حل مشکل از طرف هواداران؟؟؟

آواتار آکو نوبری
حل مشکل از طرف هواداران؟؟؟
توسط   آکو نوبری   ۳۹۱۶ روز قبل
هواداران عزیز استقلال ایا به نظر شما ما می توانیم به کمک چه مواردی از چنین اتفاقاتی جلوگیری کنیم هم در تهران و هم در شهرستانها ؟ به چه کسی باید گفت به چه وسیله ای باید انجام شود ..........تا در این مواقع حق استقلال خورده نشود
آواتار امید زین آبادی
توسط   امید زین آبادی   ۳۹۱۵ روز قبل

اینطور که معلومه همه دست به دست هم دادند که استقلال رو ببرند به حاشیه تا نتونه تو آسیا و ایران موفق بشه.

خدایا دشمنان استقلال و ایران را نابود بگردان.الهیییییییییییی آمیییییییییییین.

این همه تو کشور از این اتفاقات میفته کسی نیست چیزی بگه(تو تبریز استقلال و ژنرال اینقدر فحش خوردند که....) حالا چند تا غیر استقلالی یه چیزی گفتند می خواد یه امتیاز کسر بشه.

به خدا اگه یه امتیاز کسر بشه نباید ساکت بشینیم.باید همه با هم بریم جلو کمیته انضباطی و اعتراض خودمون رو اعلام کنیم.

واقعا عدالتی که میگفتند این بود؟

کمیته ضد استقلالی اه اه اه اه اه اه اه اه اه

آواتار آکو نوبری
توسط   آکو نوبری   ۳۹۱۵ روز قبل
نوشته شده توسط: امید زین آبادی

اینطور که معلومه همه دست به دست هم دادند که استقلال رو ببرند به حاشیه تا نتونه تو آسیا و ایران موفق بشه.

خدایا دشمنان استقلال و ایران را نابود بگردان.الهیییییییییییی آمیییییییییییین.

این همه تو کشور از این اتفاقات میفته کسی نیست چیزی بگه(تو تبریز استقلال و ژنرال اینقدر فحش خوردند که....) حالا چند تا غیر استقلالی یه چیزی گفتند می خواد یه امتیاز کسر بشه.

به خدا اگه یه امتیاز کسر بشه نباید ساکت بشینیم.باید همه با هم بریم جلو کمیته انضباطی و اعتراض خودمون رو اعلام کنیم.

واقعا عدالتی که میگفتند این بود؟

کمیته ضد استقلالی اه اه اه اه اه اه اه اه اهشدیدا موافقم

آواتار امید زین آبادی
نوشته شده توسط: امید زین آبادی

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۹۱۵ روز قبل

فردوسی پور ، وقتی 2 امتیاز از پرسپولیس کسر شد : هیچ جای دنیا همچین قانونی نداره.

فردوسی پور ، وقتی 1 امتیاز از استقلال کسر شد : فحاشی ها باید از یکجایی ریشه کن بشه.

آواتار امید زین آبادی
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

به خدا باید برنامه نود رو تحریم کنیم.همه قضاوت ها تو اون برنامه به ضرر استقلاله.

آواتار amir ghadami
توسط   amir ghadami   ۳۹۱۱ روز قبل
وقتی آندو یه حرفی میزنه میزارنش کنار یا وقتی آرش میگه من نیم فصل میرم بعد تکذیب میکنه یا تو بازی سپاهان پول سر جباری میریزن و.......اینا حاشیه نیست پس اول ریشه را درست کنیم فکر کنم بهتر باشه
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۹۱۱ روز قبل

اولا اینکه قضیه پول ریختن بر سر جباری یه مسئله شخصی بین استقلالیا و جباری بود و چه خوب چه بد مسئله ای شخصی بود و به شما سپاهانیا ربطی نداره که دارید در موردش نظر میدین.

