جایگزین جباری

آواتار مهدی صدر
جایگزین جباری
توسط   مهدی صدر   ۳۸۶۹ روز قبل

با سلام

از آقای قلعه نوعی خواهش میکنم که اگر صلاح می دانند جهت جایگزینی آقای جباری ، می توان از آقای مجیدی در میانه میدان  (پشت سر دو مهاجم)  استفاده کرد.

با تشکر

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۶۸ روز قبل

من با نظر شما مخالفم دوست عزیز.

چرا که اولا مجیدی مهاجم نوک هست و اصلا هافبک بازیسازی نیست.

ثانیا مجیدی بازیکنی 90 دقیقه ای نیست.

ثالثا مجیدی خیلی عطش داره که سریع به دروازه حریف حمله کنه و گل بزنه.ولی بازیکنای بازیساز یه خصوصیت دارن که فرهاد نداره و اون خونسردی ذاتی هست.

ضمنا مجیدی بیشتر سعی داره دریبل بزنه تا پاس بده.

البته نگران بازیکن بازیساز نباشید.چون از بازی بوریرام خسرو از راست بازیسازی میکنه و احتمالا جمشیدیان هم از وسط.

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۶۸ روز قبل

اصلاً امکان نداره مجیدی و آرامش  مجیدی و خط میانی

تصورش واسه خود مجیدی ، هم سخته و هم نشدنی

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۶۸ روز قبل
نظراتتون که حسلبی جای بحث داره اما نه جای این تایپیک اینجاست نه شما دو دوست عزیز باید اینجا نظر میدادین.................. در ضمن امیر حسین جان من با نظر شما کاملا موافقم اما فرهاد خان اهل پاس دادن هست تو بازی با ذوب آهن اینو ثابت کرد!!
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۶۸ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

زمان مرحوم ناصرخان حجازی بود که فرهاد از خط هافبک به خط حمله منتقل شد! و از اونجا بود که فرهاد، فرهاد شد!!! والا تا قبل از اون ، بعنوان هافبک کار میکرد! پس به نظر شخصی من ، استعدادشو داره! فرهاد گاهی اوقات به خط دفاع هم کمک میکنه! بسته به شرایط بازی!!! بهرحال کاپیتانه و مسولیتش، بسیار سنگین...!

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۶۷ روز قبل

من نمیگم که پاس نمیده.من میگم گرایشش به دریبل کردن و نزدیک شدن همراه با توپ به دروازه حریفه.ولی اگه امکانشو نبینه پاس میده.

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۶۷ روز قبل

اگه فرهاد رو  با این ضعف خط میانی از خط حمله دور کنیم که وضعیت گلزنی هم به خطر میفته

ما با مهاجمایی که داریم در خط میانی کسی رو لازم داریم که بتونه پاسای تودره خوبی بندازه مثل جباری شایدم جمشیدیان 

ولی در کل این مطالب هیچ کدوم از ارزشهای فوق العاده کاپیتان با غیرت تیم چیزی کم نمی کنه

آواتار رضا محبی
توسط   رضا محبی   ۳۸۶۷ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی
داش فرهاد جاش درسته.مسولین استقلال بایدمجتبی رو برگردونن.(تکیه بر جای بزرگان نتوان زد).
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۶۷ روز قبل
نوشته شده توسط: رضا محبی

داش فرهاد جاش درسته.مسولین استقلال بایدمجتبی رو برگردونن.(تکیه بر جای بزرگان نتوان زد).

رضا جان بزرگان!!!!!؟؟؟؟؟

درسته مجتبی بازیکن بزرگیه! ولی رفتار بازیکن بزرگم ، باید بزرگ باشه!

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۶۷ روز قبل
با جا به جایی فرهاد کار درست نمیشه شاید با لاوره بشه جای جباری رو پر کرد