باخت استقلال به ذوب آهن

آواتار حسن یارمحمدی
باخت استقلال به ذوب آهن
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۸۷۵ روز قبل

روز خوبی برای استقلالی ها نبود غیر از 15 دقیقه آخر خیلی بد بودند

هافبک های استقلال خیلی بد بودند به ناچار مجیدی بازیسازی میکرد

امیدوارم این باخت تاثیری تو بازی با بوریرام نداشته باشه

انشاالله با صعود به جمع 4 تیم برتر آسیا این 3 هفته به فرام.شی سپرده شه 

آواتار حسن یارمحمدی

با رفتن جباری نبود حیدری استقلال بدجوری به مشکل خورده

به امید قهرمانی استقلال تو آسیا

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۷۵ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی

من همون دقایق پایانی و طوفانی بازی و دیدم! یه کم قضاوت بد داور ویه کم م بدشانسی ، مانع از نتیجه گیری اس اس شد! البته داور بیشتر تیم رو به حاشیه برد!!!

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۷۵ روز قبل
من با HHH777 موافقم ما اگر خوب بازی کنیم داورم نمیتونه زیاد دخالت کنه ما واقعا یه بازیکن خلاق و بازیساز نداریم آخه مجیدی که نباید بره اونجا بازی کنه.ما بد بازی میکنیم داورامون هم که .....................ولی واقعا امیدوارم آخرین بازی باشه که از استقلال داریم به این شکل میبینیم
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۷۵ روز قبل

به نظر این بازی چند نکته منفی داشت که دلایل شکستمون بود :

1 - نبودن پژمان ، خسرو ، سیاوش ، لاوره ، جمشیدیان و 90 دقیقه بازی نکردن هاشم

2 - عملکرد ضعیف داوری که 2 پنالتی ما رو نگرفتن

3 - اشتباه رحمتی در گل اول

4 - عدم پرس شدید بر روی رجب زاده و تبریزی

5 - برنامه ریزی غلط سازمان لیگ و کم تمرین کردن استقلال در پیش فصل ( چرا که ما 9 هفته برگزار کردیم از 30 هفته در صورتیکه در لیگ ایتالیا 2 بازی ، لیگ انگلیس 3 بازی ، لالیگا 3 بازی و بوندس لیگا 4 هفته بازی کردن.در حالیکه این 4 لیگ 38 هفته رقابت دارن.)

6 - و آخرین نکته که از همه مهمتره شخص فردوسی پور و تاج هست.( دیگه چیزی نگم بهتره.همه چیز گویاست)

البته به نظرم باید مجیدی رو به جای قاضی تعویض میکرد و برهانی میموند.ضمنا با وجود این بی بازیکنی تیم باز هم موقعیت کم خلق نکرد.

آواتار حسن یارمحمدی

داوری به ضرر استقلال بود قبول. تیممون تیم نبود

خیانت فردوسی پورو قبول ندارم قلعه نوعیم به جای پذیرش مسئولیت شکست این حرفارو زد

داوری بازی با سپاهان به مراتب بدتر از دیروز بود ولی رفتار قلعه نوعی اون موقع عاقلانه تر بود

آواتار حسن یارمحمدی

قلعه نوعی رو دوست دارم جای خود

به تواناییشم ایمان دارم

خرده نمیگیرم چرا به نیکبخت بازی داد اصلا چرا بازیکنی مثل اونو خرید(حرفاش علیه استقلال زمانی که لنگی بود.........)

میدونی رو که این آقا میبینه یه جوون میتونست ببینه

یعقوب کریمی و افشینو ببینید سرمایه خودمونن بخواییم بیاریمشون چه هزینه ای باید بدیم 

آواتار امیر حسین اسلامی

اینکه تیممون تیم نبود رو قبول ندارم.دیگه چنتا باید موقعیت خراب میکردیم.تو زمین حریف بودیم.نصف بازیکنامون نبودن ولی بازم موقعیت کم نداشتیم.شوت نیکبخت ، شوت قاضی ، شوت نکو نام ، شوت برهانی تو نیمه اول و نیمه دوم شوت نکو نام و شوت نظری سانتر های از جناحین وخیلی موقعیت های دیگه.

اینکه نیکبخت چرا بازی کرد رو بسته بودن دست امیر خان میشه عنوان کرد.استقلال وقتی بازیسازی نداره مجبور میشه با 3 هافبک دفاعی و 3 مهاجم بازی کنه.تو دربی هم دیدید که از همین سیستم استفاده کرد.ولی تو این بازی چون نظری سرماخورده بود و نمیتونست فیکس باشه واسه همین نیکبخت فیکس بود.

ضمنا وقتی 2 پنالتی نمیگیرن واسمون دیگه میخوای امیر خان چی بگه.

چند نکته یاد آوری میکنم متوجه شی داستان از چه قراره:

چرا بازی اول لیگ بین پرسپولیس و تراکتور برگزار شد؟برای اینکه دعوایی به خاطر علی دایی و علی کریمی بین تماشاچیا رخ نده.چرا که اون موقع ماه رمضون بود.و مطمئنم پرسپولیس هر وقت دیگه با تراکتور بازی میکرد میباخت.

چرا هفته بعدش استقلال با سپاهان بازی کرد؟واسه خاطر جباری

چرا داور رو فغانی کردن؟واسه اینکه با مجیدی و استقلالیا مشکل داره و میخواستن به استقلال ضربه بزنن.

