به نظر شما جباری مقابل استقلال خوب بازی میکنه

آواتار امیر عباس برزمینی
به نظر شما جباری مقابل استقلال خوب بازی میکنه
توسط   امیر عباس برزمینی   ۳۹۳۰ روز قبل

به نظر من که جباری در استقلال میدرخشید اما الان نه

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۹۳۰ روز قبل
جباری تو سپاهان باشگاهی که حاشیه خیلی کمتری داره راحتتر بازی میکنه.مخصوصا اینکه جیبش هم پر از پول سپاهانی ها شده.اما این نکته هم نباید فراموش کنیم که به نظرم استقلال از فروش جباری سود کرد چون امسال سال مصدومیت جباری هست.در مورد بازی با استقلال هم اینو بگم خودم به شخصه تو استادیوم نمیزارم روز خوشی رو سپری کنه.چون استقلال لیاقت میخواد.هر پول پرستی جاش اینجا نیست.استقلال این همه هواشو داشت اینهمه واسه استقلال حاشیه درست کرد ولی بازم چیزی نگفتیم.گرچه بازیهای خوبی برامون به اجرا میزاشت ولی نصف فصل رو مصدوم میشد ولی پول مفت میخورد تو استقلال.اصلا استقلال بود که جباریو جباری کرد.
آواتار پریا کریمی
توسط   پریا کریمی   ۳۹۲۹ روز قبل

different شما چقد خوب توضیح میدی!!!! همیشه اینجوری هستی؟؟

کاملا حق باتو

بنظرمنم خوب بازی میکنه چون خیلی وقته جباری با استقلال لجه

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۹۲۹ روز قبل
نوشته شده توسط: پریا کریمی

different شما چقد خوب توضیح میدی!!!! همیشه اینجوری هستی؟؟

کاملا حق باتو

بنظرمنم خوب بازی میکنه چون خیلی وقته جباری با استقلال لجه

الان تعریف بود یا نیش وکنایه؟
آواتار مصطفی رحمتی
توسط   مصطفی رحمتی   ۳۹۲۹ روز قبل

عزیزان خواهش میکنم به بازیکنایی که واسه استقلال زحمت کشیدن ولی حالا نیستن احترام بذارید واسه من همون بازی که پرسپولیس رو 3-0بردیم بسه یادتون باشه که جباری توی اون بازی چیکار کرد Diffrentعزیز تو هم سعی کن منطقی باشی مطمئن باش جباری دوباره برمیگرده استقلال.دم هر چی استقلالیه گرم

آواتار آبی بی انتــــها
توسط   آبی بی انتــــها   ۳۹۲۹ روز قبل

درسته که جباری خیلی برای استقلال زحمت کشیده و خیلی کمک کرده ولی این نمیشه که هر چی خواست بگه و هی چقدر خواست مصاحبه کنه و آخرش بگه تیم محبوبم استقلاله و من هواداران رو دوست دارم و ... نباید همه پل های پشت سرش رو خراب کنه

این استقلال بود که همیشه ازش حمایت می کرد

این استقلال بود که با وجود مصدومیتش باهاش قرارداد کامل امضا می کرد

این استقلال بود که بیشتر از همه و زودتر از همه بهش پول میداد

این استقلال بود که جباری را زیدان آسیا کرد

این استقلال بود که...

آواتار امید زین آبادی
توسط   امید زین آبادی   ۳۹۲۹ روز قبل

جباری تو بازی اول واسه تیمش خیلی خوب بازی کرد اما به خاطر حاشیه های این بازی و بازی خوب بازیکن های استقلال فکر نکنم بتونه خوب بازی کنه.

جباری برای استقلال خیلی زحمت کشیده و به زودی برمیگرده.خواهشا امشب به جباری توهین نکنیم.

آواتار محمدرضا کردیان
توسط   محمدرضا کردیان   ۳۹۲۹ روز قبل
داش امیدباهات موافقم بدجوری.............................................................
آواتار امید زین آبادی
توسط   امید زین آبادی   ۳۹۲۹ روز قبل
نوشته شده توسط: محمدرضا کردیان

آواتار محدثه زارعی مقدم
توسط   محدثه زارعی مقدم   ۳۹۲۹ روز قبل

به نظرمن داداش مجتبی امشب طوفان میکنه.فقط امیدوارم اتفاقی براش نیفته و بهش بی حرمتی نشه

آواتار رضا محبی
توسط   رضا محبی   ۳۹۲۹ روز قبل
دوست دارم اصلا بازی نکنه.اگه بازی کنه مشخص که چی میشه -چون مجتبی جباری صد حیف که باید از ستاره خودمون بهراسیم.
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۹۲۸ روز قبل
واقعا صد حیف که از ستاره سابقمون باید بترسیم
آواتار سید حسین موسوی
توسط   سید حسین موسوی   ۳۹۲۸ روز قبل

آره چرا باید بد بازیکنه؟ به جایی که با انگیزه جلو استقلال بازی کنه با حس انتقام بازی میکنه از جو روانی که با حرفاش درست کرده بود معلوم بود دوست داره به استقلال ضربه بزنه

من جباری رو دوست داشتم ولی آدما تو شرایط سخت خودشونو نشون میدن اگه غیرت داشت به خاطر این همه مدتی که مسدوم بود و استقلال بی منت هم نگرش داشت امسال با مشکل مالی استقلال مدارا میکرد اینقدر هم منت سر استقلال نمیذاشت 

آواتار محدثه زارعی مقدم
توسط   محدثه زارعی مقدم   ۳۹۲۸ روز قبل

داداشم بد بازی نکرد ولی من دیشب سرتاپا استرس بودم.خیلی میترسیدم مدام چشموگوشم به هوادارا بود که نکنه یه وقت کاری کنن که داداشم برنجه.

من میگم کار داداشم حرف نداشت فقط تنها یه بدی داشت.مجتبی بازم خوب بازی کرد اما ایندفعه در مقابل استقلال نه در کنارش همین چیزیه که منو اتیش میزنه