امیر قلعه نوعی V.S علی دایی

آواتار امیر حسین اسلامی
امیر قلعه نوعی V.S علی دایی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۹۲ روز قبل

با سلام خدمت دوستان محترم

من میخواستم در آستانه دربی 77 یه آمار مختصری از عملکرد دو سرمربی در دیدارهای دربی بین دو تیم براتون بزارم.امیدوارم مورد پسندتون واقع بشه.

امیر قلعه نوعی

آمار به عنوان سرمربی :

8 بازی ، 3 برد و 5 مساوی(37.5% برد و 62.5% مساوی)

8 گل زده و 3 گل خورده(تفاضل 5+ )

آمار به عنوان بازیکن :

8 بازی ، 3 برد ، 3 تساوی و 2 باخت ( 37.5% برد ، 37.5% تساوی و 25% باخت)

یک کارت قرمز

علی دایی

آمار به عنوان سرمربی :

3 بازی ، 1 برد و 2 باخت (33.3% برد و 66.6% باخت)

2 گل زده و 3 گل خورده(تفاضل 1- )

آمار به عنوان بازیکن :

6 بازی ،  3 تساوی و 3 باخت ( 50% تساوی و 50% باخت ) 

دربی های مشترک

دربی 38 :

هر دو بازیکن بودند.نتیجه 2-2 بود که با توجه به درگیری های بین بازیکنان که منجر به اخراج شاهرودی و محرمی از پرسپولیس و قلعه نوعی از استقلال شد و سپس تماشاچیان پرسپولیس به زمین هجوم آوردند و بازی نیمه کاره ماند و استقلال رو 3-0 برنده اعلام کردن.

دربی 40 :

هر دو بازیکن بودند و بازی با نتیجه 3-1 به سود استقلال به پایان رسید.

دربی 41 :

هر دو بازیکن بودند و بازی با نتیجه 0-0 به پایان رسید.

دربی 55 :

دایی به عنوان بازیکن و قلعه نوعی به عنوان سرمربی به مصاف هم رفتند و بازی 2-1 به نفع استقلال به پایان رسید.

دربی 56 :

دایی به عنوان بازیکن و قلعه نوعی به عنوان سرمربی به مصاف هم رفتند و بازی با نتیجه مساوی 1-1 پایان یافت.

چند نکته جالب :

دربی 77 اولین دربی هست که قلعه نوعی و دایی هر دو به عنوان سرمربی رو در روی هم قرار میگیرن.

هم علی دایی هم قلعه نوعی تا به حال در دربی موفق به گلزنی به تیم مقابلشان نشدند.

در دیدار هایی که علی دایی به عنوان بازیکن بازی کرده هرگز موفق به شکست استقلال نشدند.

در دربی های مشترک ( یعنی هر دو چه به عنوان بازیکن چه مربی با هم در زمین بودند) تیم استقلال شکستی نداشته.

در دیدارهایی که قلعه نوعی سرمربی استقلال بوده هرگز به پرسپولیس نباخته و علی دایی در دیدارهایی که سرمربی پرسپولیس بوده هرگز مساوی نداشته.

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۸۹۲ روز قبل

مرسی از زحمتت

اون دربی که اس اس با گل عنایتی برد یک صفر (فک کنم سال 84 بود) دایی تو زمین نبود؟؟؟؟؟

آواتار حسن یارمحمدی

دایی به عنوان بازیکن 3 تا باخت داده پس چرا دو تاشو گفتی؟؟؟

آواتار رضا محبی
توسط   رضا محبی   ۳۸۹۲ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی
اینم جالب دوستان بدونن اگه اشتباه نکنم بگم دایی موفق به گل زدن به استقلال نشده که بهترین موقعیت گلزنیشو اواخر بازیش پنالتی بود که داداشمون وحید طالب لو گرفت و داغشو به دل لنگیا ودایی گذاشت.
آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۹۲ روز قبل

امیر حسین خان ممنون

اطلاعات خوبی بود بازم ممنون

به امید برد استقلال

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۹۲ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

طبق معمول، سورپرایز شدم!!!! ممنون از زحمات بی دریغت.....

آواتار امیر حسین اسلامی

مرسی از زحمتت

اون دربی که اس اس با گل عنایتی برد یک صفر (فک کنم سال 84 بود) دایی تو زمین نبود؟؟؟؟؟

نه تو اون بازی دایی نبود

بازیکنان پیروزی: فرشید کریمی، شیث رضایی، علی انصاریان، بهروز رهبری فرد (کاپیتان)، حامد کاویانپور، باقری (۶۹حاجی‌زاده)، پژمان نوری، علی علیزاده، مهرداد اولادی، جواد کاظمیان، مهرزاد معدنچی (۷۴انتظاری)

آواتار امیر حسین اسلامی

دایی به عنوان بازیکن 3 تا باخت داده پس چرا دو تاشو گفتی؟؟؟

خوب منم هر 3تاشو گفتم.دربی های 38 و 40 و 55

آواتار حسن یارمحمدی

یه دربی بود دایی موقعیت تقریبا تک به تکو خراب کرد

دروازه بانمون فکر کنم برومند بود توپو گرفت شما چیزی یادت هست؟

آواتار حسن یارمحمدی

تازه الان متوجه شدم

شاید جزو دربی مشترکشون نبوده

آواتار امیر حسین اسلامی

اگر اشتباه نکرده باشم سال 82 بود تو دربی 55 بود یا دربی 56.

