شما هواداران چرا اینکارو با استقلال می کنید.

آواتار سعید آقامحمدی
شما هواداران چرا اینکارو با استقلال می کنید.
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۸۹۱ روز قبل
سلام من s هستم من هم روز چهارشنبه تو ورزشگاه بودم 500 کیلومتر رو ب خاطر استقلال پیموده بودم جایی نشسته بودم که برخی هواداران داشتن بطری پرتاب می کردند. آخه چرا اینکار هارو با استقلال می کنید. به خدا بده باید شرم کنیمو
آواتار وحید @آبی دل@
توسط   وحید @آبی دل@   ۳۸۹۱ روز قبل

این کارا همش زیر سر لنگیاس وگرنه هواداران استقلال مهمون نوازان

آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۸۹۱ روز قبل

اصلا چه دلیلی داشت وقتی ما یه گل جلو بودیم این کارو بکنن،هرچند اگه جلو هم نبودیم نباید این کارو میکردن

آواتار محمدرضا کردیان
توسط   محمدرضا کردیان   ۳۸۹۱ روز قبل

همش زیرسرلنگیاس...............

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۹۱ روز قبل

بعنوان یک استقلالی، واقعا متاسفم!!!!!!!!!

تا کی میخوایم بعنوان انسانهای بی فرهنگ در فوتبال شناخته بشیم؟! عربهای حاشیه خلیج همیشه فارس م دیگه از این کارا نمیکنن!

ولی یه مشته هوادارنما که معلوم نیست از کجا میان و واقعا طرفدار چه تیمی هستن! باعث آبروریزی پرافتخارترین تیم ایران میشن.......!!!

انشاا.... دیگه از این موردها پیش نیاد...

آواتار علی خانمیرزایی
توسط   علی خانمیرزایی   ۳۸۸۹ روز قبل

دوستان من هم دقیقا همون جا نشته بودم باور کنید چند نفر بودن که این کارو کردن که با برخورد دیگر هواداران مواجه شدند و جای تاسف داره البته از این نگذریم که بازیکن بوریرام هم با حرکاتش هوادارا رو تحریک کرد.

آواتار زهرا استقلالی
توسط   زهرا استقلالی   ۳۸۸۵ روز قبل
مگه هواداره چیکار کرده بود؟ هزاریم که تحریک کنننباید با ابروی تیممون که همه دانال زمین زدنشم بازی کرد. بنظرتون تو دربی این لنگیا دست به تحریک هوادارامون نمیزنن؟یعنی اونجا هم باید این حرکتای زشتو انجام بدیمو باز باعث کمک شدن امتیاز تیممون بشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! اصلا حرکت درست و منطقی نیست
آواتار زهرا استقلالی
توسط   زهرا استقلالی   ۳۸۸۵ روز قبل
نوشته شده توسط: زهرا استقلالی
مگه هواداره چیکار کرده بود؟ هزاریم که تحریک کنن نباید با ابروی تیممون که همه دنبال زمین زدنشم بازی کرد. بنظرتون تو دربی این لنگیا دست به تحریک هوادارامون نمیزنن؟یعنی اونجا هم باید این حرکتای زشتو انجام بدیمو باز باعث کمک شدن امتیاز تیممون بشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! اصلا حرکت درست و منطقی نیست
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۸۵ روز قبل

توی رسانه های خبری از طرف AFC زده بود که: احتمال بازی استقلال بدون تماشاگر!!!!!! خداکنه صحت نداشته باشه!!!!!

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۸۵ روز قبل
میشه منبع خبر رو بگید؟ چون واقعا هیچ کجا ندیدم همچین خبریو.حتی تو خود سایت AFC
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۸۴ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

میشه منبع خبر رو بگید؟ چون واقعا هیچ کجا ندیدم همچین خبریو.حتی تو خود سایت AFC

Different عزیز

توی روزنامه ایران ورزشی زده بود! البته شما استادتری...

