خاطرات آبی دلان

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۸۴ روز قبل

آقایان مسوول حالا که سایپا و راه آهن در ورزشگاه خودشون بازی کردن ماهم از مسوولین میخاهیم که در بازی فردا که استقلال میزبان بازیه صندلیهای روبروی جایگاه رو به تماشاگران استقلال بدهند .

آواتار مجید مسلم آذر

خداکنه فغانی با مجیدی برخورد بدی نداشته باشه

آواتار مجید مسلم آذر

از همه طرفدارای استقلال میخام که برای حمایت از استقلال به استادیوم برن

آواتار مجید مسلم آذر

به احترام استقلال فردا سردار قلابی خبردار می ایسته

آواتار مجید مسلم آذر

آقایان مسوول حالا که سایپا و راه آهن در ورزشگاه خودشون بازی کردن ماهم از مسوولین میخاهیم که در بازی فردا که استقلال میزبان بازیه صندلیهای روبروی جایگاه رو به تماشاگران استقلال بدهند .

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۸۸۴ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

متاسفانه باید بگم که سایت استقلال اصلا در حد نام این باشگاه کهن نیست

شما هم در حدی نیستی که درباره استقلال نظر بدی

آواتار مجید مسلم آذر

فقط ژنرال و حاجی

آواتار مجید مسلم آذر

شیرفرهاد زننده یکی از گلهای بازی دربی

آواتار مجید مسلم آذر

آقای HHH777 من اصلا قصد تخریب ندارم . به خدا قسم بعنوان ی استقلالی متعصب واقعا دلم برای تیمم می سوزه

آواتار مجید مسلم آذر

HHH777 بروبقیه سایتها رو ببین بعد بیا با سایت خودمون مقایسه کن . مثلا ورزش3

آواتار مجید مسلم آذر

یا سایت خوب خبرآنلاین . من دیروز از مسوولان سایت ی سوال کردم ولی هیچکس جواب منو نداد

آواتار مجید مسلم آذر

در کل برای تیم محبوبم استقلال عزیز آرزوی موفقیت میکنم

آواتار حسن یارمحمدی

میشه بپرسم چرا انقد پیام میدی؟

ورزش 3 دیدم تالار گفتگو داره؟ شما خوبی؟

آواتار مجید مسلم آذر

آواتار مجید مسلم آذر

مرسی خوبم . شاید خنده دار و مسخره باشه ولی دوست دارم 4 ستاره بشم و این به تعداد پیامهای ارسالی من بستگی داره .

آواتار حسن یارمحمدی

غیر از کاربرا کسی نظر شمارو نمیخونه حالا شما 200 بار پیام بده

آواتار مجید مسلم آذر

البته تعداد بالای بازدیدها و تعداد بالای پیامهای ارسالی برای سایت استقلال هم مزایایی رو داره و کلا برای سایت خیلی خوبه

آواتار مجید مسلم آذر

این هم یکی از معایب این سایته که هیچکس انتقاد مارو نمیبینه

آواتار مجید مسلم آذر

درهرصورت هم برای شما و هم برای استقلال قهرمان آرزوی موفقیت دارم ایشال فردا استقلال برنده بازی باشه

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۸۳ روز قبل

دوست عزیز 2 تا نکته هست باید تذکر بدم :

اولیش اینه که دادن پست های زیاد افتخار نیست بلکه محتوای پست ها هست که مهم هست.

دومین نکته اینه که کسی شما رو مجبور به فعالیت در اینجا نکرده.اگر خیلی از اینجا خوشت نمیاد میتونی بری.

ضمنا HHH777 عزیز شما خودتو به خاطر هر کسی ناراحت نکن.

