پیش بینی

آواتار ابراهیم افشاری
پیش بینی
توسط   ابراهیم افشاری   ۲۸۱۰ روز قبل

فکر میکنید بازی با پیکان چه نتیجه ای رقم میخوره ؟؟؟؟

آواتار سید رضا حسینی
توسط   سید رضا حسینی   ۲۸۰۹ روز قبل
انشاءا... استقلال 2 بر 0 میبره
به امید پیروزی

آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۲۸۰۸ روز قبل
با سلام خدمت دوستان . راستش دیگه نمیخواستم تو سایت وارد بشم و اگر هم شدم خیلی کم رنگ چونکه با این اوضاع و احوال و ضعف تیم استقلال خدایی دیگه دل و دماغی برای من نمانده شما را نمیدانم . چهارتا بازی  دوتا باخت شیش تا گل خورده و فقط دو امتیاز نمیدانم مسئولین گینس از این رکورد بی سابقه در استقلال بی اطلاع هستن که ازشون خبری نیست . 
آواتار سید رضا حسینی
توسط   سید رضا حسینی   ۲۸۰۷ روز قبل
مدینه گفتی و کردی کبابم
سید جان ماهم مثل تو پکر و سرخورده ایم ولی اگه قرار باشه پشت تیممون رو خالی کنیم چی میشه
پارسال تیم رقیب همچین وضعیتی داشت ولی با حمایت هوادارش به اوج و جایگاه الان رسید
میدونم این حرف ها تکراری و درد دلمون رو دوا نمیکنه ولی بیاید دست به دست هم پشت تیم باشیم تا اوضاع روبراه و بر وقف مراد بشه
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۲۷۹۳ روز قبل
من یک استقلالی هستم و تا آخر عمرم هم استقلالی خواهم ماند و هیچوقت نه پشت استقلالو خالی میکنم و نه بهش پشت میکنم . همیشه هم حامی و هوادارش هستم و اگه حرفی هم زده میشه از       روی دلسوزی و تعصبی است که به استقلال داریم . دنیا و استقلال . انشااله تو کوچه ما هوادارای استقلال هم عروسی میشه . بامید خدا . 

آواتار سید رضا حسینی
توسط   سید رضا حسینی   ۲۷۹۳ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد
من یک استقلالی هستم و تا آخر عمرم هم استقلالی خواهم ماند و هیچوقت نه پشت استقلالو خالی میکنم و نه بهش پشت میکنم . همیشه هم حامی و هوادارش هستم و اگه حرفی هم زده میشه از       روی دلسوزی و تعصبی است که به استقلال داریم . دنیا و استقلال . انشااله تو کوچه ما هوادارای استقلال هم عروسی میشه . بامید خدا . 

آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۲۷۹۰ روز قبل
شاید این جمعه بیاید      شاید . 
آواتار سید رضا حسینی
توسط   سید رضا حسینی   ۲۷۸۷ روز قبل
انشاءا... این جمعه هر چه زودتر بیایید
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۲۷۸۴ روز قبل
​شاید  نه  . خدا کنه این جمعه بیاید .