آواتار ali deghan
توسط   ali deghan   ۳۸۸۴ روز قبل

afc شوخی نداره

این کارها رو نکنید بابا محرمون میکنن

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۸۴ روز قبل
ایران ورزشی هم شد منبع موثق؟؟؟؟از شما بعید بود
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۸۴ روز قبل

ایران ورزشی هم شد منبع موثق؟؟؟؟از شما بعید بود

معذرت میخوام! شما مارو به بزرگی خودتون عفو بفرمایید...!

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۸۴ روز قبل

من نوکرتم.

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۸۳ روز قبل

دوستان چرا خودمونو گول می زنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زیر سر لنگیاس یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لنگیا لباس آبی به تن  و پرچم آبی به دست دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باید فرهنگ تماشا چیا اینقدر بالا باشه که تیمی که داره خوب نتیجه میگیره و زیر ذره بین هم هست رو این چنین درگیر حواشی نکنه .

قبل از این،عربها میزبانی رو میخواستند از مون بگیرن ولی موفق نشدند میتونین کاری کنین که به هدفشون برسن ؟؟؟؟

آهای هوادار !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آواتار امید زین آبادی
توسط   امید زین آبادی   ۳۸۸۳ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

آخه چه دلیلی داره این کارها؟!!!!!

فکر نکنم این تعداد افراد واقعا استقلالی باشن چون فرهنگ استقلالی جز اینه.

آواتار ساحل خاتمی
توسط   ساحل خاتمی   ۳۸۸۳ روز قبل

شاید اگر که استادیوم خانوادگی بشه و زن و بچه هم بتونن برن درست شه..یه هر حال مردای ایرانی با تعصب تر و غیرتی تر از مردای فرهنگ های دیگه هستند

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۸۳ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحل خاتمی

شاید اگر که استادیوم خانوادگی بشه و زن و بچه هم بتونن برن درست شه..یه هر حال مردای ایرانی با تعصب تر و غیرتی تر از مردای فرهنگ های دیگه هستند

دوست عزیز.

حالا اومدیم و خانمها هم اومدن ورزشگاه، وباز هم یه سری تماشاگرنما، فحاشی و بی ادبی کردند! اونوقت چه چیزی رو بهونه میکنیم برای اصلاح شون؟؟؟؟!!!!

به نظر من این قضیه باید ریشه ای درست بشه! و هیچ راهی نیست جز اینکه خود تماشاگر نما بخواد!!!!

آواتار ساحل خاتمی
توسط   ساحل خاتمی   ۳۸۸۳ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

[quote=ramona]

دوست عزیز.

حالا اومدیم و خانمها هم اومدن ورزشگاه، وباز هم یه سری تماشاگرنما، فحاشی و بی ادبی کردند! اونوقت چه چیزی رو بهونه میکنیم برای اصلاح شون؟؟؟؟!!!!

به نظر من این قضیه باید ریشه ای درست بشه! و هیچ راهی نیست جز اینکه خود تماشاگر نما بخواد!!!!

اونموقع باید یه بمب انداخت کل ایران بره رو هوا....آبرو این کشور رو تو جهان بردیم...خیر سرمون اسم ایران مهد تمدنه...

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۸۳ روز قبل
نوشته شده توسط: محمدرضا کردیان

چقدر خشن!!!؟؟؟

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۸۲ روز قبل

ی چیزی می گیدا !!!

اون موقع دوست دختر دوست پسرا رو  چه جوری جمعشون کنن ............................................... ی پارتی به تمام معنا .... چی میشه

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۸۸۲ روز قبل

من که موافق نیستم استادیوم خانوادگی بشه. چون اول باید تماشاگران مردمون(مرد میگما)جلوی هرگونه حواشیو بگیرن .

