قلعه نویی وفردوسی پور

آواتار علیرضا جوادیان
قلعه نویی وفردوسی پور
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۷۲ روز قبل
چند روزی از آخرین برنامه نود گذشت من فکر میکردم این موضوع مورد بحث قرار بگیره که نشد در آن برنامه مهمان ویژه با مهارت خاص عادل انتخاب شده بود وظریفتر از آن قسمتی از بازی شاهین بااستقلال که با هدف قرار دادن امیر در مقابل استقلالیها بود توپی که امیر پاس داد ووارد گل شد البته فردوسی پور اهداف خاصی دارد حالا شما آبیها نظرتان را به بحث بگذارید
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۷۲ روز قبل

بی شک کثیفترین فرد در زمینه فوتباله.

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۷۲ روز قبل

آقای مختلف : بی شک این ادبیات شما در شان طرفداران تیم استقلال نیست . ما در محیطی فرهنگی قدم گذاشته ایم که مقدس می باشد

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۷۲ روز قبل

کثیف کلمه زشتیه؟

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۷۱ روز قبل

عادل فردوسی پور عددی نیست که لازم باشه در موردش صحبت کرد

یک برنامه جنجالی و پر از حاشیه  که داره فوتبال رو به گند می کشه

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۸۷۱ روز قبل

دوستان تو این سایت ازادانه میتونیم نظراتمون رو بگیم هرکسی هم نظر خودشو داره ( فقط به ادبیات نوشتتون یه کم دقت کنین)

نود خیلی جاها هم به فوتبالمون کمک کرده بی انصافی نکنید 

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۷۱ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

HHH777 عزیز

خیلی جاها به فوتبال کمک کرده! ولی بیشتر اونو کوبیده! عادله ناعادل،!!! کلا با امیرخان مشکل داره؟! و سعی میکنه این مشکل و به تیم اس اس تزریق کنه تا تیم نتیجه نگیره و در کل امیرخان نتیجه نگرفته باشه!!!! زمانی که امیرخان سرمربی تیم ملی بود و یادته؟! وقتی امیرخان نتیجه نگرفت، براش دوتا کارشناس آورد تا بازیهایش رو نقد کنن!دیگه باکدوم مربی این کارو کرد؟!

من هم با این نظر موافقم:! اون بسیار شخص کثیفیه!علیرغم میل باطنیم باید بگم: فقط رویانیان بدردش میخوره که جلوش خفه خون میگیره! البته اونم بخاطره موقعیت برنامه شه!!!!!

آواتار حسن یارمحمدی

کاری  که با قلعه نوعی زمان تیم ملی کرد مخالف بودم

آقا میثم در مورد باقی نظراتتون چیزی نمیگم

فقط از شما ی سوال دارم نقد دربی چه ارتباطی به عدم نتیجه گیری مقابل ذوب داشت

کاریه که هر سال بعد دربی تو برنامه انجام میشه

نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی

حسن جان من کاری به دربی یا بازی های دیگه ندارم! فردوسی پور، کلا با امیرخان مشکل داره! اینو بارها نشون داده!!!!

آواتار حسن یارمحمدی

ولی مشکلات از اون جا شروع شد

حرف قلعه نوعی درست نبود فکر نکنم شماهم با کلمه خائن موافق باشی

من بعد بازی مصاحبشو که خوندم ناراحت شدم کار درستی نبود

نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی

منم با ادبیات امیرخان خیلی موافق نیستم! وهمچنین تمام نظرات شماهم برای من قابل احترام! ولی خودت قضاوت کن:!!! توی این برهه زمانی که استقلال جزء چهار تیم آسیا قرار گرفته، حاشیه سازی و چوب لای چرخ کردن ، صحیحه؟! اگر یه نیم دیگه بود هم عادل همین کارو میکرد؟ یا به حمایتش میپرداخت؟! انصافا، بی انصافیه و بقول امیرخان: یه دستی پشت پرده ست!!!!!! دیگه بگذریم از اینکه تمام فدراسیون برعلیه استقلاله!( فدراسیون، سازمان لیگ، کمیته داوران، و.........) والا نمیدونم با ما چه پدرکشتگی ای دارن؟!

