رفتار مجتبی جبار ی در زمان تعویض با برهانی

آواتار کانون هواداران استقلال تست سیستم 1
رفتار مجتبی جبار ی در زمان تعویض با برهانی

با سلام

استقلال در اولین مسابقه خود مغلوب الاتحاد شد نکته ای که خیلی عجیب و حیرت آور بود رفتار مجتبی جباری در زمان تعویض بود به گونه ای که بدون رفتن به سمت برهانی و دست دادن با وی از زمین بیرون رفت با چهره ای درهم و عصبی !

شما این رفتار را چگونه ارزیابی می کنید ؟!

آواتار مصطفی هاشمی
توسط   مصطفی هاشمی   ۵۵۲۲ روز قبل
به نظر من اقای جباری با اینکه از نظر فنی بازیکن خوبی هست ولی کار اشتباهی کرد و  قلعه نوعی نباید برای بازی با الجزیره بهش بازی بده . با اینکه ما به اون احتیاج داریم ولی جباری باید بفهمه که یه مربی هر موقع دلش بخواد میتونه بازیکنش رو تعویض کنه.جباری با این کارش به ما استقلالی ها هم توهین کرد.
به نظر من نباید جباری برای بازی با الجزیره توزمین باشه

آواتار مصطفی هاشمی
توسط   مصطفی هاشمی   ۵۵۲۲ روز قبل
آقای مدیر این جایزه من رو نمیدید .پیش بینی من درست بود.
آواتار علیرضا روشن
توسط   علیرضا روشن   ۵۵۲۲ روز قبل
نوشته شده توسط: مصطفی هاشمی

آقای مدیر این جایزه من رو نمیدید .پیش بینی من درست بود.

با سلام خدمت شما دوست عزیز

شما نتیجه رو درست پیش بینی کردین و گلزن رو اشتباه پس جایزه به شما تعلق نمیگیره

با تشکر

آواتار مینا واحدی پور
توسط   مینا واحدی پور   ۵۵۲۲ روز قبل
امشب استقلال ترسو بازی کرد مزد ترسش را گرفت.اولا نوع بازی  تیم ما را به یاد بازی عرب ها می انداخت که یک گل جلو هستند و وقت کشی می کنند تازه این قبل از گل استقلال بود کامل مشخص بود تیم فقط رفته که یک امتیاز بگیرد اما باید پذیرفت فوتبال یک سرش شانس هم است که در دقایق پایانی ان شوت تو دوازه قرار بگیرد و دیگر وقت جبران نداشته باشی. وقتی مربی ترسو شد این ترس به بازیکن منتقل میشود بابا ما دو سه حمله کردیم منجر به گل شد چرا بازی را اینقدر عقب بردیم.ایا درست است پاس های عرضی در طول مسابقه بدهی و به جای اینکه رو به جلو حرکت کنی با یک پاس رو  به عقب بازی را از حرکت بیندازی ؟از استقلال چنین بازی بعید بود.دوما تعویض ها مناسب نبود یعنی ارش باید وارد زمین می شد اما نه به جای جباری(البته حرکت جباری بسیار زشت بود)بلکه مجیدی بهترین گزینه بود.و از همه بدتر وقتی جباری نیست دیگر چرا جان واریو؟ایا حضور روانخواه بعد از مدتها بازی نکردن در این بازی حساس درست بود؟اقای قلعه نوعی مدتی است که خیلی محتاط تیم را ارنج واز تیم بازی می گیرد  و دلیل  بزرگ ان که ارش از اول بازی نکرد مگر طبق گفته خودتان تیم حریف کند بازی نمی کرد گرچه در بازی امشب فهمیدیم کدام تیم کند بازی می کند.
آواتار nima karimi
توسط   nima karimi   ۵۵۲۰ روز قبل

