محرومیت غیرقانونی- احقا حق هواداران و باشگاه

آواتار محمد رضا صیدی
محرومیت غیرقانونی- احقا حق هواداران و باشگاه
توسط   محمد رضا صیدی   ۲۴۳۱ روز قبل

با سلام. حقیقتا این لوگو این تیم این رنگ تنها دلخوشی من و میلیون ها استقلالی دیگس. میدونم برای گرفتن حق تیم در رابطه با محرومیت اخیر، تهدیدهایی متوجه باشگاه و سرمربی هست که اجازه نمیده با فراق بال تصمیم درستی گرفته بشه. قطعا به عنوان یک ایرانی خواهان تعلیق فدراسیون و فوتبال کشورم نیستم ولی عاجزانه خواهش میکنم اجازه ندید با بازی های رسانه ای و فریفتن افکار عمومی این اتفاق رو به فراموشی بسپرن. میدونم کسانی هستن در باشگاه که فارغ از هر رنگ و تعلقی صدای تپش دلهای دلخوش به این تیم رو میشنون و درک میکنن، حقیقت اینه که موضوع فقط این محرومیت نیست و تبعات دیگه ای داره کما اینکه همیشه متضرر اول همه اتفاقای نامتعارف فوتبال کشور تیم محبوب ما بوده. تقاضا دارم محکم برای احقا حق تیم بایستید و تا عذر خواهی رسمی فدراسیون و البته شخص اقای ساکت از تیم و هوادارا عقب نشینید . منتظر رای کمیته انضباتی نمونید چرا که رای صادره که به احتمال فراوان در جهت فریب افکار  عمومی و فرو نشاندن این قائله به طریقی است که مسلما در وهله اول فدراسیون نشینها راضی و خوشنود شوند. بنابراین به خاطر قلب های پاکی که فقط با عشق به این تیم محبوب می تپند برخوردی محکم و قاطع داشته باشید و از الان با جمع اوری مدارک لازم اماده ارائه مستندات به فیفا برای گرفتن حق تیم باشید. خواهش میکنم خواهش میکنم