نظر سنجی از کاربران در مورد تالار

آواتار عارف ک
نظر سنجی از کاربران در مورد تالار
توسط   عارف ک   ۳۸۹۱ روز قبل

سلام خدمت مدیران عزیز کانون هواداران ...... فکر کنم منو دیگه بشناسید که همون " عارف ک " هستم ......... یه پیشنهاد دارم براتون که فکر میکنم خیلی خوبه ولی امیدوارم اعضا هم همکاری کنند و پیشنهاد خودشون رو بدند ........... مدیر جان میگم بهتر نیست مثل همه سایت های دیگه تالار رو توی خود سایت اصلی قرار بدید ، اینجوری هم سایت جلو دستمونه و هم تالار اون بالا توی صفحه اصلی هویدا میشه ....... این تالار گفتمان اولا خیلی شلوغ پلوغه و هم اینکه کاربر از سایت اصلی فاصله میگیره و دیر متوجه میشه چه خبری گذاشته میشه ......... میدونم سایت موزیک نیستید ولی یه سر به سایت های موزیک بزنید متوجه میشید من چی میگم ، چون بچه ها بعد از مسابقه استقلال میتونند در جا هم تاپیک بزنند و هم راجع به تیم استقلال بحث کنیم توی همون صفحه اصلی ........ با تشکر ، کوچک همه بچه ها و طرفدارای استقلال ، خصوصا مدیران گرامی این سایت هم هستیم .......

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۹۱ روز قبل

آقای عارف

خیلی امیدوار به خوندن این تاپیک توسط مدیران سایت، و حتی پاسخگویی اونا نباش عزیزم! اگه نظارتی بر تالار بود، وضع تالار بهتر از اینا بود...!!!

آواتار عارف ک
توسط   عارف ک   ۳۸۹۱ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

آقای عارف

خیلی امیدوار به خوندن این تاپیک توسط مدیران سایت، و حتی پاسخگویی اونا نباش عزیزم! اگه نظارتی بر تالار بود، وضع تالار بهتر از اینا بود...!!!

آقایی داداش ..

به هر حال گفتنش که ضرر نداره ، امیدوارم مدیرای این سایت بخونند و تالار رو از این وضعیت فلاکت بار در بیارن ..

معمولا رسمه که هر سایتی بخواد تالار بزنه ، توی همون صفحه اصلی اینکارو میکنه که هم خبرهای جدید رو کاربر راحت ببینه و هم تاپیک زدن و بحث کردن سر تیم ها آسون تر بشه ..

به هر حال اومدن به این تالار وقت تلف کردنه با این همه شلوغی و مبهم بودن تاپیک ها ..