مقایسه عملکرد دفاع امسال استقلال با سال گذشته

آواتار امین حسینی
مقایسه عملکرد دفاع امسال استقلال با سال گذشته
توسط   امین حسینی   ۳۸۴۸ روز قبل

عملکرد دفاع امسال استقلال خیلی خیلی ضعیف و بد بوده و قابل مقایسه با سال قبل نیست.

ما امسال تا هفته نهم 11 گل خوردیم و بعد از سه تیم(فجر،صبا و اس خوزستان)ضعیف ترین خط دفاع رو داریم و این در حالیه که ما سال قبل تا هفته بیست و چهارم 11 گل خورده بودیم و در پایان لیگ(34هفته)ما فقط 18 گل خوردیم و بهترین خط دفاع رو داشتیم.

امیدوارم مربیان فکری به حال دفاعمون کنند

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۴۸ روز قبل

عمده دلیلش رو من تمرینات پیش فصل میدونم

آواتار محمد طاطیان
توسط   محمد طاطیان   ۳۸۴۸ روز قبل

خیلی سوتی میدن

اگه پژمان نیم فصل بره خدا به داد دفاع برسه

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۴۷ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

به نظر من هم عدم بدنسازی لازم، قبل از شروع مسابقات...!

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۴۷ روز قبل

دوستان مواردی که گفتین همه درسته

من فکر میکنم 

یکی دیگه از علتها از هم گسیختگی خط میانی  باشه که این مسئله هم روی دفاع و هم خط حمله تأثیر منفی گذاشته

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۴۵ روز قبل
باید از نطر روحی تیم ریکاوری شود
آواتار رحیمه اسدی
توسط   رحیمه اسدی   ۳۸۴۲ روز قبل
امیدوارم نیم فصل دوم وضعیت دفاعی تیم به شرایط ایده ال برگرده ..........
آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۸۴۲ روز قبل

منم امیدوارم چون نفرات همون نفرات سال قبلن

ای کاش منتظری نیم فصل نمی رفت.

آواتار مهدی زارع
توسط   مهدی زارع   ۳۸۴۱ روز قبل

امسال در هر 3 خط آشفته هستند بازی با تیم تایلندی شرم آور بود

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۴۰ روز قبل

متاسفانه با خروج بد حمودی و انتقال منتظری به دفاع راست ، هم دفاع و هم جناح راست از کار افتاده . ضمنا بازی با بوریرام بد بودیم ولی شرم آور نبود

آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۸۳۹ روز قبل

نه شرم آور بودیم،نه بد.

به نظر من صعود مقتدرانه ای بود.درسته که بوریرام سابقه ی درخشانی نداره ولی به هر حال تونسته بود به یک چهارم آسیا صعود کنه.به نظر من ما نیمه ی دوم را خیلی حرفه ای کار کردیم. 

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۳۹ روز قبل
نوشته شده توسط: امین حسینی

نه شرم آور بودیم،نه بد.

به نظر من صعود مقتدرانه ای بود.درسته که بوریرام سابقه ی درخشانی نداره ولی به هر حال تونسته بود به یک چهارم آسیا صعود کنه.به نظر من ما نیمه ی دوم را خیلی حرفه ای کار کردیم. 

موافقم

آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۸۳۸ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

[quote=amin-e-esteghlali]

نه شرم آور بودیم،نه بد.

موافقم

آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۸۳۷ روز قبل

به امید درخشش مدافعین در برابر کره ای ها

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۳۷ روز قبل

امیدواریم و حتما همینطوره
آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۸۳۷ روز قبل

از همون جایی که فکرشو میکردم گل خوردیم

من علت باخت رو عدم یارگیری در محوطه، تاخیر زیاد در انجام ضدحمله و درصد مالکیت پایین میدونم.

ناامید نیستم ولی کاش یه گل میزدیم.

آواتار ali deghan
توسط   ali deghan   ۳۸۳۵ روز قبل

تیم ناهماهنگه پنج بازی نبردیم جلوی بوریرام شانسی بردیم

یه کسی به داد این تیم برسه

بازی با کره ببازیم رفتیم دسته دوم

خستگی بازیکنان

بازی عقب افتاده

فشردگی بازی های لیگ

بی برنامه گی در زمین در سه خطوط

خدا خودش به خیر کنه

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۳۵ روز قبل
نوشته شده توسط: ali deghan

خستگی بازیکنان

بازی عقب افتاده

فشردگی بازی های لیگ

خدا خودش به خیر کنه

به نظر شما چطور باید به داد تیم رسید؟؟؟! مدیر عامل و عوض کنیم؟! سرمربی و عوض کنیم؟! بازیکنامون ضعیفند؟! هوادار حمایت نمیکنه؟!

یه موقع هایی هر چی میزنه، نمیشه که نمیشه!!! ما بهترین هارو داریم! ولی شاید صلاح چیز دیگه ست! هر چند ما همیشه باید خون دل بخوریم تا به یه جایی برسیم!!! دیگه عادت کردیم.....!

بازی با کره رو هم ایشالا میبریم و میریم فینال و فرهاد و جام قهرمانی.....! ایشالا... خوش بین باش...

