خاطرات دربی

آواتار امین حسینی
خاطرات دربی
توسط   امین حسینی   ۳۸۹۵ روز قبل

لطفا هر چی خاطره از دربی تو ذهنتون هست را بگید...

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۹۵ روز قبل

یاد دربی افتادم  که  جای  استوک  تارتار  روی کمر محمد نوازی چشم نوازی می کرد ولی تا اونجایی که یادمه هیچ جریمه ای واسش درنظر نگرفتن

هرچیفکر می کنم  یادم نمی یاد نتیجش چی شد باید وقت کنم به بایگانی هام سر بزنم

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۹۵ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

یاد دربی افتادم  که  جای  استوک  تارتار  روی کمر محمد نوازی چشم نوازی می کرد ولی تا اونجایی که یادمه هیچ جریمه ای واسش درنظر نگرفتن

فکر کنم نتیجه ش 2 بر 2 مساوی شد...! وقت گرانبهاتو ذخیره کن..!

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۹۳ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

[quote=m.marzieh]

دوست عزیز

فکر کنم که نشدجواب  .جواب رو قطعی بده .اون وقت میگی وقتمو ذحیره کنم 

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۹۳ روز قبل

اونموقع به هیچ وجه مثل الان اطلاع رسانی نمی شد که کدوم تیم و کی بازی داره . تنها امید ما فقط اخبار بود.فکر کنم که سال 70یا 71 بود و من 11 سالم بود . خسته و کوفته از مدرسه و بازی بر گشته بودم خونه و مشقامو نوشتم . ساعت 10:30 بود و رفتم سرجا که بگیرم بخوابم . بابام که لنگیه و عشق اخبار نشسته بود پای اخبار ساعت 10:30 . رسید به اخبار ورزشی ." امروز در مقابل دیدگان 120 هزار نفر دربی بین استقلال و پرسپولیس برگزار شد .بازی رو استقلال بهتر آغاز کرد . اما در دقیقه ... پرسپولیس به گل اول بازی رسید (قلبم گرفت . خدایا یعنی این بازی رو استقلال باخته ؟ چندتا گل خورده ؟) نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید . نیمه دوم رو پرسپولیس طوفانی آغاز کرد . ولی نتیجه ای نگرفت . در اواسط نیمه دوم این استقلال بود که مزد برتری خود رو گرفت و به گل تساوی دست یافت . (وای خدایا از خوشحالی داشتم می مردم فکر کردم استقلال باخته ولی خداروشکر مساوی کرده) در ادامه استقلال گل دوم روهم وارد دروازه پرسپولیس کرد تا این بازی رو استقلال ببره . من از لحن این خبرنگار داشتم سکته می کردم . باورم نمیشد. چقدر راحت گزارشش رو تموم کرد . این بهترین دربی من بود یادمه تا صبح نخوا بیدم

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۹۳ روز قبل

ی خاطره دیگه دارم از سال 89 تو دربی 69 . با داداشم رفته بودیم استادیوم و بازی درحال تموم شدن بود . من چون زیاد تجربه دربی رفتن رو دارم از دقیقه 85 به داداشم میگم بیا بریم بالای پله ها که اگر سوت رو زدند دیگه معطل نشیم . در  حال بالا رفتن بودیم که من به شکل نیم تنه برگستم و زمین رو نگاه می کردم . جباری پاس رو انداخت و شیث به دنبال فرهاد و گل استقلال . پسر خیلی حال داد . باور کردنی نبود

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۹۳ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

[quote=meisam taj025]

دوست عزیز

فکر کنم که نشدجواب  .جواب رو قطعی بده .اون وقت میگی وقتمو ذحیره کنم 

اگر همون دعوای آخر بازی که سه نفری ریختن سر نوازی و میگی؟! همون 2 -2 مساوی شد! این که دیگه زدن نداره!!!!

آواتار امید زین آبادی
توسط   امید زین آبادی   ۳۸۹۳ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

بهترین خاطره من سال 89 تو دربی 69 وقتی که 7 مقدس کارو تموم کرد.

آواتار رضا محبی
توسط   رضا محبی   ۳۸۹۲ روز قبل
نوشته شده توسط: امید زین آبادی
برای من 3-2که استقلال برد با گل پیروز
آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۸۹۲ روز قبل

دربی سال 79 که با گل علیرضا اکبرپور بردیم خیلی خوب بود چون بعد چندین سال اس اس موفق به پیروزی شده بود

جزو معدود بازیایی بود که من مهمون بودم آخه دوست دارم بازی با لنگیارو تو خونه تو آرامش نگاه کنم

آواتار ali deghan
توسط   ali deghan   ۳۸۹۱ روز قبل

مشت برومند

وای چه حالی داد