رو!!!!!!!!!!!!!!

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۹۱۰ روز قبل

مشکل تکل های سیاوش رو فقط یه نفر میتونه حل کنه اونم کسی نیست جز شاه حسینی ( رئیس سابق کمیته انضباطی ).

آواتار ابی جهان
توسط   ابی جهان   ۳۸۹۱ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

.

سلام به دوستان ابی دل بی معرفت یا بهتره فراموشکار همان هایی که تا مجتبی رفت هزار تیکه بهش چسپاندن از قبیل پول پرست وبی غیرت....انهم به که همان فردی که همیشه در حال جنگ بادل جان برای استقلال بودکه این جنگ را روز فوت پدرش هم ادامه دادهمانی که باپاس های گل وگل های زیبا ش دل مارو شادمیکرد...دیگه نمیدونم چی بگم کسی که دلش برای هوادارانش میتپید ..یاما که تادیروز زیدان صداش میکردیم وحالا یاغی وهزارتا اسم دیگه که واقعا جای شرم داره حالا باتامل بیشتر فکرکنید وموضع بگیرید حالا مصاحبه های علی کریمی رابخوانید چه چیز های به پرسپولیس گفته ولی هواداران قرمز هنوز هم عاشق شن  بااینکه اصلا به هوادارانش اهمیت هم نمیده ولی ما9سل زیر پا گذاشتیم چه حرفی بود که نگفتیم بااینکه مجتبی به خاطر هواداران گفته بود اگه علیم شعار میدادند از فوتبال خداحافظی میکردم واقعا که بهتر بود بره ونیاد چون واقعا اگه برگرده ومثل همیشه گل بزن وپاس گل بده و بیاد جلوی هوادارا من که رویم نمیشه تو روش نگاه کنم دوستت دارم زیدان یاغی هشت جنجالی ..... به امید وفا

آواتار ساحل خاتمی
توسط   ساحل خاتمی   ۳۸۸۱ روز قبل

والا بازیکن خیلی خوب و تاثیر گذاریه ...فقط یه کم عجول و اعصاب تعطیله...تکل هاش منو یاده تکل های خودم تو pes میندازه..البته من تکل میکردم کارت قرمز میگرفتم این بهتره

آواتار محمد طاطیان
توسط   محمد طاطیان   ۳۸۷۰ روز قبل

با بازی فیزیکی و درگیرانش دفاع رو خسته و عصبی میکنه

گل نمیزنه بازیش شاید زیاد به چشم نیاد ولی با فضاسازی یکی از بهترین هاست

آواتار بهزاد امینه
توسط   بهزاد امینه   ۳۸۶۷ روز قبل

سیاوشم سیاوش قدیم. یادش بخیر . یادم میاد بازی استقلال و الهلال تو عربستان بود که نتیجه فکر کنم 2-2 شد. یه صحنه سیا با یکی از سیاهای عرب تنه به تنه شد طرف سوت شد تو باقالیا.   خیلی با غیرت و با تعصب بازی میکرد. کاش سیا بازم برگرده به اون دوران طلاییش.

ولی حیف که تو اون دوره حساس استقلال رو تنها گذاشت رفت استیل آذین...

آواتار محمد مهدی ورزشی
توسط   محمد مهدی ورزشی   ۳۸۶۷ روز قبل
به نظر من اکبر پور بازیکن با تعصب و جنگنده ای هست ولی یکم زیاد توپ هارو لو میده ..... قدرت بدنی خوبی داره و با بازی با عرب ها خیلی بدرد استقلال میخوره
آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۶۷ روز قبل
نوشته شده توسط: امید زین آبادی

واقعا بازیکن با تعصب و جنگنده ست.

با تکل های خشنش میتونه به راحتی کارت قرمز بگیره و تیمو 10 نفره کنه.

به نظر من سیاوش یه قانونی داره که وقتی توپ رو از دست میده یا باید توپ رو بزنه یا پا رو!!!!!!!!!!!!!!

موافقم

آواتار رضا محبی
توسط   رضا محبی   ۳۸۶۷ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد مهدی ورزشی
من دوست ندارم اکبرپور تو استقلال باشه.از اون روزی که رفت دیگه نباید بر میگشت.با احترام به دوستان بی تعصب ترینه.دویدن الکیشم از ترس امیرخان که فحش خورش نکنه(با اون سوتیهای که میده)باید بره کبدی بازی کنه نه فوتبال فقط سر میخوره رو زمین.(فقط مجتبی جباری که واقعا ستون استقلال بود)من متاسفم که استقلال جای استقلالی های واقعی نیست. شاید بعضی دوستان ناراحت بشن از حرفای من ولی من برای حرفام شما رو ارجاع میدم به بازیهای اکبر پور بشنید تعدادسوتیهاوتعداد کارهای مفیدشو بشماریدو مقایسه کنید.ضمنا توپم که میاد دستش فقط دوست داره بخوره زمین هیچ تلاشی برای سالم بازی کردن نمیکنه.من به شخصه بدم میاد از مرده خوری وکثیف بازی.خوشحالم که بازی بوریرام مصدومه.
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۶۷ روز قبل

به نظر من دوندگیش به خط هافبک کمک میکنه!!!! و البته خط دفاع!!!!

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۶۷ روز قبل

به نظر من دوندگیش به خط هافبک کمک میکنه!!!! و البته خط دفاع!!!!

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۶۳ روز قبل
دوست عزیز REZA MOHEBBI هدف این سایت همفکری وکمک به تیم استقلال است اگر در اینجا ما بازیکن تیم را لگد کوب کنیم آیا به هدف کانون هواداران نزدیکشدیم ؟
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۵۵ روز قبل

من با آقای محبی موافق نیستم . اکبر/ور یکی از متعصبترین و دونده ترین بازیکنای استقلاله

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۸۴۰ روز قبل

هم بازیکن خوبیه هم متعصبه . من مخالف نظر میثم هستم

آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۸۲۷ روز قبل
دویدن زیادش باعث میشه بازی بدش به چش نیاد
آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۲۶ روز قبل

عادل فردوسی پور لقب خوبی بهش داده به نظرم بازیکن کارگرو در خدمت تیم  بهترین لقب سیاوشه ، واقعاً دوندگی زیادی داره  

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۲۵ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

عادل فردوسی پور لقب خوبی بهش داده به نظرم بازیکن کارگرو در خدمت تیم  بهترین لقب سیاوشه ، واقعاً دوندگی زیادی داره  

عزیزم کاملا درست میگی
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۵۸ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۵۷ روز قبل
یه چیزیه تو مایه های آ رش شاید یه کم بهتر باشه ولی کلا در سطح همند
آواتار مهدیس صمدی
توسط   مهدیس صمدی   ۳۷۵۶ روز قبل

بازیکن دونده

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۵۶ روز قبل

این بازیکن هافبک تخریب کننده بازی حریفه ولی بعضیا ازش توقع گل دارن