چرا بیشتر استقلالیا از ارش برهانی بدشون میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا؟چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آواتار پریا کریمی
چرا بیشتر استقلالیا از ارش برهانی بدشون میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا؟چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
توسط   پریا کریمی   ۳۹۲۸ روز قبل
آواتار امید زین آبادی
توسط   امید زین آبادی   ۳۹۲۲ روز قبل

از آرش بدشون میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هر کی از آرش بدش بیاد استقلالی نیست چون یکی از با تعصب ترین بازیکن های استقلاله.

آواتار امیر علی کرم پور
توسط   امیر علی کرم پور   ۳۹۲۲ روز قبل
چون که اینقد خراب میکنه که حال هممونو میزنه به هم . البته این اواخر بهتر شده
آواتار امید زین آبادی
توسط   امید زین آبادی   ۳۹۲۲ روز قبل

خیلی تند نرو داداش.

اگه شرایط گل زنی مهیا باشه حتما گل میزنه.

شاید بعضی اوقات گل نزده اما خیلی گلهای مهمی تو آسیا و لیگ زده که هر بازیکنی نمیتونه بزنه داداش.

فقط همین:آرش آقای گل.................

آواتار پریا کریمی
توسط   پریا کریمی   ۳۹۲۲ روز قبل

...

آواتار مصطفی رحمتی
توسط   مصطفی رحمتی   ۳۹۱۷ روز قبل

آرش همیشه مرد روزای سخته مخصوصاً توی بازی های آسیایی همیشه به داد استقلال رسیده حالا درسته بعضی وقتا حرص آدمو درمیاره اما در کل بازیکن خوبیه

آواتار سید حسین موسوی
توسط   سید حسین موسوی   ۳۹۱۷ روز قبل

چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عشقه

من که خیلی دوسش دارم

آواتار محدثه زارعی مقدم
توسط   محدثه زارعی مقدم   ۳۹۱۶ روز قبل

نه اینطورهاهم که میگی نیست. به نظرمن ارش بچه خیلی خوبیه فقط خیلی بچه هست.یه وقتایی که نبایدیه دفعه ای بچه بازیهایی درمیاره که میره رو اعصاب بقیه.والایکی ازباغیرت ترین وسرسخت ترین بازیکنای استقلال ارشه

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۹۱۶ روز قبل

بازیکن خیلی با تعصب و کم حاشیه ای هست.فقط یکم موقعیت خراب میکنه اونم چون خیلی خوب برای خودش ایجاد موقعیت میکنه این مسئله زیاد به چشم میاد و باعث دلخوری هواداران میشه.ولی در کل بهترین گلزن تاریخ باشگاهه و در مقاطع حساسی به داد تیم میاد.

آواتار محمدرضا کردیان
توسط   محمدرضا کردیان   ۳۹۱۴ روز قبل

ارش بهترین بازیکن استقلاله..............................همیشه برای تیم گل های حساسی روب ثمررسونده......................من ک عاشقشم...................

آواتار علی رستگار مقدم
توسط   علی رستگار مقدم   ۳۹۰۸ روز قبل
اگه استقلال نبود آرش .آرش نمی شد پس حالا که آرش شده و استقلالی هست و تو تیم ما بازی می کنه دلیل نداره کسی ازش بدش بیاد منم مثل شمام. اما باید احترام گذاشت ولی خداییش یه تاره مو گندیدشم به 1000 تا پرسپولیسی نمیدم
آواتار سید مجتبی سید حسینی
توسط   سید مجتبی سید حسینی   ۳۸۹۵ روز قبل

کسی که استقلالیه از ارش بدش نمیاد

آواتار علی خانمیرزایی
توسط   علی خانمیرزایی   ۳۸۹۴ روز قبل

به یک نکته دقت کردید هر سال در نقل انتقالات میگن برهانی در عرضه 3 دقیقه استقلالی ماند من همش خودم می خندیدم میگفتم هیچ جا نمی خادش سری راضی میشه بمونه تو اس اس ولی بعدا دقت کردم دیدم هیچ چیزی واسه آرش مهمتر از اس اس نیست بخاطر هیچی حتی پول هم صحبت نمیکنه

آواتار ali deghan
توسط   ali deghan   ۳۸۸۹ روز قبل

تنها بازیکنی که برای استقلال حاشیه درست نمیکنه همین آرش برهانیه

برای چی از ارش اغای گل بدمون بیاد کم برای تیم زحمت کشیده

آواتار علی رستگار مقدم
توسط   علی رستگار مقدم   ۳۸۸۹ روز قبل
abi bi enteha عزیز جسارت نباشه اما آقای با <غ> به خانم ها اتلاق میشه .چرا آرش عزیز رو با آقای با <غ>نام بردید؟
آواتار mohsen moradi
توسط   mohsen moradi   ۳۸۸۹ روز قبل
همه استقلالی ها از ارش خوششون میاد فقط بعضی موقع که خراب میکنه از دستش ناراحت میشن
آواتار ali deghan
توسط   ali deghan   ۳۸۸۹ روز قبل
نوشته شده توسط: علی رستگار مقدم

[متوجه منظورت نشدم

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۸۸ روز قبل

به نظر من که خیلی بازیکن آروم،بی حاشیه و دوست داشتنیه....

