بازگست؟

آواتار ابی جهان
بازگست؟
توسط   ابی جهان   ۳۸۹۷ روز قبل
آواتار ابی جهان
توسط   ابی جهان   ۳۸۹۷ روز قبل

سلام به دوستان ابی دل بی معرفت یا بهتره فراموشکار همان هایی که تا مجتبی رفت هزار تیکه بهش چسپاندن از قبیل پول پرست وبی غیرت....انهم به که همان فردی که همیشه در حال جنگ بادل جان برای استقلال بودکه این جنگ را روز فوت پدرش هم ادامه دادهمانی که باپاس های گل وگل های زیبا ش دل مارو شادمیکرد...دیگه نمیدونم چی بگم کسی که دلش برای هوادارانش میتپید ..یاما که تادیروز زیدان صداش میکردیم وحالا یاغی وهزارتا اسم دیگه که واقعا جای شرم داره حالا باتامل بیشتر فکرکنید وموضع بگیرید حالا مصاحبه های علی کریمی رابخوانید چه چیز های به پرسپولیس گفته ولی هواداران قرمز هنوز هم عاشق شن  بااینکه اصلا به هوادارانش اهمیت هم نمیده ولی ما9سل زیر پا گذاشتیم چه حرفی بود که نگفتیم بااینکه مجتبی به خاطر هواداران گفته بود اگه علیم شعار میدادند از فوتبال خداحافظی میکردم واقعا که بهتر بود بره ونیاد چون واقعا اگه برگرده ومثل همیشه گل بزن وپاس گل بده و بیاد جلوی هوادارا من که رویم نمیشه تو روش نگاه کنم دوستت دارم زیدان یاغی هشت جنجالی ..... به امید وفا

آواتار علی خانمیرزایی
توسط   علی خانمیرزایی   ۳۸۹۶ روز قبل

جباری می تونست بدون سر و صدا و بدون جنجال بره انصافا میتونم به جرات بگم حتی اونایی که بعد از رفتن گفتن همون بهتر که رفته ولی بازم دلشون پیشه مجتبی بوده من که خودم یک ربع هنگ کرده بودم..........

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۹۵ روز قبل

به نظر من ما ( یعنی من و همه کسایی که بهش بی غیرت گفتیم) اشتباه کردیم.

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامي   ۳۸۹۴ روز قبل

سلام دوستان ، ما که نبودیم ببینیم بین جباری و حاجی چه اتفاقی افتاده ؟ ولی اگه منطقی باشیم باید جباری کمی صبر می کرد و فکر میکرد امسال شرایط استقلال خیلی خاصه و بهش نیاز داره ولی  افسوس که به اینجا رسید که از استقلال بره . حالا هم با تیم جدیدش به مشکل خورده ، سالی که برای بازیکنان دیگه شلوغه ولی حالاباید بره خونه نشین بشه . امیدوارم جباری درس گرفته باشه که مثل بازیکنان رقیب  مسائل خانوادگی رو رسانه ای نکنه . حالا همه فهمیدن چی شد؟  کار زشتی نسبت به حاجی انجام داده این شجاعت نیست بی احترامی به بزرگتری است که استقلالیها همه به او احترام میذارن .اینجا فقط بحث استقلال نه فرد. امیدوارم این مسأله به خوبی و رسیدن جباری به استقلال حل بشه . ی چیز دیگه : یادمون باشه کسی که واسه استقلال زحمت کشیده نباید از طرف ما طرفدارا مورد اهانت قراربگیره  اون شخص میخواد هر کی میخواد باشه .  میدونم طولانی شد شرمنده

آواتار ali deghan
توسط   ali deghan   ۳۸۹۱ روز قبل

مجتبی هم مثل خیلی ها که از اس اس رفتم پشیمون شده

او محبوب استقلال بوده و هست حتی اگر بره به تیم لنگیها

آواتار امید زین آبادی
توسط   امید زین آبادی   ۳۸۹۰ روز قبل
نوشته شده توسط: ali deghan

مجتبی بعد از بازی با سپاهان:من از برد سپاهان خوشحال نیستم و از باخت استقلال ناراحتم.......... به این میگن غیرت.اگه جام جهانی نبود مجتبی تو هیچ تیمی جز استقلال بازی نمیکرد و فقط به خاطر تیم ملی و آمادگی خودش رفت سپاهان.

به خدا اگه مجتبی بی غیرت بود خیلی پیش از اینا از استقلال جدا میشد.به خدا بهترین بازیکن استقلال بوده تو این چند سالی که تو تیم بوده.

مگه مجتبی خودش از استقلال رفت؟مجتبی رو تو لیست خروج گذاشتن اگه نه هیچ وقت فکر رفتن از استقلال رو نمیکرد.

دوستت دارم مجتبی جباری دوستت دارم.

آواتار محمد طاطیان
توسط   محمد طاطیان   ۳۸۷۶ روز قبل

مجتبی باید برگرده

آواتار حمید سلیمان باری
توسط   حمید سلیمان باری   ۳۸۷۴ روز قبل

به نظر من با شرایطی که الان برای جباری پیش اومده نشون داد که او اشتباه کرده . اولا نباید مسائل درون باشگاه را رسانه ای میکرد. او ثابت کرد که این مدیرای استقلال مخصوصا فتح اله زاده بود که پای بی انضباتی های او ایستاده بود

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۷۲ روز قبل

من اوایل خیلی علیه مجتبی جبهه گرفتم ولی بعدش خیلی از کارم پشیمون شدم

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۷۱ روز قبل

تیممون فقط جباریو کم داره.ایشالا نیم فصل بر میگرده

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۷۱ روز قبل
به نظر من مجتبی بازیکن بی نظیریه از لحاظ فنی ولی مشکلات حاشیه ای دارد مثلا زمان مظلومی ما داشتیم قهرمان میشدیم که مجتبی شروع کرد وقهرمانی از دست رفت . تیم مثل یک سیستم میباشد واگر هر کدام از عناصر هرچند با کیفیت نتواند خود را با سیستم یکپارچه کند نه تنها بیناثیر است بلکه اثزات منفی زیادی هم دارد با تمام احترام وعلاقه ای که به این بازیکن دارم ولی دوست دارم در شرایطی به استقلال برگردد که تکلیفش با خودش مشخص شده باشد که میخواهد اسطوره شود وماندگار درقلب میلیونها هوادار یا به دنبال چند صد میلیون بیشتر که حالت دوم هم از نظر هوادارها نباید مشکلی باشد ولی برای هوادار وخود مجتبی جباری اسطوره شدن واسطوره ماندن زیباتر است