استقلال قهرمان

آواتار ادریس قاسمی
استقلال قهرمان
توسط   ادریس قاسمی   ۳۸۹۷ روز قبل

سلام دوستان من من ادریس قاسمی هستم از مشهد من واسه بازی بوریرام تایلند میام ورزشگاه واستقلال رو از ته قلبم دوست دارم وخواهمداشت ولی بدونین این رسم هواداری نیست که به ورزشگاه نرین

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۸۹۷ روز قبل

اقا ادریس خیلی مردی که از مشهد میخوای بیای من تو کامنتای قبلی گفتم  که با 4 تا از دوستان میام 

اهمیت بازیای آسیایی خیلی زیاده حتی بیشتر از بازی دربی و سپاهان اینا هرسال هست ولی تو جمع 8 یا 4 تیم برتر آسیا نه

امیدوارم یه اتحاد همگانی شکل بگیره و صندلی خالی تو ورزشگاه نباشه

آواتار ابی جهان
توسط   ابی جهان   ۳۸۹۱ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی

[q

سلام به دوستان ابی دل بی معرفت یا بهتره فراموشکار همان هایی که تا مجتبی رفت هزار تیکه بهش چسپاندن از قبیل پول پرست وبی غیرت....انهم به که همان فردی که همیشه در حال جنگ بادل جان برای استقلال بودکه این جنگ را روز فوت پدرش هم ادامه دادهمانی که باپاس های گل وگل های زیبا ش دل مارو شادمیکرد...دیگه نمیدونم چی بگم کسی که دلش برای هوادارانش میتپید ..یاما که تادیروز زیدان صداش میکردیم وحالا یاغی وهزارتا اسم دیگه که واقعا جای شرم داره حالا باتامل بیشتر فکرکنید وموضع بگیرید حالا مصاحبه های علی کریمی رابخوانید چه چیز های به پرسپولیس گفته ولی هواداران قرمز هنوز هم عاشق شن  بااینکه اصلا به هوادارانش اهمیت هم نمیده ولی ما9سل زیر پا گذاشتیم چه حرفی بود که نگفتیم بااینکه مجتبی به خاطر هواداران گفته بود اگه علیم شعار میدادند از فوتبال خداحافظی میکردم واقعا که بهتر بود بره ونیاد چون واقعا اگه برگرده ومثل همیشه گل بزن وپاس گل بده و بیاد جلوی هوادارا من که رویم نمیشه تو روش نگاه کنم دوستت دارم زیدان یاغی هشت جنجالی ..... به امید وفا

]

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۸۵ روز قبل

بهتره که نری . بری بازی نوری رو نگاه کنی