اتحاد

آواتار سید رضا حسینی
اتحاد
توسط   سید رضا حسینی   ۲۷۳۶ روز قبل
سلام به همه دوستان آبی دل و خون گرم

عزیزان بهتر از جانم 

چند وقت هست که از بزرگان و قدیمیا تالار خبری نیست و پیام ها و نصایح با ارزششون رو رویت نمیکنم
هرشب به این امید که اسامی قدیمی و  6 و 7 و 8 ستاره رو ببینم تالار رو باز میکنم ولی با تمام نامیدی و یاس دوباره آن را میبندم

دوستان گلم اگه دل سردی شما عزیزان از نتایج تیم بزرگ و آسیایی تاجه  که باید بگم با کمال تاسف در اشتباهید
هوادار چه در سرما و چه در گرما چه در برد و چه در باخت باید پشت و یاور تیمش باشه

رئال - بارسا - منچستر - بایرن - چلسی ؟

کدام یکی از این تیمها تا الان باخت ندادن

هواداران کدام یک از این تیم ها با دو - سه باخت تیم رو رها کردن 

دو - سه فصل پیش بارسا مثل استقلال الان بود ولی همه ( از بازکن و کادر فنی و باشگاه طرفداراش ) دست به دست هم دادن تا تیم به جایگاه اصلی خودش رسید

پس عاجزانه از همه شما تقاضا میکنم تالار رو خالی و سرد نکنید صد البته که با هر باخت اس اس شما سر شکسته و ناراحتین و دوست دارین خون بگرید و لی بدانید با گرم و شلوغ شدن تالار شما به تیم و بازیکنان روحیه میدهید

منتظر حضور گرم یکایک شما بزرگان هستم 

آواتار سید رضا حسینی
توسط   سید رضا حسینی   ۲۷۳۵ روز قبل

اتحاد
                     اتحاد
اتحاد​

آواتار سید رضا حسینی
توسط   سید رضا حسینی   ۲۷۳۵ روز قبل

بابا بخدا ایول دارین

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۲۷۳۳ روز قبل

داداش میلاد دمت گرم که چراغ تالارو روشن نگه داشتی. از این به بعد منم هستم.

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۲۷۳۳ روز قبل
سلام.به همه.دوستان کسی از اراک هست آیا؟؟
من امسال کنکوری بودم.پرستاری اراک قبول شدم البته 2 ترم اول شازند بقیش اراک.ورودی بهمنم هستم. اراکی ها هوامو داشته باشین .
کس دیگه ای کنکوری نبود امسال؟
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۲۶۶۳ روز قبل
نمیخواستم که دیگه تو سایت بیام چونکه روی نگاه کردن تو صورت این لنگیهای بی وجود را ندارم . چقدر تحقیر . چقدر سرشکستگی . الان چند ساله که این روند داره ادامه پیدا میکنه منهم یه شش ستاره هستم ولی با اون دو و سه ستاره و یا یک ستاره و حتی بی ستاره هیچ فرفی ندارم همه و همه عاشق و دیوانه استقلال هستیم آیا مسئولین بی لیاقت و بی عرضه استقلال اینو میدونن میخ بدبختی استقلالو اون ژنرال بی ستاره ای زد که خیلی راحت خودشو به تیمهای عربی فروخت و جناب مظلومی پر مدعا با اومدنش بدبخت تر کرد (کسی که چند تیم لیگ برتری را به دسته پایین تر فرستادبود  آوردنش و به استقلال تحمیلش کردن ) منصوریان هم که کارنامه ضعیفش گویای همه چیز است . چقدر گفتم منصوریان مربی خوبی است ولی در حد استقلال نیست آیا به جدول استقلال نگاه کردین دیگه از این بدتر هم میشه استقلال شده سرگرمی و باریچه تیمها در زمین یه تیم ترسو و بی انگیزه و سنگین و مریض که تا یه گل زد میره تو لاک دفاع . دفاع که خوشبختانه تعطیل تعطیله . خط حمله بی حاله . خط میانی شل و سسته .  حالا ما هی فریاد از اتحاد بزنیم و هی خواهش کنیم تالار را خلوت نکنید آیا تاثیر دارد . بی رو در بایستی بگم تو ایران هیچکس از مسئولین ورزشی از استقلال این پر افتخار ترین تیم باشگاهی خوشش نمیاد . و ما داریم آب در هاونگ میکوبیم . هیچ حیا هم نمیکنند . آخه نامردها چی از جون استقلال میخواین  استقلالو که نابود کردین و کشتین دیگه چرا دست از سرمرده اش بر نمیدارین و هر کدامتان که از راه میرسه یه لگد به اون میزنه . جناب منصوریان چه بر سر بختیار آوردی که حتی نمیتونه یه پاس درست بده بختیاری که با اومدنش بخاطر قراردادش استقلال کلی تو حاشیه رفت . چرا طالب لو را رد کردی . آرش برهانی چه هیزم تری به تو فروخته بود . حنیف این بچه غول دوست داشتنی با غیرت چه بدی بتو کرده بود . شما سه تا از متعصبترین بازیکنان استقلالو خیلی راحت انداختی بیرون . پس بی ستاره ها و ستاره دارهای تالار بیایین و لطف کنید و از همین امروز بجای اینکه سرمونو توی لاک خودمون فرو ببریم و یا مثل کبک سر در برف بکنیم و کور کورانه و متعصبانه از استقلال دفاع کنیم . از همین امروز تالار را بکنیم چماق و مرتب بکوبیم برسر مسئولین بی لیاقت و بی عرضه ورزش و هییت مدیره و مدیر عامل و کادر فنی بی وجود استقلال . من بارها تو همین سایت گفته ام و بازهم میگویم .                                                      
استقلال همه زندگی منه و هر کس با زندگی من بازی کنه با زندگیش بازی میکنم . این شعار را سر لوحه تالار قرار بدین و همه دست بدست هم بدیم و بیفتیم بحون مخالفان استقلال .