فرهاد با مجتبی دوست است پس...

آواتار ابی جهان
فرهاد با مجتبی دوست است پس...
توسط   ابی جهان   ۳۸۹۸ روز قبل
آواتار ابی جهان
توسط   ابی جهان   ۳۸۹۸ روز قبل

سلام به دوستان ابی دل بی معرفت یا بهتره فراموشکار همان هایی که تا مجتبی رفت هزار تیکه بهش چسپاندن از قبیل پول پرست وبی غیرت....انهم به که همان فردی که همیشه در حال جنگ بادل جان برای استقلال بودکه این جنگ را روز فوت پدرش هم ادامه دادهمانی که باپاس های گل وگل های زیبا ش دل مارو شادمیکرد...دیگه نمیدونم چی بگم کسی که دلش برای هوادارانش میتپید ..یاما که تادیروز زیدان صداش میکردیم وحالا یاغی وهزارتا اسم دیگه که واقعا جای شرم داره حالا باتامل بیشتر فکرکنید وموضع بگیرید حالا مصاحبه های علی کریمی رابخوانید چه چیز های به پرسپولیس گفته ولی هواداران قرمز هنوز هم عاشق شن  بااینکه اصلا به هوادارانش اهمیت هم نمیده ولی ما9سل زیر پا گذاشتیم چه حرفی بود که نگفتیم بااینکه مجتبی به خاطر هواداران گفته بود اگه علیم شعار میدادند از فوتبال خداحافظی میکردم واقعا که بهتر بود بره ونیاد چون واقعا اگه برگرده ومثل همیشه گل بزن وپاس گل بده و بیاد جلوی هوادارا من که رویم نمیشه تو روش نگاه کنم دوستت دارم زیدان یاغی هشت جنجالی ..... به امید وفا

آواتار علی خانمیرزایی
توسط   علی خانمیرزایی   ۳۸۹۷ روز قبل

دوست عزیز من خودم عاشق مجتبی هستم و اعتقاد دارم هوادارای با شخصیت اس اس نه تنها به مجتبی بلکه باید یه هر کسی که یک ثانیه هم واسه این تیم زحمت کشیده احترام بذارن ولی با اینکه مجتبی قبل از بازی با سپاهان گفت به حاجی مشت زده بازم هوادارا یک صدا در استادیوم تشویقش کردن دیگه باید چکار کنیم فرض کن حاجی هیچ کاری واسه اس اس نکرده بزرگتر هست یا نه؟

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۹۶ روز قبل
دقیقا alisam درست میگه ما باید طرفدار کسی باشیم که واسه تیم دل میسوزونه و من به شخصه از جباری دلگیرم (گفتم به شخصه )سو ء تقاهم نشه باز
آواتار محمد طاطیان
توسط   محمد طاطیان   ۳۸۷۷ روز قبل

جباری بر میگرده

دیدین تو سپاهان به کجا رسید