رحمتی بهتر است یا طالب لو

آواتار جواد کریمی
رحمتی بهتر است یا طالب لو
توسط   جواد کریمی   ۳۹۱۴ روز قبل

خب معلومه رحمتی بهترین سنگربانه

آواتار امید زین آبادی
توسط   امید زین آبادی   ۳۹۱۴ روز قبل

به نظرم دورره دروازه بانی طالب لو واسه تیمی مثل استقلال تموم شده هر چند هنوزم واکنش های دیدنی شو فراموش نکردیم و خاطرات خوشی با اون داشتیم.

طالب لو رو از صمیم قلب دوست دارم اما باید همه قبول کنند بهترین دروازه بان ایران سید مهدی رحمتیه.

آواتار ابی جهان
توسط   ابی جهان   ۳۹۱۳ روز قبل
نوشته شده توسط: امید زین آبادی

به نظرم دورره دروازه بانی طالب لو واسه تیمی مثل استقلال تموم شده هر چند هنوزم واکنش های دیدنی شو فراموش نکردیم و خاطرات خوشی با اون داشتیم.

طالب لو رو از صمیم قلب دوست دارم اما باید همه قبول کنند بهترین دروازه بان ایران سید مهدی رحمتیه.

بابا سید داره خیلی ضعیف کارمیکنه

آواتار amir ghadami
توسط   amir ghadami   ۳۹۱۳ روز قبل
خوب معلومه رحمتی
آواتار فائزه استقلالی
توسط   فائزه استقلالی   ۳۹۱۳ روز قبل

به نظرم سید بهتر از طالب لو ا

از اون محبوب تره

گلریشم بهتر از اونه ولی من اونم مثل سید دوست دارم

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۹۱۳ روز قبل

سید کجا ضعیف کار میکنه.یکی 2 بازی خوب نکرد دلیل نمیشه بگی ضعیفه.

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۹۱۳ روز قبل

سید تو فصل پیش یه رکورد از خودش به جا گذاشت و اون این بود که تو 34 بازی لیگ برتر 21 کلین شیت داشت.

آواتار علیرضا حدادی
توسط   علیرضا حدادی   ۳۹۰۷ روز قبل

رحمتی

آواتار ارش جعفری نسب
توسط   ارش جعفری نسب   ۳۹۰۵ روز قبل
سلام اصلا شکی داخلش نیست که سید بهتره به قول خسرو حیدری داخل اسیا کسی به گرد پای رحمتی هم نمیره
آواتار علی رستگار مقدم
توسط   علی رستگار مقدم   ۳۹۰۵ روز قبل
دوستان همه با دقت هستند و صاحب نظرت هستندوانصافا نگاه کارشناسان هم دارن و عالی قضاوت می کنند من خودم از نزدیک سر تمرین بودم و طبق چیزی که من دیدم بظر امید جان دقیقا حرف منه و چیز هایی که دیدم طالب لو زمانی که دروازبان اول استقلال بودبهترین دروازبان ایرا ن بود رکورد زد منم خیلی دارم و قبولش دارم اما الان رحمتی خیلی آمادگیش از طالب لو بیشتره.فقط یه مقدار با دعوت نشدن به تیم ملی تو حاشیه بردنش که بهش ضربه بزنن