عملکرد رحمتی ؟؟؟؟

آواتار امیررضا حکمتی نژاد
عملکرد رحمتی ؟؟؟؟
توسط   امیررضا حکمتی نژاد   ۳۸۸۶ روز قبل
بنظر شما عملکرد سید مهدی رحمتی(بهترین دروازه بان حال حاضر ایران)در این سه بازی اول چگونه بود؟ همونطور که امیرحسین صادقی گفتند 5 گل برای سه بازی خیلی زیاده.........
آواتار امید زین آبادی
توسط   امید زین آبادی   ۳۸۸۶ روز قبل

سید تو این چند بازی خوب کار کرد.اشتباهات مدافعان باعث گل خوردنمون شد نه سید که اونم کم کم با هماهنگی بیشتر حل میشه.

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۸۶ روز قبل

اینجا 2 تا بحث هست : 1 - عملکرد رحمتی 2 - عملکرد ساختار دفاعی استقلال

به نظر من عملکرد رحمتی قابل قبول بوده.چون گل اولی که خورد به خاطر باد مسیر توپ عوض شد.گل دومی که خورد روی اشتباه خسرو بازیکن سپاهان با سید تک به تک شد و موقعیت 100% گل بود.گل سوم هم پنالتی بود.گل چهارم رو من متاسفانه ندیدم ولی گل پنجم سید کاری نمیتونست بکنه چون زننده ضربه خیلی نزدیک به دروازه بود.

حالا رحمتی در بازی اول چندین موقعیت از گسترش گرفت.در بازی دوم 1-2 تا شوت گرفت و در بازی دیشب یک پنالتی گرفت.من به شخصه به سید از 10 نمره 9 میدم.

اما در مورد ساختار دفاع استقلال :

5 گل تو 3 بازی آمار خوبی نیست ولی همه چیز آمار نیست.

به نظر هم بازی دیشب هم بازی اول آنچنان عالی نبودن ولی بازی با سپاهان فوق العاده بودند.فقط تنها اشتباهشون تو بازی با سپاهان حرکت خسرو بود که به قول قلعه نوعی فدای سرت

آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۸۸۵ روز قبل

گل چهارم شوتی بود که جوکار از پشت18زد و با این که دفاع باید جلوشو میگرفت ولی خود سید هم با یه جاگیری بهتر میتونس بگیره.راستی من انتخاب رشته دارم.لطفا دعا کنید اصفهان قبول شم چون رتبم خیلی لب مرزه 

آواتار امید زین آبادی
توسط   امید زین آبادی   ۳۸۸۵ روز قبل
نوشته شده توسط: امین حسینی

ایشالا قبول میشی غصه نخور!!!!!!!!!!!

آواتار امیررضا حکمتی نژاد
توسط   امیررضا حکمتی نژاد   ۳۸۸۵ روز قبل
انشاالله که قبول میشی.........