به نظر شما باخت استقلال در مقابل الاتحاد در اثر چی بود؟

آواتار پدرام بزرگمهر
به نظر شما باخت استقلال در مقابل الاتحاد در اثر چی بود؟
توسط   پدرام بزرگمهر   ۵۴۹۶ روز قبل
آواتار پدرام بزرگمهر
توسط   پدرام بزرگمهر   ۵۴۹۶ روز قبل

امیر قلعه نوعی مقصر ردیف اول  بدلیل ارنج و تعویض اشتباه.در مجموع اقای قلعه نوعی به نوعی همیشه در ارنجهای استقلال مشکل دارد و ضعیف عمل می کند اگه راجب به این حرف شک دارید میتونم شکتونو تبدیل به یقین کنم ان شالله که این ضعفش به زودی حل شه والا ضربه بزرگی به تیم میزنه.در این بازی نیازی نبود که اصلا مجتبی بیرون بیاد و سیاوش در ترکیب ثابت باشه .

فروارد از ابتدای بازی می بایست آرش می شد و اصلا امید روانخواه نباید به جای جانواریو میومد چون امید الان 7 ماهه مصدومه و توی این بازیه به این سنگینی اصلا نمی تونه بعد از 7 ماه بازی کنه و اگر دو هافبک(جانواریو و مجتبی) تعویض نمی شدند حتما استقلال نتیجه لازم رو می گرفت.

آواتار رامین علیزاده
توسط   رامین علیزاده   ۵۴۹۶ روز قبل
خوب معلومه دفاعی بازی کردن و کسی که دفاعی و با ترس  بازی کنه می بازه  بازی صبا را دیدم خیلی عشق کردم انصافا دفاع هم میکرد با اصول بود
آواتار Bahram Mahmoudi
توسط   Bahram Mahmoudi   ۵۴۹۵ روز قبل
محافظه کاری آقای قلعه نویی علت اصلی باخت استقلال بود.کاش کمی از جسارت فیروز کریمی را قلعه نویی داشت.مجیدی و جباری افتضاح بودند.با نظر دوستمان در خصوص بازی دادن به برهانی موافقم اما تعویض جباری باید زودتر هم انجام میشد.من به عنوان یکی از هواداران استقلال دیگر جباری را بازیکن استقلال نمیدانم.
آواتار مهدی کبیری
توسط   مهدی کبیری   ۵۴۹۵ روز قبل
به نظر من قلعه نوعی چند وقتیه که خیلی ترسو ارنج میکنه و بازیکنا کمتر به حمله فکر میکنن و فقط به فکر گل نخوردنن با تمام احترامی که برای امیرخان قائلم ولی داره منو یاد زمان پورحیدری میندازه که استقلال ترسو بازی می کرد .نمی دونم چرا درست خسرو حیدری را تغذیه نمی کنن انصافا هر وقت خسرو توپ گرفته و حرکت کرده یا گل شده یا یک موقعیت خیلی خطر ناک ایجاد شده.
آواتار saleh s
توسط   saleh s   ۵۴۹۳ روز قبل

باسلام

بازی دفاعی وبیبرنامه در خط حمله و تمرکز روی فقط یک امتیاز از همون اول بازی

آواتار محمد ...
توسط   محمد ...   ۵۴۹۳ روز قبل
امیر خان اگه اینطوری پیش بره استقلال قهرمانی لیگ را هم از دست خواهد داد.
امیر خان این بازی ها هواداران را نگران کرده.

آواتار حمزه بهرامی وند
توسط   حمزه بهرامی وند   ۵۴۹۲ روز قبل

اگه تیم هجومی بازی کنه و بازی رو ببازه خیلی خوشایند تره تا دفاعی بازی کنه و ببازه. امیر خان هجومی بازی کن تا اگه خدای نکرده ببازی هم به نظر ما بازیت طرفدارپسند بیاد. استقلال به استقلال کوبنده معروف هست نه دفاعی.یقین دارم الاتحاد به غیر از چند شوت زن حرفی برای گفتن نداشت و استقلال اگه روبه جلو بود بازی را با گلهای بیشتر هم میبرد.به هر حال گذشت خواهش میکنم روحیه استقلال را بالا ببرید چون لیاقت قهرمانی را دارد.هنوز اول راه است بازی 90 دقیقه است فراموش نکنید

آواتار saman karimifar
توسط   saman karimifar   ۵۴۹۱ روز قبل

بازیکن های استقلال از فرم قبلی خودشون دور شدن امیر هم بی تقصیر نبود.

آواتار بردیا امینی
توسط   بردیا امینی   ۵۴۹۱ روز قبل

بنظر من در برد و باخت 1 تیم کلیه بازیکنان وکادر فنی نقش دارند.

آواتار رضا کلاگر
توسط   رضا کلاگر   ۵۴۸۷ روز قبل
علت اصلی دفاعی بازی کردن وداوری بد واخر نیز ژنرال اشتباه در تعویض کردن بود.رضا