نظر شما در ارتباط با این تصمیم باشگاه جیست؟

به دلیل اعتراض به تصمیم کادر فنی
جباری از حضور در تمرینات استقلال منع شد

خبرگزاری فارس: هافبک تیم فوتبال استقلال از سوی کادر فنی از حضور در تمرینات منع شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مجتبی جباری در دیدار استقلال و الاتحاد عربستان پس از تعویض شدن به حالت قهر از زمین بیرون آمد و با این کار اعتراض خود را به تصمیم مربیان نشان داد. 
پس از اینکه کاروان استقلال شب گذشته به تهران آمد امیر قلعه نویی به مجتبی جباری اعلام کرد تا اطلاع ثانوی حق حضور در تمرینات استقلال را ندارد. 
برخلاف آنچه که گفته می شد قلعه نویی در عربستان برخوردی با این بازیکن نداشته و پس از ورود به تهران به جباری اعلام کرده که در تمرینات حاضر نشود. 
قرار است تکلیف این بازیکن به زودی مشخص شود. 
بازیکنان استقلال ساعت 16:30 امروز در ورزشگاه دستگردی تمرین خواهند کرد. 
استقلال در دومین دیدار خود در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا چهارشنبه 28 اسفند میزبان الجزیره امارات است. 

آواتار nima karimi
توسط   nima karimi   ۵۵۲۰ روز قبل

با سلام

بازیکن بی انضباط نمی خوایم ، نمی خوایم !!!

مجتبی جباری نه در بازی با p.p ها و نه در بازی با ذوب آهن  که گل زد و نه در بازی با الاتحاد اونقدر خوب بازی نکرد که کاندیدای تعویض نباشه!!!

به نظر من اول باید به جباری فرصت داد که از عملکردش دفاع کنه اما اگه دفاعیاتش وارد نبود باید باهاش برخورد سختی کرد .چون با بازیکن بزرگ از اونجا که کار اشتباهش ضرر بیشتری برا تیم داره  باید بزرگ برخورد کرد .

به نظر من باید نام اون رو از لیست بازی بعد روز چهار شنبه حذف کرد تا هم برا اون و هم سایر اعضای تیم درس عبرت بشه .

آواتار حمزه بهرامی وند
توسط   حمزه بهرامی وند   ۵۵۲۰ روز قبل
با سلام
به نظر من باید به مجتبی جباری فرصت داده شود. ما در بازی با الجزیره به حضور مجتبی احتیاج داریم. این رفتار ایشان کاملا طبیعی بود چون احساس میکرد میتونه برای تیمش مؤثر باشه واسه همین عصبی شد . تعویض های امیر خان هم چندان  درست نبود باید قبل از همه فرهاد مجیدی را میکشید بیرون.
آواتار محمد ...
توسط   محمد ...   ۵۵۱۹ روز قبل
من خودم از بازی مجتبی خیلی خوشم میاد و یکی از طرفدارای سرسختش بودم.
ولی  الان فهمیدم که آقا مجتبی  استقلال براش مهم نیست پول براش مهمه.
خیلی از رفتارش بدم اومد اگه پله هم باشه نباید اون رفتارو میکرد(که خیلی هم ضعیف بازی کرد)
ولی باز هم من با تعویضش مخالف هستم.آخه با پاسهاش خیاله ما رو راحت میکرد.
آرش باید به جای فرهاد به بازی میومد.خوب بگذریم.
میخواستم بگم که آقای جباری اون حرکتش اعصاب همه رو به هم ریخت.این آقا
که من به خلطر استقلالی بودنش دوستش دارم ولی باز هم دنباله پوله
اگه فردا پرسپولیس پیشنهاد 600 میلیونی بهش بده مطمئن باشین به پرسپولیس میره
آقا مجتبی یه خورده از داداش فرهاد یاد بگیر که پارسال با اینکه رو نیمکت بود و اون
همه جریمش کردن باز هم مشکلی برای تیم به وجود نیاورد.

آواتار امید غلامپور
توسط   امید غلامپور   ۵۵۱۹ روز قبل

با سلام به همه ابی پوشها و ابی دوستها و انهایی که به استقلال عشق می ورزند

آقای جباری شما فقط بازیکن تیم هستید نه همه کاره تیم .

