کمربند میانی استقلال

آواتار ali deghan
کمربند میانی استقلال
توسط   ali deghan   ۳۸۸۰ روز قبل

به نظر شما خط میانی استقلال تو این چند بازی

خوب عملکرده یا ضعیف بوده

بجز خسروحیدری که عالی بوده

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۸۰ روز قبل

یه کم بد اورده! ولی با بازگشت آندو، جواد یه خط میره جلوتر و بهتر میتونه به خط حمله کمک کنه... هاشم که مصدوم بوده، ولی خسرو خوب بوده...!

آواتار امید زین آبادی
توسط   امید زین آبادی   ۳۸۸۰ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

به نظر من اگه بخوایم حقیقت رو بگیم باید قبول کنیم کمربند میانی استقلال نتونسته خیلی خوب ظاهر بشه اونم به خاطر اینه که هنوز بازیکنان نتونستند هماهنگی کامل رو بدست بیارند.حیف شد مجتبی تو تیم نیست(به خدا یهو یاد مجتبی افتادم ببخشید.)

ایشالا هفته به هفته بهتر خواهیم شد.

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۸۰ روز قبل

من گزینه خوب رو زدم.چون تا به اینجا در کورس قهرمانی هستیم.تیم موقعیت های زیادی برای مهاجمان خلق کرده.فقط تنها ایرادی که میشه گرفت اینه که در بعضی بازیها آنچنان که باید به خط دفاعی کمک نمیکنن و گلهای زیادی میخوریم

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۷۹ روز قبل

میانه زمین استقلال هنوز با هم هماهنگ نیستن  میشه  گفت امیرخان هنوز جانشین خوبی واسه  جباری پیدا نکرده و همین مسأله باعث شده خط میانی سردر گم باشه و انسجام لازم رو نداشته باشه این موضوع فشار بیشتری روی خط دفاع وارد میکنه و باعث می شه که دفاع اشتباه بیشتری داشته باشه. و همچنین مهاجمان هم خوب تغذیه نمی شن و یکی مثل قاضی خودش میاد عقب تا توپ بگیره و به جلو بره .

آواتار رضا محبی
توسط   رضا محبی   ۳۸۷۹ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

میانه زمین استقلال هنوز با هم هماهنگ نیستن  میشه  گفت امیرخان هنوز جانشین خوبی واسه  جباری پیدا نکرده و همین مسأله باعث شده خط میانی سردر گم باشه و انسجام لازم رو نداشته باشه این موضوع فشار بیشتری روی خط دفاع وارد میکنه و باعث می شه که دفاع اشتباه بیشتری داشته باشه. و همچنین مهاجمان هم خوب تغذیه نمی شن و یکی مثل قاضی خودش میاد عقب تا توپ بگیره و به جلو بره .

احسن منم همین .فقط عشق من مجتبی
آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۷۸ روز قبل
به نظر من خوبن فعلا هنوز هماهنگ نشدن خوب با هم ماشالله بازیها هم که پشت هم روشون خیلی فشاره بیچاره ها
آواتار ali deghan
توسط   ali deghan   ۳۸۷۸ روز قبل

از دوستان بابت نظرات خوبشون تشکر میکنم

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۷۵ روز قبل

باتوجه به مصدومیت هافبکهای بازیساز بد نبودن

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۷۵ روز قبل

استقلال با مصدومان زیاد خط میانی تا اینجا نتایج خوبی گرفته فقط امیدوارم بتونن جانواریو رو تا برگشت جباری برگردونن

آواتار حمید سلیمان باری
توسط   حمید سلیمان باری   ۳۸۷۳ روز قبل

به نظر من تا اینجا خوب عمل کردن ولی بهتر از این هم میشوند

آواتار محمد طاطیان
توسط   محمد طاطیان   ۳۸۷۰ روز قبل

نکونام بد کار میکنه دیگه

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۶۷ روز قبل
هنوز هماهنگ نیستند شاید هم یک هافبک طراح کم دارند
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۶۷ روز قبل
آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۶۷ روز قبل
نوشته شده توسط: ali deghan

از دوستان بابت نظرات خوبشون تشکر میکنم

خواهش میکنیم بی انتها
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۶۵ روز قبل
بالاخره لاوره امد شاید همانی باشد که همه منتظرش هستیم
آواتار مهدی خلیلی شهنا
توسط   مهدی خلیلی شهنا   ۳۸۵۶ روز قبل

به نظر من عملکرد این خط ضعیف است .چرا که مجتبی جباری رو از دست دادیم .به جاش پژمان نوری رو گرفتیم که حتی 10%پژمان ملوان نیست .آندو رو گرفتیم که بنده خدا خودشش هم نمیدونه جلوی دفاع رو جمع کنه .وسط رو نگهداره یا به مهاجما کمک کنه .جواد هم عین آندو .لاوره رو گرفتیم که برای بنده خدا حاشیه درست کردیم .جاسم کرار هم که از آقای فتخ اله زاده بپرسید

که به نفع چه کسی بود که اینگونه و نسنجیده با احساسات استقلالیها بازی کند(از یک مدیر که استخوان ترکانده فوتبال است .......)جمشیدیان هم که لیگ شروع نشده مصدوم شد .خود شما قضاوت کنید .تازه عملکرد ضعیف خط دفاعی تیم که همان بازیکنان قدرتمند پارسال هستند (کل فصل قبل 18گل خورده)بدلیل این سر درگمی هافبکهاست .این بازیکنان از نظر فردی سرتر ازکلیه بازیکنان

حاضر در لیگ هستند ولی ببینید ضعف مدیریت و اعمال سلیقه و خصومت فردی مدیر تیم چه بلایی سر تیم آورده است .

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۵۵ روز قبل

به قول دوستان خط هافبک ما خیلی سردر گم کار میکنه . ما سه تا هافبک دفاعی میزاریم داخل زمین . این با روح تفکر هجومی ژنرال کاملا در تضاده . بخاطر همین زیاد خوب نبودیم

آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۸۵۱ روز قبل

خوب نیس چون همه حالت تخریبی دارن و نبود یه طراح کاملا حس میشه

آواتار محمد طاطیان
توسط   محمد طاطیان   ۳۸۵۰ روز قبل

هافبک های استقلال بهترین های ایرانند

ولی سردرگمند

درسته جباری نیست ولی نمردیم که

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۴۶ روز قبل

زیاد خوب نبودیم چون هجومی نیستیم

آواتار لیلا واحدی فرد