تحلیل بازی استقلال و صبا

آواتار علی قاسمی
تحلیل بازی استقلال و صبا
توسط   علی قاسمی   ۳۹۱۰ روز قبل

بنظر من اول بهترین کار امیر قلعه نوعی این بود که سیاوش اکبر پور رو فیکس تو نذاشت چون سیاوش به درد آخر بازی که همه خسته هستن میخوره

کار بدش این بود که اول نیمه دوم آرش برهانی رو بیرون کشید چرا نمیدونم

پژمان نوری بازیکن خوبیه ولی خداکنه زودتر ساموئل بید اون وقت فکر کنم جای نوری ساموئل فیکس باشه خیلی بهتره

پژمان منتظری سمت راست دفاع عالی بازی کرد

فرهاد مجیدی برای 20 تا 25 دقیقه آخر بازی تعویض طلایی میتونه باشه ولی این بازی اصلا بازی نکرد

امیدوارم قلعه نوعی در آسیا بهترین ترکیب رو پیدا کرده باشه باشه و استقلال به قهرمانی در آسیا که حقشه برسه.

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۹۱۰ روز قبل

با همه نظراتت موافقم جز مورد آرش

آواتار علی قاسمی
توسط   علی قاسمی   ۳۹۰۸ روز قبل

آخه داداش چه پاس خوبی به آرش رسید که نتونست ازش استفاده کنه تعویض شد یا چه موقعیتی براش مهیا شد که گل نزند؟!!!!

آرش ازون بازیکونایی هست که باید بیش از 1نیمه بهش بازی داد تا زهر خودشو به تیم حریف بریزه.

حتی تو بازی با صبا پاس گل هم داد.

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۹۰۸ روز قبل

آرش از لحاظ آماری فوق العاده هست برای استقلال و از متعصبترین بازیکناست.بازیکن گلزن سریعی هست ولی در کل استیل دویدنش و بعضی کارایی که میکنه واقعا روانی میکنه آدمو.

آواتار علی قاسمی
توسط   علی قاسمی   ۳۹۰۸ روز قبل

حرفت کاملا قبول ولی ما داریم درمورد بازی با صبا میحرفیم نه در کل بازی ها.

من میگم تو بازی صبا کل تیم استقلال خوب نبودن جز سید رحمتی.

هافبک ها نتونستن پاس به مهاجم ها برسونن پس بهتر بود بجای تعویض زودهنگام آرش یکی از هافبک ها رو بیرون میکشید مثل پژمان نوری رو و لاوره که بازی ساز هست رو میاورد تو بازی.

آواتار علی رستگار مقدم
توسط   علی رستگار مقدم   ۳۹۰۸ روز قبل
رحتی خوب بود قلضه هم عالی بازی کرد.چرا فقط جز رحمتی؟ به نظر من نکونامم باید تعویض می شد حوصله بازی نداشت.هیچ حرکت مفیدی انجام نداد
آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۹۰۸ روز قبل

این بحثا به کنار ولی عادل حق نداشت بگه نکو خودشو غایم میکنه تا کسی بهش پاس نده.

آواتار علی رستگار مقدم
توسط   علی رستگار مقدم   ۳۹۰۸ روز قبل
منم با نظرت موافقم اما حرص نخور نظر استقلالی ها برامون مهم نه عادل 1 نفرو باید لیوان و خودکارشو جمع کنن از بس بی دست و پاس