مخصوص majidazar1360

آواتار حسن یارمحمدی
مخصوص majidazar1360
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۸۵۲ روز قبل

به نظر سنت از ماها بیشتره و احترامت واجب ولی شما هیچ احترامی به اعضا نذاشتی

خودت اعتراف کردی پیامای تکراریت اعصاب خرد کنه ولی ادامه میدی بیشتر اعضا تذکر میدن توجه نمیکنی

میخوای سفیر سپاهان باشیو یا هر کس دیگه بچه ها همه مطمئنیم استقلالی نیستی زور نزن خودتو استقلالی نشون بدی

زبون  احترام و ملایمت سرت نشد ادامه بدی یه برخورد دیگه از بچه هارو که شان خودته میبینی

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۵۲ روز قبل

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۵۲ روز قبل

استقلال با 30 میلیون طرفدار و در اکثر اوقات روز ی بازدید کننده !!!!  تعداد پیامهای پاسخ داده شده به موضوع به ندرت به تعداد انگشتان یک دست می رسه . دوستان اگر( نمیگم قول بدن) بلکه توافق کنن که فعالیت بیشتری در سایت داشته باشن و واقعا موضوعات خوبی رو که به تیم کمک کنه رو بذارن و نظرات خوبی روهم باتعداد زیاد بذارن دیگه نیازی به پرونده سازی امثال من برای بالا بردن آمار پیامها و فعال نشون دادن سایت نیست .فکر کنم بالای 22000 عضو داریم ، اگر هرکدام از اعضا حداقل هفته ای یکبار بیان سایت و هفته ای 10 تا پیام پرمحتوا بذارن  اونوقت ما سایت بسیار پویایی خواهیم داشت .به خدا قسم من استقلالیم . خیلی بیشتر از شماها . شک نکنید . فکر نکنم سن شماها جوری باشه که برای باخت به جوبیلو ایواتا در استادیوم گریه کرده باشید یا بازیها دیگه . این وضعیت کاربرای سایت برای من غیرقابل باوره . شماها که به من خرده می گیرید بگید من چیکار کنم ؟ ما چیکار کنیم ؟

آواتار حسن یارمحمدی

اکه یه کم دقت میکردی قسمت گفتگو ازاد خودم به این موضوع اشاره کردم و به نتایج نسبتا خوبی هم رسیدیم(فعالیت کم اعضای باشگاه یه سر بزن)

با این سرعتی که شما مد نظرتونو این مشکل حل شدنی نیست صبور باش

بازی با جوبیلو رو نه تنها شما خیلی ها گریه کردیم

نیتتون خیره اما روشی که پیش گرفته بودین بسیار بسیار غلط

آواتار مجید مسلم آذر

دوست عزیزم خوشحال باش چون من تا دوروز تهران نیستم که پیامهای منو تحمل کنی شما که میگی موضوع رو مطرح کردی پس نتیجه چی شده ؟ مثالا این سایت تیم دوم آسیاست (از نظر تماشاگر)

آواتار حسن یارمحمدی

این مشکل حاصل یکی دو روز نیست که یکی دو روزه هم حل شه زمان میبره

نتیج هاش اونجاس به زودی با کمک شما حل میشه

آواتار مجید مسلم آذر

دوست عزیز میخام راحت حرف بزنی . واقعا چه اقدامی میشه انجام داد ؟ تنبیهی ؟ تشویقی ؟ با چه ابزاری ؟

آواتار حسن یارمحمدی

شما لطف کن به قسمت گفتگو آزاد برو دوتا موضوع فعالیت کم اعضا باشگاه و برای بهتر شدن باشگاه رو کامل بخون متوجه میشی

آواتار مجید مسلم آذر

عزیزان وسروران گرامی من دیگه باید برم . شرمنده که وسط بحث ، شمارو ترک میکنم ایشالا یک فرصت دیگه در خدمت خواهم بود . پس تا اون موقع شمارو به خدا می سپارم

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۵۲ روز قبل
شما یه لطفی کن با پیامهای تکراری رو اعصاب بقیه نباش کمک بسیار شایانی میکنی.شما یک جمله رو 5 قسمت میکنی تو قالب 5 پیام میدی خوب اگر واقعا میخوای سایت فعال باشه از خودت شروع کن بذار با پیامهای تکراریتون بقیه از سایت فرار نکنن.......من کاملا با HHH777 عزیز موافقم در ضمن من از همتون فکر کنم بزرگترم و همه ما این اشکارو ریختیم پس سعی کنیم فعال باشیم
آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۵۲ روز قبل
شما یه لطفی کن با پیامهای تکراری رو اعصاب بقیه نباش کمک بسیار شایانی میکنی.شما یک جمله رو 5 قسمت میکنی تو قالب 5 پیام میدی خوب اگر واقعا میخوای سایت فعال باشه از خودت شروع کن بذار با پیامهای تکراریتون بقیه از سایت فرار نکنن.......من کاملا با HHH777 عزیز موافقم در ضمن من از همتون فکر کنم بزرگترم و همه ما این اشکارو ریختیم پس سعی کنیم فعال باشیم در ضمن من خودم روزی 2 بار به سایت سر میزنم
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۵۱ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی

من به شخصه از دوست خوبم HHH777 متشکرم که واقعا برای تالار دل میسوزونه! البته همه عزیزان، از این بابت ناراحتند، اما ایشون بیشتر...

این تاپیک هم میتونه به حل مشکل آقای majidazar1360 بپردازه! چون خود ایشون هم مایل به رفع مشکلند! ولی آقای مجیدآذر، این روش شما اصلا باب میل کاربران و درخور شان تیم پرافتخار ایران نیست! مگر قراره که با پست های زیاد به یک تیم ارزش بدیم؟! اگر یک کاربر غیر استقلالی به تالار بیاد! واقعا یک موضوع خنده برای سایتهای خودشون پیدا میکنه! و این اصلا برای ما کاربران هواداره استقلال خوب نیست!