به نظرت چرا یک امتیاز کسر امتیاز از استقلال قطعی شد؟ چون فردوسی پور تو برنامه نود گفت فحاشی ها باید از یکجا ریشه کن بشه.وگرنه این همه ما تو تبریز فحش خوردیم چرا از اونا کم نکردن؟

به نظرت چرا بازی قبل از بازی با بوریرام استقلال باید ذوب آهن بازی کنه و داوری به ضررش باشه؟دلیلش اصفهانی بودن تاج و اینکه میخوان استقلال رو زمین بزنن تا تو آسیا موفق نشه

اینا خودشون میدونن چی کار کنن و چه جوری برنامه ریزی کنن.

مشکل عادل با امیر خان قلعه نوعیه.یادتون نیست بعد از بازیهای جام ملتها چه جور قلعه نوعیو تخریب کرد؟

آواتار امیر حسین اسلامی

راستی در مورد آرش افشین و یعقوب کریمی باید بگم دیگه در مالکیت استقلال نیستن و اگر بخوان این 2 بازیکن رو بگیرن باید مثل بازیکنای دیگه بخرنش.

آواتار حسن یارمحمدی

مشکل  فردوسی پور با قلعه نوعی سرجاش. نقد دربی چه ارتباطی با باخت ما داره همیشه نود بازی دربیو نقد میکنه

در کل با کسر امتیاز ازمون مخالف نیستم به شرطی که واسه همه باشه

تیم 4تا پاس سالم به هم نمیداد بازی ساموئل یا آندو رو ببین وسط زمین داده بودیم ذوب اهن

بازیکنایی که نبودن کنار بذاریم بازیکنای توی زمین خوب بازی نکردن

یه ربع آخر فشار آورد اونم ذوب عقب نشست

به جای نیکبخت که بد بود یه جوون بد بازی میکرد چی میشد

آواتار حسن یارمحمدی
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

راستی در مورد آرش افشین و یعقوب کریمی باید بگم دیگه در مالکیت استقلال نیستن و اگر بخوان این 2 بازیکن رو بگیرن باید مثل بازیکنای دیگه بخرنش.

منم همینو گفتم دیگه

چرا باید همچین بازیکنای آینده داری رو بذاریم برن وقتی ستاره شدن میلیاردی بهشون پول بدن اونام نیان

آواتار امیر حسین اسلامی

نیکبخت رو مجبوری گذاشت.چون بازیکن نداشت و سیستمش عوض شد.ولی مثلا اگه یه جوون بی نام و نشان میزاشت و بد بازی میکرد نمیگفتید این چیه گذاشته؟حداقل نیکبختو میزاشت.

من عملکرد استقلال رو بر اساس بازیکناش بررسی میکنم.با این تیم که دیشب بازی کردیم و بدون هافبک طراح وخلاق این همه موقعیت خلف کردن خودش نشونه خوبیه.موقعیت های ذوب هم اکثرا روی ضد حمله بود چرا که استقلال عقب افتاد و برای جبران نتیجه حمله میکرد.

در مورد کسر امتیاز چند بار توضیح دادم که در ایران اصلا این کار اشتباهه.در اروپا تیمها کارت هواداری دارن و هوادارا فقط واسه تیم خودشون میرن بازیو نگاه میکنن.ولی در ایران هر نفر میتونه واسه تیمهای دیگه بره استادیوم و فحاشی کنه تا امتیاز از اون تیم کسر شه.

تو خارج کل ورزشگاه مجهز به دوربینه و هر کی هم فحاشی کنه دوربینا شکارش میکنن ولی تو ایران اینطوری نیست.الان من یه سوال دارم.از کجا معلوم اون عده ای که توهین کردن طرفدارای استقلال بودن؟یا اصلا این قانون چرا باید تو سالی گذاشته بشه که استقلال وضعیت حساسی تو آسیا داره؟سالهای پیش فحاشی نبود؟

آواتار حسن یارمحمدی

یه جوون میذاشت بدم بازی میکرد میکفتیم آینده تیمه نه نیکبخته تموم شده

یه راهی باید پیدا شه جلوی فحاشی تماشاگرا گرفته شه اون فحاشی که به خانواده بازیکن یا داور میشه

آواتار محمد طاطیان
توسط   محمد طاطیان   ۳۸۷۴ روز قبل

با این داورا وضع همینه

همه میخان فوتبالی استقلالو ضربه بزنن

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۵۹ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

به نظر این بازی چند نکته منفی داشت که دلایل شکستمون بود :

1 - نبودن پژمان ، خسرو ، سیاوش ، لاوره ، جمشیدیان و 90 دقیقه بازی نکردن هاشم

2 - عملکرد ضعیف داوری که 2 پنالتی ما رو نگرفتن

3 - اشتباه رحمتی در گل اول

4 - عدم پرس شدید بر روی رجب زاده و تبریزی

5 - برنامه ریزی غلط سازمان لیگ و کم تمرین کردن استقلال در پیش فصل ( چرا که ما 9 هفته برگزار کردیم از 30 هفته در صورتیکه در لیگ ایتالیا 2 بازی ، لیگ انگلیس 3 بازی ، لالیگا 3 بازی و بوندس لیگا 4 هفته بازی کردن.در حالیکه این 4 لیگ 38 هفته رقابت دارن.)

6 - و آخرین نکته که از همه مهمتره شخص فردوسی پور و تاج هست.( دیگه چیزی نگم بهتره.همه چیز گویاست)

البته به نظرم باید مجیدی رو به جای قاضی تعویض میکرد و برهانی میموند.ضمنا با وجود این بی بازیکنی تیم باز هم موقعیت کم خلق نکرد.