نمی دانم اسمشو چی بزارم

آواتار سعید باطنی
نمی دانم اسمشو چی بزارم
توسط   سعید باطنی   ۵۵۱۷ روز قبل

با سلام وخسته نباشید

از سال تاسیس باشکاه فرهنگی وورزشی استقلال نیم قرن میگذرد

انقدر شخصیت ها و افراد اومدند وبا روی خوش از استقلال رفتتند که اگر بخواهیم تا الان بگیم حوصله تمام کسانی که میخواهند این را بخوانند بدوره .

حرف من اینه نباید شخص ها را فدای باشگاه کنیم چرا باید کاری کنیم که این تیم باقدمت چندین ساله فدای انگشت نماهایی که فکر میکنند با پول های کلانی که به پای انها ریخته شده وبخاطر کوشه نداشتن هزاری های سبز که از پول تک تک ا نفرات (حتی من حتی شما )بخواهند اینجوری در یک گشور بیگانه ( وهابی ها و بقول خودمون عرب های ملخ خوار) اینجوری ابروی خودمونو بخطر بیندازیم و اونم جایی که جلوی رسانه های گروهی که اینجوری بازتاب داشته باشه

آقا اگر باشخص خاصی مشکل دارید چرا باید اینجوری بخواهی بیان کنی چرا بازیکنی که میخواد بره توی زمین بجای اینکه روحیه بهش بدی روحیشو خراب میکنی .

حرف من با شخصهای است که فکر میکنند بانبودشون خللی در باشگاه ایجا میشه نه بابا انقدرم کمبود بازیکن نیست ( فکر های واهی نکنید)

خود شما تصمیم بگیر چگار کنیم .

من 8 سالم بود آقای محترم پا برهنه استادیم میرفتم مادم اجازه نمی داد برم ،کفشامو دور از دسترس میزاشت  و درو قفل میکرد من از پنجره میپریدم پایین پا برنه میرفتم .

آواتار nima karimi
توسط   nima karimi   ۵۵۱۷ روز قبل

کاربر عزیز 31850

خواهشمند است در زدن تاپیک به موضوع تالار آن دقت فرمایید تاپیک شما به دلیل عدم رعایت ان به اینجا منتقل شد.

ضمنا در صورت امکان نام کاربری خود را تغییر دهید.

ضمن تشکر مدیر تالار

آواتار رضا کلاگر
توسط   رضا کلاگر   ۵۵۱۳ روز قبل
دوست عزیز من منظور شما را متوجه نشدم لطفن توضی دهید؟.رضا