استقلالی ها کاری کنند از پرسی ها امتیاز کم کنند؟

آواتار سعید آقامحمدی
استقلالی ها کاری کنند از پرسی ها امتیاز کم کنند؟
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۹۱۴ روز قبل
سلام.من از تماشاگرانی که به استادیم میرند برای تماشای دربی خواهش می کنم که کاری کنند از پرسی ها امتیاز کم کنند.(مثال:قطعا تو بازی کری خوندن وفحش دادن وجود داره شما عزیزان بر خودتون غلبه کنید و فقط استقلالو تشویق کنید کاری به کار دیگران نداشته باشید تا پرسی ها انقدر بگن تا ...ن شون پاره شه تا بااین کار ازشون امتیاز کم کنن)خواهشا دیگران رو از این موضوع با خبر کنید
آواتار mohsen moradi
توسط   mohsen moradi   ۳۹۱۴ روز قبل
به نظر من کار خوبی نیس که بخوایم کاری بکنیم که از لنگی ها امتیاز کم کنند . اون ها اینقدر بدبخت هستند که لازم نیس ما کاری بکنیم ولی با این حرفت موافقم 2800 که به اونا فحش ندیم .
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۹۱۴ روز قبل
سلام.من از تماشاگرانی که به استادیم میرند برای تماشای دربی خواهش می کنم که کاری کنند از پرسی ها امتیاز کم کنند.(مثال:قطعا تو بازی کری خوندن وفحش دادن وجود داره شما عزیزان بر خودتون غلبه کنید و فقط استقلالو تشویق کنید کاری به کار دیگران نداشته باشید تا پرسی ها انقدر بگن تا ...ن شون پاره شه تا بااین کار ازشون امتیاز کم کنن)خواهشا دیگران رو از این موضوع با خبر کنید
اینجا یه محیط اگه نگیم فرهنگی ورزشی ولی حداقل دوستانه هست.پس بهتره یکم ادب رو رعایت کنیم. آخه پرسپولیس ارزش امتیاز کم کردن داره؟اصلا میخواید یه کاری کنیم 20 امتیاز به پرسپولیس اضافه شه(چون میدونم بازم در پایان لیگ ما بالاتر خواهیم بود)؟
آواتار عرفان ساسانی
توسط   عرفان ساسانی   ۳۷۶۲ روز قبل

کون