هر بازیکنی که از استقلال رفت به ... رفت. نظرتون چیه؟

آواتار بهزاد امینه
هر بازیکنی که از استقلال رفت به ... رفت. نظرتون چیه؟
توسط   بهزاد امینه   ۳۸۶۷ روز قبل

به این قضیه ایمان پیدا کردم . به این که هر بازیکنی که از استقلال رفت به هیچ جا نرسید. حتی اگر تو دوران طلایی بازیهاش باشه بازم نابود میشه. میتونید بیاد بیارید.

یدالله اکبری- علیرضا اکبرپور- سامره- طالب لو- محمد محمدی- پیروز قربانی- حسین کاظمی- محسن یوسفی- نیکبخت- جباری و...

الان حضور ذهن ندارم. اما برای همه این بچه ها یک اتفاق افتاد............ پایان فوتبال...

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۶۷ روز قبل

نمیشه بطور 100% گفت.

یکی از مثال های نقض : کوئیکه

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۶۷ روز قبل

بانظر شما مخالفم

در مورد همه اونها این مطلب صدق نمی کنه پس نمی شه گفت هرکی

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۶۷ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

بانظر شما مخالفم

در مورد همه اونها این مطلب صدق نمی کنه پس نمی شه گفت هرکی

دقیقا
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۶۷ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

من بسیار مخالفم! سامره نرفت! فروخته شد به باشگاههای امارات!(البته بخاطر مشکلات مالی باشگاه! فکر کنم به 180000 دلار) هرچند توی لیگ عربها خیلی هم تاثیر گذار و گلزن ظاهر شد...! طالب لو هم خودش راضی به رفتن نبود! یه جورایی دکش کردند! والا هم طالب لو و هم سامره از با تعصب ترین بازیکنای اس اس ند!!!!! در مورد اکبرپور و کاظمی مشکل با واعظ آشتیانی و یه کمم پول! محمد محمدی بخاطر رحمتی رفت! پیروز بخاطر اختلاف با امیر حسین و البته مجیدی ! در مورد نیکبخت ، هیچ نظری ندارم! چون هنوز نتونستم برگشتشو هضم کنم!به نظر شخصی من جباری هم بخاطر پول نرفت!!!!

آواتار ساناز گرجیان
توسط   ساناز گرجیان   ۳۸۶۳ روز قبل

من هنوزم به خاطرطالب لو ناراحتم.ماباهاش تیم خوبی داشتیم به قول دوستمون یجورایی دکش کردن.اون قضیه ای که مطرح کردین راجع به همه صدق نمیکنه سامره جباری

وامثال اوناتکرار شدنی نیستن.منم الان اصلانمیتونم حضورنیکبخت روهضم کنم.ایششششششششششششششششششششششششش

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۶۳ روز قبل
اصلا" نمیتوان صد در صد گفت ولی جا به جایی در دورانی که در یک تیم به محبوبیت رسیده باشد برای خود بازیکن مشکل ساز میشود وباعث افتش میشود چون به هر حال او هم با محیط تیم هوادارها اخت شده بوده وجدایی برای هر انسانی سخت است
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۵۵ روز قبل

اینم اضافه کن که هرکسی هم که اومد پرسپولیس به همین سرنوشت دچار شد

آواتار محمد طاطیان
توسط   محمد طاطیان   ۳۸۵۳ روز قبل

اکثر کسایی که رفتن ضرر کردن

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۴۹ روز قبل

متاسفانه رفتن این بازیکنای متعصب بخاطر ضعف مدیریته که حتی جواب تلفن بازیکن روهم نمیده . این حرکت حاجی خیلی بده

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۴۹ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

متاسفانه رفتن این بازیکنای متعصب بخاطر ضعف مدیریته که حتی جواب تلفن بازیکن روهم نمیده . این حرکت حاجی خیلی بده

حاجی ضعف مدیریت نداره! شما ضعف بینش دارین که اینطوری فکر میکنین!!! حتما یه قضیه ای بوده که با مجتبی اینطوری رفتار شد!؟ درضمن دوتا جانشین براش پیدا شد که با بدشانسی ما، یکیش مصدوم بود، و یکیش م قهر کرده بود!!! حاجی دیگه چکار کنه بنده خدا؟!

آواتار محمد رجبی
توسط   محمد رجبی   ۳۸۴۸ روز قبل
بابا داش میثم بیخیال دیگه گیر دادی به حاجی ....چی میدونی آخه امفدر جوش میزنی!!فقط امیر خان و عشقه
آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۸۴۸ روز قبل

برگشت قشنگ تر بازی کردیم

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۴۵ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

[quote=majidazar1360]

حاجی ضعف مدیریت نداره! شما ضعف بینش دارین که اینطوری فکر میکنین!!! حتما یه قضیه ای بوده که با مجتبی اینطوری رفتار شد!؟ درضمن دوتا جانشین براش پیدا شد که با بدشانسی ما، یکیش مصدوم بود، و یکیش م قهر کرده بود!!! حاجی دیگه چکار کنه بنده خدا؟!

حاجی عاشق قهرمان زنده س . جواب تلفن استقلالیهای متعصب مثل طالب لو روهم نمیده .

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۸۴۵ روز قبل

هرکی رفت و با استقلال لج کرد نابود شد مثل نیکبخت و هرکی استقلالی موند اسطوره شد مثل عنایتی و سامره

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۸۴ روز قبل

قابل توجه طرفداران حاجی . کانون بازنشستگان پرسپولیس در استقلال با حضور اولادی و نوری و ... افتتاح شد