ایشالا گل زدنشم درست میشه....!

آواتار ساحل خاتمی
توسط   ساحل خاتمی   ۳۸۸۸ روز قبل
نوشته شده توسط: ali deghan

تنها بازیکنی که برای استقلال حاشیه درست نمیکنه همین آرش برهانیه

برای چی از ارش اغای گل بدمون بیاد کم برای تیم زحمت کشیده

این دوستمون میگن آغا با غ برای خانم هاست....خواستند اشتباه تایپی شما رو متذکر بشن...

......................................

خوب البته درست گاهی آقا آرش میره رو مود گل نزدن و به قول شماها حرص درمیاره اما وقتی رو مود گلزنیه...گل های طلایی میزنه..بی انصافی نکنید رفقا

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۸۸ روز قبل

آرش واقعاً دوست داشتنیه

من عاشق جا گذاشتن مدافعین حریف هستم

ولی انصافاً بچه ی با معرفتیه . نمی دونم چرا امسال مورد غضب امیر خان قرار گرفته و بازی بهش نمی رسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما دوستان می دونین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آواتار حسین اسداللهی
توسط   حسین اسداللهی   ۳۸۸۸ روز قبل

آرش سرور .جانم آرش آقای گل.مگه میشه کسی از آرش بدش بیاد.این چه حرفیه؟هر کی آرش رو دوست نداشته باشه یک استقلالی باتعصب نیست.

آواتار محمد طاطیان
توسط   محمد طاطیان   ۳۸۷۴ روز قبل

داداش این نظر خودته

فک نمیکنم اس اسی ها از آرش بدشون بیاد

هیچ کس گلهاشو فراموش نمیکنه

برهانی مجکریم

آواتار حمید سلیمان باری
توسط   حمید سلیمان باری   ۳۸۷۲ روز قبل

هوادار عزیز فکر نکنم کسی از آرش بدش بیاد . یکی از متعصب ترین بازیکنای استقلاله و تا حالا حاشیه ای برای استقلال درست نکرده . کسی  که از آرش خوشش نمیاد حتما استقلالی نیست

آواتار حمید سلیمان باری
توسط   حمید سلیمان باری   ۳۸۷۲ روز قبل

هوادار عزیز فکر نکنم کسی از آرش بدش بیاد . یکی از متعصب ترین بازیکنای استقلاله و تا حالا حاشیه ای برای استقلال درست نکرده . کسی  که از آرش خوشش نمیاد حتما استقلالی نیست

آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۸۷۲ روز قبل

ممکنه بعضی مواقع موقعیت هایی رو گل نکنه ولی با این حال بهترین گلزن تاریخ باشگاهمونه و به هیچ وجه ازش بدم نمیاد و از غیرتش خیلی هم خوشم میاد

آواتار ساناز گرجیان
توسط   ساناز گرجیان   ۳۸۷۲ روز قبل

اصلآاینطورنیست کی گفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/من دوسش دالممممممممممممممممممم.....یکی ازباتعصب تریناس.به قول دستمون هرکی بدش میادکه دیگه استقلالی نیس

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۶۹ روز قبل

سوالت از اساس اشتباهه

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۶۹ روز قبل
بله درسته این سؤال هم اشتباهه هم زشته...............آرش استقلالبه و ما همه دوستش داریم
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۶۹ روز قبل
سوال از اساس اشتباه چون تا آنجا که من با هر استقلالی صحبت کردم همه آرش را دوست دارن بازیکنی با تعصب دونده ومهمتر از همه بااخلاق در ضمن اگر هیچ کدام از این خصوصیات را نداشت تا زمانی که عضو خانواده بزرگ استقلال بود باید مورد حمایت همه این خانواده باشد
آواتار رحیمه اسدی
توسط   رحیمه اسدی   ۳۸۶۸ روز قبل
واقعا متاسفم با این سوالتون.........:| آرش یکی ازمتعصب ترین بازیکنای استقلاله که درهیچ شرایطی تیمشو تنها نذاشته و تمام انرژیشو برای تیم میذاره.......... وخیییییییییلی هم محبوبه