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۷۹ روز قبل
همین طوری پیاماتون شده 345؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۷۲ روز قبل
li نوشت: روی یک پرچم آبی.......... به بزرگی یک دریا........... به قشنگی خلیجی........... که همه بهش میگن فارس.......... روی اون پرچم نوشته............ اسم یک تیم بزرگی.............. اسم اون همیشه بوده........... استقلال همیشه آبی........... پشت اون پرچم خوشرنگ.......... بوده قلب میلیونها................ همه قلبها میتپیدن .............. از برای رنگ آبی.............. روی آن کلی ستاره........... همه بودند یک نشانه........... هر کدام از قهرمانی............. یکی ایران ......... یکی بودش آسیایی............. این ستاره ها زیادن.............. روی این پرچم آبی............. درکنار دیگر این پرچم خوشرنگ آبی............. بود اسمهای قشنگی از ستاره های آبی.............. چون ستاره ها زیادن................. من فقط چند تا رو گفتم.............. یکی بود ناصر حجازی.............. بی رقیب در رنگ آبی............. در کنارش بود امیری.............. آن امیر قلعه نویی.............. مردی از جنس شجاعت............ آفرین رنگ آبی.............. برامیر قلعه نویی............ آن علی منصور دیدم.............. جنس او از بی ریایی.............. عدد هفت ستاره................ یک ستاره عجیب است............. اسم او فرهاد مجیدی................ این ستاره بی رقیب است.............. یک ستاره چون عقاب است............ این ستاره بی مثال است.............. آن عقاب آسیا است................ مهدی ما رحمتی است.......... این یکی باشد ن....ام............. آن جواد آبی ماست............. آندرانیک بود وپژمان............. صادقی وبیک زاده............. خسرو وقاضی وآرش........... آن حنیف است درکنارش........... یک ساموئل یک نظری............. عابدینی یاکه نیکبخت............ احمد جمشیدیانو............. ما بقی تیم آبی............. این ستاره های زیبا........... روی این خوشرنگ آبی........... عشق را تعریف کردن............ غیرتو مردانگی را ............ یک کلام تعبیر کردن.......... عشق باشد تا به آخر.......... آبی آبی همین رنگ............ علیرضا جوادیان تقدیم به همه آبیها
آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۷۲ روز قبل
نوشته شده توسط: پریا کریمی

نه دیگه واقعا من دارم افسردگی مطلق میگیرم که نمیذارن دخترا برن ورزشگاه....

آی گفتی
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۴۹ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار

راستی بچه ها اینم هست! لطفا همشو بخونین!!!

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۹ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

راستی بچه ها اینم هست! لطفا همشو بخونین!!!

مگه به تو داهاتی نگفتم برو خراب شده خودتون . مگه داهات خودت تیم نداره . آره نداره که خودتو به تهرانیا می چسبونی .

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۴۸ روز قبل

آقا مجید شما حق نداری به طرفدارای استقلال توی شهرهای دیگه توهین کنی. مثلا من خودم شیرازیم و همه میدونیم استقلال توی شهر من چقدر پر طرفداره.. مگه شما تهرانیها واسه اس اس چیکار کردین؟؟ مطمئن باشید اگه استقلال توی یه شهر دیگه میزبان بود اون وقت ورزشگاه دیدنی میشد.!!! لطفا طرز صحبتتونو درست کنین

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۷ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

آقا مجید شما حق نداری به طرفدارای استقلال توی شهرهای دیگه توهین کنی. مثلا من خودم شیرازیم و همه میدونیم استقلال توی شهر من چقدر پر طرفداره.. مگه شما تهرانیها واسه اس اس چیکار کردین؟؟ مطمئن باشید اگه استقلال توی یه شهر دیگه میزبان بود اون وقت ورزشگاه دیدنی میشد.!!! لطفا طرز صحبتتونو درست کنین

هر کی بد حرف  بزنه ما هم همونجوری باهاشون صحبت میکنیم

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۴۶ روز قبل

شما باید از همه عذر خواهی کنین آقای به ظاهر مودب و با کلاس!!!!!!

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۲ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

شما حرف نباشه . از فجر چه خبر ؟

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۳۸ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

[quote=009898]

شما حرف نباشه . از فجر چه خبر ؟

به تو ربطی نداره. بی ادب هنوز حرف زدن بلد نیستی هرچی با احترام بهت تذکر میدم باز لحنتو عوض نمیکنی و با یه خانم درست صحبت نمیکنی!!!!

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۷۳۰ روز قبل
نوشته شده توسط: امید زین آبادی

انشاالله به زودی دخترها هم بتونند برن بازیها رو از نزدیک ببینند.

واقعا هیچ جای دنیا اینطوری نیست.به امید اصلاح تفکر مسئولین محترم.

خدا از دهنت بشنوه کاش واقعا میشد...

۱ ۲ صفحه ۳ از ۳