ثانیا شما برید تماشاچی های خودتون رو اصلاح کنید.به تماشاچی های خودتون یاد بدین که حاشیه درست نکنن.شما بازی با داماش فصل قبل رو به یاد دارین؟؟؟همون بازی که با شکست شما قهرمانی از دستتون رفت.یادتون رفته چه کارهایی انجام دادین؟

اگرم یادتون نیست من لینک فیلمشو پیدا کردم که واسه اینکه یادتون بیاد چه طرفدارانی دارین براتون میزارم :

لینک ویدئو فرهنگ هوادارا سپاهان

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۸۱ روز قبل
من نمیدونم این سفیر سپاهان خودشون سایت ندارن یا سایتشون فعال نیست که همش سرک میکشه تو سابت ما اونم با افکار مغرضانه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۸۰ روز قبل

بابا ول کنید این سفیر سپاهان رو . نظر ایشون محترم . ولی هیچوقت از سپاهان امتیاز کم نمیشه . خداییش در هر بازی فقط 500 تا تماشاگر دارن

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۸۸۰ روز قبل

آقا جان ما می خوایم کل اعضا استقلالی باشه . ما سفیر سپاهانو نمی خوایم زوریه مگه. ای بابا کسی ی چیزی بگه خوب؟؟؟!!!!

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۷۹ روز قبل
نوشته شده توسط: سعید آقامحمدی

آقا جان ما می خوایم کل اعضا استقلالی باشه . ما سفیر سپاهانو نمی خوایم زوریه مگه. ای بابا کسی ی چیزی بگه خوب؟؟؟!!!!

گفتم که من .........................
آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۷۹ روز قبل

ما که نمی دونستیم اصفهانیا اینقدر بد پیله هستن

بهتر بری تو سایت سپاهانیا البته اگه سایت داشته باشن

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۷۹ روز قبل

تازه به دوران رسیدگی همین عواقبم داره.

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۷۹ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

دوستان، خواهشا هنگام گذاشتن پست،  تاریخ تاپیک رو هم مدنظر قرار بدین!!! این تاپیک برای 14 مرداد ماهه! از اون موقع تا حالا هم کاربر سپاهانی ، حداقل با اسم کاربری خودش هیچ پستی نداده!؟ هرچند، یک سری از دوستان معتقدند که با نام کاربری جدید فعالیتشو به طرز فجیع آغاز کرده!!!! وباعث برهم زدن نظم تالار شده!!!!

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۷۷ روز قبل
میثم خان شما هم توجه کنی ما هم 3 روز بعدش جوابشو دادیم اگه مال پارسالم باشه باید جوابشو بشنوه.اینجوری بهتره
آواتار محمد طاطیان
توسط   محمد طاطیان   ۳۸۷۶ روز قبل

نکونام خیلی افتضاحه

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۷۶ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار

میثم خان شما هم توجه کنی ما هم 3 روز بعدش جوابشو دادیم اگه مال پارسالم باشه باید جوابشو بشنوه.اینجوری بهتره

ساحره خانم، اگه باشه که جوابشو ببینه!

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۶۱ روز قبل

در این فوتبال همه میخان همه جیز مخفی بمونه . دلیلش روهم همه میدونن . از جمله تثبیت جایگاه مدیریتی یا کسب جایگاه بهتر . عادل میاد و همه اینارو موشکافی میکنه . بخاطر همین همه فوتبالیها و به تبع اون بعضی تماشاگران باهاش بد میشن . ولی تعداد بیننده ها نشوندهنده حمایت قاطبه مردم از ایشون هست . من که دوستش دارم

آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۸۵۹ روز قبل

این جوری شو دیگه ندیده بودیم

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۸۵۴ روز قبل

سپاهان که عددی نیست .

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۵۳ روز قبل

حسادت این آقایان بالاخره کار دست تیممون داد . خدا ازتون نگذره که باعث ناراحتی اینهمه طرفدار شدید