درضمن، ارزش یک سایت به کیفیت و محتوای تاپیکها و پست هایی ست که کاربران میگذارند!!!نه، به تعداد پستها!!!! پس همه ما کاربران تالارهای گفتگوی باشگاه پرافتخار و سربلند استقلال، از شما خواهش میکنیم،! که رعایت شرایط و ضوابط و قوانین تالار را بکنید!!! واین به نفع همه ما اس اسی هاست......!

امیدوارم با تذکر دوستان و تلاش شما، به یک نتیجه خوب برسیم........

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۵۱ روز قبل

این majidazar1360 انگار یه پروفایل دیگه ایجاد کرده و اسمش اینه13821382.

و به تنهایی داره سایت رو به گند میکشه.

حالا دیگه با اطمینان میتونم بگم حتی قسم هم یخورم که این همون سفیر سپاهانه.

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۵۱ روز قبل

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۵۰ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

موافقم
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۴۵ روز قبل
درسته
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۴۵ روز قبل

نمی دونم چه جوری عکسهای خودم در استادیوم و با پیراهن آبی رو براتون بذارم ؟ عکس خودم رو هم قبول نمیکنه

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۴۵ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

نمی دونم چه جوری عکسهای خودم در استادیوم و با پیراهن آبی رو براتون بذارم ؟ عکس خودم رو هم قبول نمیکنه

[/quo باشه پس پیام تکراری نذارید که حسن نیتتون به همه ثابت بشه
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۴۴ روز قبل

دیدید رفتیم مرحله بعد . پیامهای تکراری من خوش شانس بود

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۴۴ روز قبل

آقای 5858 : مسخره کردن نداره . ضمنا منظور شما از کلمه انگلیسی نطق کردن یعنی چی ؟

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۴۴ روز قبل

آقای 5858 : مسخره کردن نداره . ضمنا منظور شما از کلمه انگلیسی نطق کردن یعنی چی ؟

آقای majidazar1360 عزیز

ایشون منظوری نداره؟! اشتباه تایپی پیش اومده! شما هم داری یواش یواش حسن نیت تو ثابت میکنی! فقط امیدوارم تداوم داشته باشه! ضمنا با پستهای زیاد، کسی خوش شانس نمیشه! خرافاتی نباش!!!!

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۴۳ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

[quote=majidazar1360]

آقای majidazar1360 عزیز

ایشون منظوری نداره؟! اشتباه تایپی پیش اومده! شما هم داری یواش یواش حسن نیت تو ثابت میکنی! فقط امیدوارم تداوم داشته باشه! ضمنا با پستهای زیاد، کسی خوش شانس نمیشه! خرافاتی نباش!!!!

ممنون آقا میثم ایشون هنور خیلی از قسمتهای سایت و مطالعه نکردن فقط مطالب خودشون و مینویسند هنوز اعضای سایت و نمیشناسند
آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۴۳ روز قبل

دوست عزیز هر کسی که تو این سایت فعالیت می کنه که  قرار نیست آقا باشه اگر مطمئن نیستی بهتر از پیشوندی استفاده نکنی

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۴۰ روز قبل

باور کنید خوش شانسی میاره . میشه من قبل بازی با سئول دوباره پیام تکراری بدم ؟ اجازه میدید ؟

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۳۹ روز قبل

دوستان عزیز بیایید نظر بدید دیگه .

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۸۳۹ روز قبل

majid 1360  خیلی خیلی به خودت مغروری

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۳۹ روز قبل

نمیدونم چرا این فکر رو کردی . چرا ای حرف رو می زنی ؟

آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۸۳۸ روز قبل

تو خوبی

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۳۷ روز قبل
موضوع: موضوع خیلی مهم زمان ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت : 1:18:34 AM آقای مجید آذر، شما حق اهانت به کسی رو ندارین!؟ اینجا همه استقلالی هستن و حق اظهار نظر در مورد هر چیزی که دوست دارن! مهم ادای مطلبه که ایشون مطمئنن بجا آوردند!!! مهم نیست باچه املا و یا ادبیاتی! خواهش میکنم دیگه به کسی اهانت نکن!!! متشکرم.... و اینست، آبی آریایی....... آبی آریایی شایسته شخصیت شماست به شما تبریک میگم برای طرز تفکرتان
آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۸۲۷ روز قبل

اقا مجید حسن نیتشون ثلبت شده جو سازی نکنید  مجید استقلالی

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۲۵ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین گودرزی

اقا مجید حسن نیتشون ثلبت شده جو سازی نکنید  مجید استقلالی

ما مخلصتیم

آواتار مجید مسلم آذر
نوشته شده توسط: امین حسینی

[quote=majidazar1360]

تو خوبی

مسخره میکنی ؟

آواتار مجید مسلم آذر
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان

موضوع: موضوع خیلی مهم زمان ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت : 1:18:34 AM آقای مجید آذر، شما حق اهانت به کسی رو ندارین!؟ اینجا همه استقلالی هستن و حق اظهار نظر در مورد هر چیزی که دوست دارن! مهم ادای مطلبه که ایشون مطمئنن بجا آوردند!!! مهم نیست باچه املا و یا ادبیاتی! خواهش میکنم دیگه به کسی اهانت نکن!!! متشکرم.... و اینست، آبی آریایی....... آبی آریایی شایسته شخصیت شماست به شما تبریک میگم برای طرز تفکرتان

میشه بفرمایید به کی و چه جوری اهانت کردم ؟