آواتار مهدی خلیلی شهنا
توسط   مهدی خلیلی شهنا   ۳۸۳۵ روز قبل

وضعیت افتضاح است . شما سال گذشته را ببینید .دروازه بان ما 21بازی گلی دریافت نکرد .اما چه شده که امسال هر توپی بی برو رگرد درون دروازه جا میکیرد.نفرات دفاع هم که همانها هستند     پس چه بلایی سر این تیم آمده است .هافبکهای بنده خدا شرح وظایف خود را نمیدانند .جلوی دفاع را جمع کنند یا بازیسازی کنند یا در حمله شرکت کنند. نا هماهنگی در خط میانی فشار مضاعفی را به دفاع می آورد و دفاع می شکند .آقای فتح اله زاده اینها را نمی بینید.چه بمب شیمیایی ترکاندید(اخراج جباری )آوردن نیکبخت و آوردن کرار و .......الان کرار در کدام پست بازی می کند.نیکبخت حتی از استپ ساده توپها عاجز است .با این وضعیت ستاره سوم را هم می خواهیم .

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۳۵ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

[quote=abi bi enteha]

خستگی بازیکنان

بازی عقب افتاده

فشردگی بازی های لیگ

خدا خودش به خیر کنه

به نظر شما چطور باید به داد تیم رسید؟؟؟! مدیر عامل و عوض کنیم؟! سرمربی و عوض کنیم؟! بازیکنامون ضعیفند؟! هوادار حمایت نمیکنه؟!

یه موقع هایی هر چی میزنه، نمیشه که نمیشه!!! ما بهترین هارو داریم! ولی شاید صلاح چیز دیگه ست! هر چند ما همیشه باید خون دل بخوریم تا به یه جایی برسیم!!! دیگه عادت کردیم.....!

بازی با کره رو هم ایشالا میبریم و میریم فینال و فرهاد و جام قهرمانی.....! ایشالا... خوش بین باش...

موافقم..............
آواتار محمد اقبالی
توسط   محمد اقبالی   ۳۸۳۴ روز قبل

کسی که باید به داد تیم برسه امیرخانه

این همون خط دفاعی سال گذشته است که کمترین گل خورده رو داشت و برای همین کی روش همشون رو توی تیم ملی بکار گرفت تیم توی سه بازی آخر یک گل هم نخورد و تیم رفت جام جهانی ، این همون تیم دفاعی تیم ملی هستش

اما چرا داریم مثه پنیر سویسی سوراخ میشیم و سه بازی رو 2-0 میبازیم و حتی بازی با فجر هم دوتا میخوریم؟

ایراد از داوراست ؟ ابدا داور اشتباه میگیره درست چرا دفاع ما اینقده داره اشتباه میکنه و اینقده گل روی اشتباه دفاع خودی میخوریم؟  دفاع ما وحشتناک داره وا میده !!! چرا؟

چون اون جلو ضعیفیم

چون فرواردمون ( اگه بشه به محمد قاضی گفت فروارد ) اونقدر به دفاع حریف جا میده که تیم یه ریز زیر  فشار و تحت هجومه

دفاع چند بار میتونه بی نقص عمل کنه؟  دروازه بان چند تا توپ رو بدون ایراد و نقص میتونه بگیره؟

بلاخره دفاع تحت فشار وا خواهد داد ، لا خواهد داد و اشتباه خواهد کرد ، دفاع رو باید از حمله شروع کنیم کاری که این بازیها ابدا نکردیم چون حمله نداریم چون دفاع حریف در امنیت کامله، چون دفاع حریفان در امان خداست چون اون جلو قاضی بیکاره است چون اون جلو کسی نیست دفاع حریف رو اذیت کنه ،چون اون جلو دفاع حریف راحت داره بازی سازی میکنه ، نفوذ میکنه بدون اینکه از پشت سرش بترسه

بازی های  ما رو نیگاه کنید ؟ بزن زیرش !! بلند کردن توپ !!! امیرخان کجاست بگه توپ رو بلند نکنید وبیارید رو زمین و رو زمین بازی کنید

برگردیم بازیهامونو یه مروری بکنیم بجز این بازی آخر چندبار تونستیم بیش از چهار تا پاس درست به هم بدیم ؟

تا توپ دست هر بازیکنی رسیده کشیده زیرش بلند صاف رفته دست دفاع حریف ، اون جلو هم که جناب قاضی دارن نقش برگ شلغم رو بازی میکنن

بایدهم  دفاعمون بهم بریزه !! بیاد قد دو فصل گل بخوریم

برای خوب دفاع کردن باید خوب حمله کرد باید نیمه حریف رو آزرد تا نتونن درست بازیسازی کنن ف تا جرات نکنن بکش جلو و بیان به حمله اضافه بشن ، باید اونقد توپ رو اونجلو نیگر داریم که کمتر به دفاع فشار بیاد نه اینکه یه ریز دفاع زیر فشار باشه

بفکر بازی برگشت باشیم و در انتخاب بازیکنها دقت کنیم با هاشم بیگ زاده و قاضی و عابدینی به هیچ کجا نخواهیم رسید به همین 2-0 ها و حتی بدترش هم خواهیم رسید باید به آرش و فرهاد اطمینان کنیم باید هجومی بازی کنیم باور کنیم فرهاد ده برابر قاضی میتونه 90 دقیقه ای باشه

کی گفته فرهاد نمیتونه 90 دقیقه بازی کنه؟

بخدا خیلی خوش شانس بودیم با کره ای ها 4-5 تا نخوردیم ف چندین موقعیت خطرناک داشتن که یا دفاع دفع کرد یا رحمتی زحمتشونو کشید یا خدا بهمون رحم کرد