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۸۲ روز قبل

ایرادش چیه مرضیه خانوم؟

دور همی یه پارتی هم برگزار کنیم

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۸۸۲ روز قبل

اونی که تو سینما میبینیم (مایه خجالته) اونجام میبینیم

آواتار مرضیه غلامی

ایرادش چیه مرضیه خانوم؟

دور همی یه پارتی هم برگزار کنیم

بعدشم یک شب تا صبح تو کلانتری سرپا باید بایستیم نههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۸۲ روز قبل

هر کی خربزه میخوره ..

ولی بعضی خربزه ها ارزش خوردن دارن

آواتار مرضیه غلامی

آره چه خربزه شیرینی ، نوش جون

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۸۲ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

من تاکیدی روی خانوادگی شدن ندارم! فقط گفتم اگر با آمدن خانمها هم این مشکل برطرف نشد، چیکار باید بکنیم؟؟؟!!!

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۸۸۲ روز قبل
بابا فقط خودمون باید درست کنیم.تا آخر زمان ورزشگاه ها خانوادگی نمیشه.
آواتار حمید سلیمان باری
توسط   حمید سلیمان باری   ۳۸۷۴ روز قبل

فرهنگ استقلالی ها اجازه نمیده این کارها رو بکنند احتمالا اونها یه تعداد لنگی بودند که میخواستند شآن هوادارای استقلال را پایین بیارند

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۷۴ روز قبل

ما هوادارا باید خودمون دست به کار بشیم . باید اون کسی که کار زننده انجام میده یا ناسزا میگه رو ی جوری در جمع انپشت نما کنیم که بفهمه کارش اشتباهه

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۷۴ روز قبل

الکی این کارا رو به لنگیا نسبت ندید . طرفدارای خودمون جوگیر میشن

آواتار محمد طاطیان
توسط   محمد طاطیان   ۳۸۷۰ روز قبل

بابا استقلالی با فرهنگه دیگه این خطاها رو نکنین

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۶۸ روز قبل
من خودم طرفدار رفتن خانمها به استادیوم هستم ولی بعید میدونم این مشکل با اومدنه خانمها حل بشه
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۶۲ روز قبل

بعضی وقتا تماشاگرا جوگیر میشن و ی کارهایی میکنن که به ضرر استقلال تموم میشه . ولی پیشنهاد خانوادگی رفتن به استادیوم خوب بود . بابا جان فرض کن رفتیم پارک یا دربند و یا درکه

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۶۲ روز قبل

ضمنا مگه ماها بازی پرسپولیس حوصله داریم که بریم استادیوم پس اونا هم حوصله ندارند بیان بازی مارو از نزدیک ببینن الکی تقصیر رو گردن لنگیا نندازید

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۶۲ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

ضمنا مگه ماها بازی پرسپولیس حوصله داریم که بریم استادیوم پس اونا هم حوصله ندارند بیان بازی مارو از نزدیک ببینن الکی تقصیر رو گردن لنگیا نندازید

من نمیگم که اونا پرسپولیسی بودن ولی میگم میشه به یه تعدادی پول بدی برن فحاشی کنن.جو استادیوم اینجوریه که مردم تابع اکثریت هستن.تا میبینن چند نفر فحش میدن بقیه هم فحش میدن.

مثلا بازی با سپاهان فصل پیش که 1-1 شد قبل از گل استقلال همه به امیر خان فحش میدادن ولی بعد گل میگفتن

امیر قلعه نوعی

دوست داریم ما

دوست داریم ما

کسانی که تا قبل گل انواع فحاشی ها رو به امیر خان کردن بعد از گل به خودی بازیکن سپاهان ، امیر خان رو فرد محبوبشون خطاب کردن.

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۵۷ روز قبل

درکل همه جا خوب و بد هست . ماهم باید بپذیریم که تماشاگر نخاله هم داریم . تاثیری که تماشاگرا به این افراد معدود می ذارن خیلی زیاده . باید ی کاری کنن که این افراد از کار خودشون پشیمون بشن