کار شما ما هواداران را بیشتر از نتیجه بازی ناراحت کرد .

آواتار محمد عسگری
توسط   محمد عسگری   ۵۵۱۹ روز قبل

آقای جباری کاملا غیر حرفه ای و بچه گانه کار کرد البته تعویض امیرخان هم اشتباه بود ولی دلیل به بی احترامی جباری به باشگاه استقلال نبود بی احترامی به استقلال بی احترامی به هواداران  است  خوب همه از یک اشتباه بزرگ میتونیم خوب نظربدیم  منظورم اینه این دیگه معلومه کار جباری کاملا اشتباه بوده ولی بهترین تصمیم به حاشیه نکشوندن استقلال در این موقع هست حالا با هر تصمیم که باشگاه میگیره باید کاری کنه این تیم تحت فشار روحی روانی نره!!!!!!!!

آواتار حسین رجبی
توسط   حسین رجبی   ۵۵۱۸ روز قبل

اگر این اتفاق در بازی باشگاهی روی داد بود تا حدودی قابل تحمل بود. اما این عمل در خارج از کشور و در مقابل چشم میلیون ها نفر خارجی روی داده است. اگر یک بازیکن خارجی در ایران چنین رفتاری را انجام می داد آیا ما آنرا تمسخر نمی کردیم؟! آیا حرف هائی که او اخیرا برای توجیه رفتارش زده موجب حاشیه سازی بیشتر برای استقلال نمی شود؟ آیا اینها نشان نمی دهد که استقلال برای او چندان مهم نیست؟ آیا او با این حرف ها سعی نکرده است که استقلال را به عمد دچار مشکل کند؟ 

آواتار mehdi moharami nasirabad
توسط   mehdi moharami nasirabad   ۵۵۱۸ روز قبل

باز گلی به گوشه معرفت فرهاد

یادمان نرفته بازیهایش را.اگر امیرخان اعتماد کند وفرصت بدهد بازمیتوانیم هنرهای او را در زمین ببینیم.

امثال جباری نه در اخلاق و نه در تکنیک به گرد پای فرهاد مجیدی هم نمیرسند.

آواتار هادی سرلک
توسط   هادی سرلک   ۵۵۱۷ روز قبل

بنده به عنوان هوادار از جباری انتظار چنین حرکتی را نداشتم چون آنها نمایندگان کشورمان در عربستان بودند وهر حرکت غیر عادی به عنوان فرهنگ ایرانی در ذهن جهانیان جا می افتد از همه شما نمایندگان ایران زمین خواهشمندم مواظب حرکات خود باشید موفقیت ایرانیان را از خداوند خواستارم

آواتار محمدحسین  حسنی
توسط   محمدحسین حسنی   ۵۵۱۷ روز قبل

سلام به همه دوستان

اشتباه جباری اشتباه بزرگی بود جلوی عربها مارو کوچیک کرد

ضمنا حرکت آقای طالبلوهم زمان گل خوردن اشتباه بود ایرانی جلوی رقیب وا نمیره وروزمین نمیشینه

اینو تاریخ ایران وجوانانش ثابت کرده اند

امیدوارم دیگه تکرارنشه

آواتار saman karimifar
توسط   saman karimifar   ۵۵۱۷ روز قبل

واقعا ناراحت شدم و یه لحظه دلم لرزید که نکنه بین بازیکنان مشکلی هست

چون تو این موقعیت فقط همینو کم داریم!!!

آواتار مانا کاشانی نژاد
توسط   مانا کاشانی نژاد   ۵۴۷۸ روز قبل

کارش خیلی زشت بود اون حق نداشت مشکلات داخلی رو در عرصه ملی بروز دهد

آواتار نیلوفر رسولی
توسط   نیلوفر رسولی   ۵۴۷۷ روز قبل
بچگی کرد به خودش ، هواداران استقلال و تیم بزرگ استقلال بد کرد ......................... کاش زودتر همه چیز مثل سابق بشه.................................