باشگاه چه تصمیمی درباره جباری باید بگیرد؟

آواتار محمد رسولی
باشگاه چه تصمیمی درباره جباری باید بگیرد؟
توسط   محمد رسولی   ۵۵۲۰ روز قبل
آواتار محمد رسولی
با توجه به رفتار جباری در زمان نقل و انتقالات در فصول گذشته و شرکت نکردن در تمرینات به بهانه نگرفتن پول و حرکت اخیر، به نظر من باید جای ایشان با ید اله اکبری در سکوها عوض شود و تا عذرخواهی رسمی از آقای قلعه نویی و باشگاه و هواداران برنگردد.
آواتار بهرام معظمی
توسط   بهرام معظمی   ۵۵۲۰ روز قبل
جباری دلش با استقلال نیست خیلی وقته بهانه میاره بره پرسپولیس .باید بندازنش بیرون
آواتار مهدی کبیری
توسط   مهدی کبیری   ۵۵۲۰ روز قبل
نوشته شده توسط: بهرام معظمی
جباری دلش با استقلال نیست خیلی وقته بهانه میاره بره پرسپولیس .باید بندازنش بیرون
فعلا نمیشه قضاوت کرد ولی کلا باهات موافقم جباری تعصب نداره بعضی از مواقع هم خیلی بی غیرت بازی می کند.همون بهتر بره پیروزی مثل نیکی جون.استقلالی بودن لیاقت می خواهد.
آواتار abtin tahvildari yekta
توسط   abtin tahvildari yekta   ۵۵۲۰ روز قبل

با سلام بنظر من در اینکه مجتبی جباری بازیکن باهوش وتکنیکیه شکی نیست و کاری هم به مبلغ قرارداد او که چقدر گرفته نداریم ولی متاسفانه اون در این چند سال چون میدونست تیم به اون نیاز داره خیلی بازی سر باشگاه و مدیران قبلی دراورد. حداقل در این 2 سال اخیر دیدیم که تا روز اخر نقل وانتقالات در خارج و داخل کشور دنبال تیمی بود که شرایطشو قبول کنه با اینکار کاری میکرد که مدیران هی بیشتر نازشو بکشند. اول پیامم گفتم اون بازیکن بزرگیه و گلهای حساسی هم زده ولی باید بدونه هواداران اونو چون در خدمت تیم استقلال هست دوست دارند .ما استقلالی هستیم و بزرگی و والائی و ابرو و  حیثیت این تیم برامون مهمه و متاسفانه جباری با این کارهاش داره تمام این چیزهای استقلال رو از بین می بره . من از مسئولین خواهش میکنم بخاطر نام و بزرگی استقلال با وی برخورد کنند

آواتار بردیا امینی
توسط   بردیا امینی   ۵۵۲۰ روز قبل

بازیکن بی تعصب نمی خوایم!!!!!!!!!

آواتار محمد ...
توسط   محمد ...   ۵۵۲۰ روز قبل
من خودم از طرفداراش بودم.
ولی حالا فهمیدم که مجتبی تعصب نداره.
درسته که مجتبی برای استقلال زحمت کشیده و گل های حساسی زده ولی
این باعث نمیشه که هر کاری دلش بخواد بکنه 500 میلیون تومان پول گرفته
این کارا رو هم میکنه.نصف فصل که مصدوم بوده بقیش هم که خودتون میدونین
جدا از این که گل های خوبی زده خوب بازی نکرده.
مطمئن باشید اگه پرسپولیس 600 میلیون بهش پیشنهاد بده میره پرسپولیس.
به نظر من باید یه جریمه خیلی سخت براش در نظر بگیرن.اگه دوباره از این کارا کرد هم باید
اخراجش کنن.آخه تیم خودش تو حاشیه نیست یه بازیکن  بیاد براش حاشیه درست کنه.
حیف 500 میلیون که به این بازیکن دادن با این پول میتونستن 2 یا 3 بازیکن مثل برهانی و
حیدری و روانخواه رو بخرن.

