من هم هستم

آواتار بیتا ابی
من هم هستم
توسط   بیتا ابی   ۳۸۷۱ روز قبل
آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۶۷ روز قبل
من هم هستم اونم اینجا تو این قسمت بعنی چی آخه؟دوست عزیز جای این مطلب تو تالار گفتکوهای آزاده
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۶۷ روز قبل
مفهوم نداره
آواتار علیرضا جوادیان
آواتار علیرضا جوادیان
منظورت چیه
آواتار علیرضا جوادیان
آواتار ساحره عصار
خوبه مفهوم نداره 4 تا گذاشتی
آواتار علیرضا جوادیان
برای اینکه حوسلت سر نره بیشتر میزنم تو بشمار
آواتار علیرضا جوادیان
روی یک پرچم آبی.......... به بزرگی یک دریا........... به قشنگی خلیجی........... که همه بهش میگن فارس.......... روی اون پرچم نوشته............ اسم یک تیم بزرگی.............. اسم اون همیشه بوده........... استقلال همیشه آبی........... پشت اون پرچم خوشرنگ.......... بوده قلب میلیونها................ همه قلبها میتپیدن .............. از برای رنگ آبی.............. روی آن کلی ستاره........... همه بودند یک نشانه........... هر کدام از قهرمانی............. یکی ایران ......... یکی بودش آسیایی............. این ستاره ها زیادن.............. روی این پرچم آبی............. درکنار دیگر این پرچم خوشرنگ آبی............. بود اسمهای قشنگی از ستاره های آبی.............. چون ستاره ها زیادن................. من فقط چند تا رو گفتم.............. یکی بود ناصر حجازی.............. بی رقیب در رنگ آبی............. در کنارش بود امیری.............. آن امیر قلعه نویی.............. مردی از جنس شجاعت............ آفرین رنگ آبی.............. برامیر قلعه نویی............ آن علی منصور دیدم.............. جنس او از بی ریایی.............. عدد هفت ستاره................ یک ستاره عجیب است............. اسم او فرهاد مجیدی................ این ستاره بی رقیب است.............. یک ستاره چون عقاب است............ این ستاره بی مثال است.............. آن عقاب آسیا است................ مهدی ما رحمتی است.......... این یکی باشد .نکونام................ آن جواد آبی ماست............. آندرانیک بود وپژمان............. صادقی وبیک زاده............. خسرو وقاضی وآرش........... آن حنیف است درکنارش........... یک ساموئل یک نظری............. عابدینی یاکه نیکبخت............ احمد جمشیدیانو............. ما بقی تیم آبی............. این ستاره های زیبا........... روی این خوشرنگ آبی........... عشق را تعریف کردن............ غیرتو مردانگی را ............ یک کلام تعبیر کردن.......... عشق باشد تا به آخر.......... آبی آبی همین رنگ............ علیرضا جوادیان تقدیم به همه آبیها بالای صفحه
آواتار مهسا صادقی
توسط   مهسا صادقی   ۳۸۶۷ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار
من هم هستم اونم اینجا تو این قسمت بعنی چی آخه؟دوست عزیز جای این مطلب تو تالار گفتکوهای آزاده
من با 5858 موفقم عزیزم شماکجایید اخه یعنی چی ؟؟؟
آواتار ساحره عصار
مرسی parand جان
آواتار مهسا صادقی
توسط   مهسا صادقی   ۳۸۶۷ روز قبل
مرسی parand جان
خواهش میکنم مااستقلالی ها همیشه بشت همیم
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۶۷ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان

کاربر محترم، (237611ali)  لطفا ادب رو رعایت کن! و به هم تیمی هایت احترام بذار! اگه دوست داری ستاره هات بیشتر بشه،؟ این رسمش نیست!!!! همه ما میخواهیم اطلاعات و بار فنی مون اضافه بشه، نه چیزی که بخاطرش، نه جایزه میدن و نه مدال!!!!

پس لطف کن و رعایت کن! متشکرم...

آواتار ساحره عصار
کیه که بفهمه ...............ممنون parand .و میثم خان
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۶۶ روز قبل

آقای 237611ali جایگاه خودتون رو بشناسید و ادب رو رعایت کنید.درسته اینجا همه اس اسی هستیم ولی یه سری موارد رو رعایت کنید.البته امیدواریم که اینگونه موارد دیگه تکرار نشه.نه از جانب شما نه هیچ کس دیگه.

آواتار مهسا صادقی
توسط   مهسا صادقی   ۳۸۶۶ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان
خواهشن جایگاه خودتو ن رابدونید علی اقا ممنون
آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۶۶ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

آقای 237611ali جایگاه خودتون رو بشناسید و ادب رو رعایت کنید.درسته اینجا همه اس اسی هستیم ولی یه سری موارد رو رعایت کنید.البته امیدواریم که اینگونه موارد دیگه تکرار نشه.نه از جانب شما نه هیچ کس دیگه.

ممنون امیر جان ما هممون واسه ارتقا سایت میگیم دوستان مزه میپرونن
آواتار مهسا صادقی
توسط   مهسا صادقی   ۳۸۶۶ روز قبل
[quote=Different]

ممنون امیر جان ما هممون واسه ارتقا سایت میگیم دوستان مزه میپرونن
مافقم دختر چشم ابی
آواتار آتنا میری
توسط   آتنا میری   ۳۸۶۶ روز قبل
اینجا سایت استقلاله چرا همه با هم دعوا دارند
آواتار رحیمه اسدی
توسط   رحیمه اسدی   ۳۸۶۳ روز قبل
خو تو هم باش :))))))
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۶۱ روز قبل

دوستان ببینید چقدر راحت میشه به جون هم بیفتید ؟

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۶۱ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

دوستان ببینید چقدر راحت میشه به جون هم بیفتید ؟

به نظر خودت دلیلش چی میتونه باشه؟

به نظر من کم شعوری برخی کاربران

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۶۱ روز قبل

قابل توجه HHH777عزیز که من اینجا یکبار تاپیک گذاشتم تذکر داد ولی  من یه بار تذکر دادم که اینجا جای نظر دادن نیست انواع و اقسام بی احترامی ها شد البته این دوستان نسبتا موءدب تعدادشون کمه.......................