تو دربی 55 که گزارشگرش هم عادل بود استقلال با گل دقیقه 8 بازی با بغل پای زیبای علی سامره 1-0 پیش افتاد.سید عباسی تو میانه های زمین پرسپولیس پاس داد به عنایتی و عنایتی هم به زحمت توپ رو برای سامره کاشت و اون هم بدون معطلی گل رو زد.

گل دوم هم روی RPG 7 محمود فکری تو دقیقه 55 زدیم.اگر اشتباه نکرده باشم کریم باقری روی ممد نوازی خطا کرد و فرزاد مجیدی توپو واسه فکری کاشت و اونم با شوتی دیدنی توپ رو به گل تبدیل کرد.

و در دقیقه 68 عیسی ترائوره یکی از گل ها رو جبران کرد.

تو این بازی اولین بازی عنایتی در دربی بود و امیر حسین صادقی تنها بازیکنی بود که تو اون دربی برای استقلال بازی میکرد و الانم بازی میکنه.

مربی قلعه نوعی بود و کمک مربی صمد مرفاوی.حاجیلو هم سرپرست بود.

تو دربی 56 ابتدا استقلال با گل دیدنی سید داوود سید عباسی پیش افتاد.سید عباسی پیروانی و کریم باقری رو دریبل زد و با یه شوت محکم دروازه پرسپولیسو باز کرد.توپ قبل از ورود به دروازه یه بارم زمین خورد.اگرم اشتباه نکرده باشم گزارشگر اون بازی شفیع بود.

دقیقه 19 هم حامد کاویانپور بازی به تساوی کشوند و 1-1 تموم شد.

آواتار حسن یارمحمدی

بچه ها اکثرگل های دربیو سایت آپارات پوشش داده

حتی اون 6 تای مزخرفم گذاشته

آواتار امیر حسین اسلامی

دربی 55 دایی با علی سلمانی تعویض شد.تو اون بازی اصلا دایی محو شده بود واصلا خوب بازی نکرد.داورای این بازی هم از پرتغال بود.مطمئنم که تو این دربی دایی این موقعیت براش بوجود نیومد.

تو دربی 56 دایی این موقعیت رو خراب کرد که داورای بازی هم از ترکیه بودن.

آواتار حسن یارمحمدی

ممنون diferent عزیز

مثل همیشه عالی بودی

یه دربی و یادم میاد که، حمید استیلی تازه به لنگ اومده بود! توی بازی با اس اس ، وسط زمین خیلی با محمود خان فکری درگیر میشد، ولی فکری هیچ جوره بهش اجازه عرض اندام نداد! طوری که یا توپش رد میشد و یا خودش! فکر کنم سرمربی لنگ م، علی پروین بود! نیمه دوم که شروع شد، استیلی بخاطر عدم کارایی لازم تعویض شد وخیلی برای لنگیا گرون تموم شد! چون بدجوری روش حساب باز کرده بودند!!!!!!

نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

یه دربی و یادم میاد که، حمید استیلی تازه به لنگ اومده بود! توی بازی با اس اس ، وسط زمین خیلی با محمود خان فکری درگیر میشد، ولی فکری هیچ جوره بهش اجازه عرض اندام نداد! طوری که یا توپش رد میشد و یا خودش! فکر کنم سرمربی لنگ م، علی پروین بود! نیمه دوم که شروع شد، استیلی بخاطر عدم کارایی لازم تعویض شد وخیلی برای لنگیا گرون تموم شد! چون بدجوری روش حساب باز کرده بودند!!!!!!

معذرت میخوام!!! باید تو قسمت خاطرات دربی اینو مینوشتم!!!!!!

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۷۴ روز قبل

مرسي عزیزم عالی و کامل بود فقط ایکاش به ایرادهای دوستان هم جواب میدادی تا ما بیشتر روشن بشیم

آواتار سمانه صمدی
توسط   سمانه صمدی   ۳۸۵۱ روز قبل

ممنون عالی بود........

دختره همیشه آبی.........

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۳۶ روز قبل

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۷۸۷ روز قبل

تمام قهرمانیهای دایی با داد و بیداد کنار زمین بوده

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۸۷ روز قبل

شاهکار جدید دایی هم حمایت از داوری بازی با مس بود . داوری که فاجعه بود و حتی بازی با گهر هم اینقدر اشتباه نداشت