آواتار محمد رسولی

بیش از نیمی از ستاره های استقلال از تیم امید استقلال اومدن. کافیه امیر خان یه سر به تمرین این تیم بزنه تا ده تا مثل جباری رو به تیم بیاره

آواتار جعفر خوشنوا
توسط   جعفر خوشنوا   ۵۵۲۰ روز قبل
با سلام خدمت دوستانی که مجتبی جباری را بی تعصب قلمداد می کنند به نظر من مجتبی حرفه ای ترین بازیکن ایران است هرچند حرکتش را در بازی با الاتحاد قبول ندارم اما بیشتر از اون تعویض امیر قلعه نویی اشکال داشت جباری اگر پول میگیرد بازی هم میکند به نظر من مهم نتیجه گرفتن استقلال است تا تعصب بازیکن .الان بازیکن متعصب زیاد است که به درد تیم نمیخورد به نظر من تیم حرفه ای بازیکن حرفه ای و مثمرثمر میخواهد.
آواتار nima karimi
توسط   nima karimi   ۵۵۲۰ روز قبل
نوشته شده توسط: جعفر خوشنوا

با سلام خدمت دوستانی که مجتبی جباری را بی تعصب قلمداد می کنند به نظر من مجتبی حرفه ای ترین بازیکن ایران است هرچند حرکتش را در بازی با الاتحاد قبول ندارم اما بیشتر از اون تعویض امیر قلعه نویی اشکال داشت جباری اگر پول میگیرد بازی هم میکند به نظر من مهم نتیجه گرفتن استقلال است تا تعصب بازیکن .الان بازیکن متعصب زیاد است که به درد تیم نمیخورد به نظر من تیم حرفه ای بازیکن حرفه ای و مثمرثمر میخواهد.

ضمن سلام به   ilh

به عرض می رسونم که تیم حرفه ای بازیکن حرفه ای و مثمرثمر و همچنین با اخلاق می خواد.

آواتار محمد رسولی
توسط   محمد رسولی   ۵۵۱۹ روز قبل

بحث بر سر این بازی و درست و اشتباه بودن تعویض نیست. بحث درباره رفتارهای چند سال اخیر جباری چه سر قرارداد چه سر گرفتن پول هست و اینکه تو بازیهای مهم درگیر نمی شه و مواظب پاهای خودشه و در دو بازی رفت و برگشت دربی لحظات پایانی بازی به امیرخان اشاره کرد که بیرون بیاید که دلیلش هیچ وقت مشخص نشد. چه شده که حالا از تعویض خود ناراحت است؟

روحیه تیم و هواداران را بعد از حرکت ایشان ببینید. و حالا پیش از این بازی حساس مصاحبه می کند و گنگ و نامفهوم از پشت پرده ای حرف می زند که صحت آن معلوم نیست و فقط باعث ایجاد حاشیه می شود. 

آواتار حمید شریفی
توسط   حمید شریفی   ۵۵۱۹ روز قبل

با سلام

هیچ کس منکر شایستگیهای فنی مجتبی نیست و نمیتونه باشه تا قبل از اون حرکت همه به عنوان یکی از خوش اخلاقهای ایران میشناختیمش اما حالا.....

اما حالا مجتبی نشون داد چیزای دیگه هست که براش از تیمش و هم تیمیاش و موفقیت اونا ونظر سر مربیه

حالا باید بزاگای تیم تصمیم بگیرن یا تو رسانه ها معذرت بخواد یا بره.

آواتار مانا کاشانی نژاد
توسط   مانا کاشانی نژاد   ۵۵۱۹ روز قبل
حرکت اخیرش به توان n زشت بود - اون باید تنبیه بشه درسته بازیکن خیلی خوبیه  از نظر فنی ولی زمانی بازیکنه کاملی است که از نظر اخلاق هم خوب باشه یه چنیین ضایع بازی جلو عربها خیلی بد است اگه شما مکه رفته باشید حرفمو میفهمید به ما میگن عجم و میگن که شما هوای هم را ندارید با این کار آقای جباری حق دارن بگن حالا آقای جباری هر دلیلی هم که داشته باشه این کارشو توجیح نمیکنه- اگه دوست نداره در راستقلال باشه مختاره ولی حق نداره اینجور با آبروی یک تیم در یک کشور دیگه که میتونه درحکم تیم ملی باشه را نداره به هر دلیل
آواتار جعفر خوشنوا
توسط   جعفر خوشنوا   ۵۵۱۹ روز قبل

با سلام خدمت 1386 اخلاق هادی شکوری و سیاوش اکبرپور را در موقع تعویض دیدیم بعد از آن نیز باخت را هم دیدیم پس تعصب به درد استقلال نمیخورد استقلال تیم حرفه ای ست بازیکن حرفه ای میخواهد

آواتار مهدی کبیری
توسط   مهدی کبیری   ۵۵۱۸ روز قبل
نوشته شده توسط: جعفر خوشنوا

با سلام خدمت 1386 اخلاق هادی شکوری و سیاوش اکبرپور را در موقع تعویض دیدیم بعد از آن نیز باخت را هم دیدیم پس تعصب به درد استقلال نمیخورد استقلال تیم حرفه ای ست بازیکن حرفه ای میخواهد

ببینم مگه رائول گنزالوس مالدینی جان تری خاویر زانتی رایان گیگز و خیلیا ی دیگه بازیکن حرفه ای و با تعصب نیستن که شما اصرار دارید بازیکن با تعصب به درد نمی خوره باید بازیکن حرفه ای باشه.

اصلا تعریف شما از بازیکن حرفه ای چیه؟!

بازیکنی که خیلی دل به تمرین نمیده بعضا سر تمرینات دیر میاد بازیکنی که مواظب ساق پاشه از همه مهمتر بازیکنی که دائم تهدید برای رفتن به تیم رقیب میکنه وقتی تعویض میشه همچین حرکت زشتی را انجام میده یا سر بازی با پگاه و اون لگدش به ابراهیم تقی پور هم یادمون نرفته.اگر اینا مشخصات یک بازیکن حرفه ای پس هر کی تو خیابان فوتبال بازی می کنه بازیکن حرفه ای به حساب میاد.

جان واریو هنوز فارسی نمیفهمه ولی هم با تعصب بازی می کنه و هم رفتارش نسبت به هوادارها حرفه ای .سر بازی با لنگیا تنها بازیکنی بود که به محض اینکه برای گرم کردن وارد زمین شدند دستاش را بالا برد و طرفدارها را تشویق کرد یا حتی سر برنامه نود با تی شرتی که ارم استقلال روش طراحی شده بود آمده بود که با مخالفت مسئولین نود مجبور شد کاپشن روش بپوشه .نه رنگ موهاش به ما میخوره نه حرفامون را می فهمه ولی میدونه که چجوری باید حرفه ای برخورد بکنه.اما جباری...!!!

آواتار saman karimifar
توسط   saman karimifar   ۵۵۱۸ روز قبل

باید اجازه بده تا به تمرینات برگرده. جباری بازیکن ارزشمندیه

آواتار محمد رسولی
توسط   محمد رسولی   ۵۵۱۸ روز قبل

واقعا حرفای djsnowman تمام دلایلیه که ما می خوایم مجتبی تنبیه بشه. دیشب هم آقای واعظ و امیرخان هم تو برنامه نود گفتند که محرومیت مجتبی بخاطر مسائل انضباطی هم بوده.

امیدورام مدیران باشگاه به فکر پرستیژ و دیسیپلین باشگاه باشن و با ریش سفیدی و پادرمیونی بی خود وجهه و اقتدار باشگاه رو خراب نکنن.

ببینید بارسلونا و رئال و منچستر یونایتد و تیم های بزرگ رو که بی هیچ رودربایستی با ستاره های بزرگ خودشون برخورد می کنن. بارسا بدون رونالدینیو: کدام ضرر کرد؟

آواتار saman karimifar
توسط   saman karimifar   ۵۵۱۷ روز قبل

بهترین تصمیم در مورد جباری بخشش اون تو این وضعیته

اگر هم رو نیمکت باشینه هم واسه استقلال یه نعمته

جنجال تو این وضعیت اصلا به درد استقلال نمیخوره

آواتار رضا کلاگر
توسط   رضا کلاگر   ۵۵۱۴ روز قبل
باید با دقت این موضوع را برسی کرد وبه استقلال ضربه وارد نشود.رضا
آواتار محمد خداوردیان
توسط   محمد خداوردیان   ۵۵۱۰ روز قبل
جباری اگر همین طور ادامه بده سرنوشت تلخی مانند نیکبخت خواهد داشت
آواتار محمد ر
توسط   محمد ر   ۵۵۰۸ روز قبل

به نظر من جباری باید جریمه شود اما نباید تضعیف شود.

آواتار کاربر ناشناس
توسط   کاربر ناشناس   ۵۵۰۴ روز قبل
بایستی در خصوص برخورد با او دقت کرد حرف زدن بیخود برای تیم سودی ندارد .در اینکه او باید تنبیه شود که شکی نیست وباید به کاری که کرده توجه خواص داشت کمتر استقلالی وجود دارد از دست او ناراحت نباشد ولی او بازیکن خوبی است اما اخلاق خوبی ندارد .در مورد پول دریافتی از باشگاه حق با اوست ولی بازیکن تیم استقلا ل باید معرفت داشته باشد و رعایت حال مردم را بکند زیرا او اگر جباری شده با حمایت همین هواداران جباری  شده است .
آواتار ali deghan
توسط   ali deghan   ۵۴۸۶ روز قبل
عشق به پیراهن نباید به خاطر مسائل بی ارزش فراموش کنه او از خانواده استقلاله