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۷۱ روز قبل
از همه دوستان تشکر میگنم که وارد بحث شدند شاید دو طرف این بحث سری به سایت بزنند وما بتوانیم در این امر موثر باشیم به نظر من الان جنگ ناعادلانست یک طرف صاحب میکروفن ودیگری بایکوت وما باید صدای امیر استقلال را پخش کنیم فردوسی پور با زیرکی میخواهد امیر واستقلال را خراب کند شاید هم امیر بعضی مواقع تند میرود ولی بخاطر فشاریست که بر او وتیمش وارد میشود اکان دارد اگر امیر کاملا متوجه شود که هوادارها او را درک میکنند واز او پشتیبانی آرامتر با این مسئله برخورد کند
آواتار رضا محبی
توسط   رضا محبی   ۳۸۷۱ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی
ببیند دوستان گرامی ،عادل و من دوست دارم آدم باحال وبااطلاعیه.عاشق امیرخانم هستم.اگر بحث درست کردن حاشیه برای استقلاله که ازش شاکی هستین که باید عرض کنم خدمتتون که همین امیرخان خودمونم برای تیم حاشیه درست کرده که هیچ تیمو از هم پاچونده یادتون رفته چند سال پیش استقلال ول کرد تو اوج و همه بازیکن ها رو هم با خودش برد تو آسیا هم اونجوری افتضاح شد.ولی ما چیزی نگفتیم این همه جبهه بدو بیراه ربط دادن چیزهایی مختلف بهم هم نبودیم.اینکه امیرخان و عادل کل دارن کاملا درست ولی امیر خانم حرفهای درستی نزد.من خوشم نیومد از حرفهاش مثلا جامعه و مشکلاتش چه ربطی به نود داره که 15 ساله ادامه داره.از عادلم که این همه به امیر خان ما گیر میده هم شاکیم ولی از امیر خان بعیده که با عادل کل کنه با این همه تجربه.ولی عادل بد جوری ضایع کرد گفت تو کجای این فوتبالی.
آواتار ساحل خاتمی
توسط   ساحل خاتمی   ۳۸۶۸ روز قبل

عادل کلا" آدم گیری هست..توی همه چی نخود هر آشه..همین باعث اختلافات میشه..اما به شخصه مشکلی با امیر خان و استقلال نداره....یه کم زیادی فضوله همین

.فقط با علی دایی مشکل داره اونم سر مسائل شخصی..

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۶۷ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحل خاتمی

عادل کلا" آدم گیری هست..توی همه چی نخود هر آشه..همین باعث اختلافات میشه..اما به شخصه مشکلی با امیر خان و استقلال نداره....یه کم زیادی فضوله همین

.فقط با علی دایی مشکل داره اونم سر مسائل شخصی..

Ramona خانم، به نظر من شما دقیقا برعکس گفتی؟! عادل با دایی خیلیم رفیقه! یادت هست وقتی که سرمربی تیم ملی شد چطور دایی رو به عرش برد؟! و وقتی که بدترین نتیجه هارو گرفت!(باخت به عربستان، اونم تو آزادی) اصلا مثل امیرخان باهاش رفتار نکرد!!!

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۶۶ روز قبل

عادل فقط در مقابل استقلال و قلعه نوعی جبهه می گیره وگرنه با دایی کاری نداره بعضی وقتها هم به داییرچیزی میگه واسه اینه که کسی بهش مشکوک نشه

نمی دونم چرا اصلا از عادل خوشم نمیاد بخدا آدم بدی نیستم ولی

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۶۶ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

عادل فقط در مقابل استقلال و قلعه نوعی جبهه می گیره وگرنه با دایی کاری نداره بعضی وقتها هم به داییرچیزی میگه واسه اینه که کسی بهش مشکوک نشه

نمی دونم چرا اصلا از عادل خوشم نمیاد بخدا آدم بدی نیستم ولی

منم باهات موافقم.................ولی برنامشو میبینم البته چند ساله..............
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۶۶ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار

من که امسال هنوز یه برنامه شو هم درست ندیدم! شاید هر برنامه میانگین، 10 دقیقه! نیت هم ندارم بیشترش کنم! یکی بخاطر اینکه تو اینترنت میچرخم! یکی هم بخاطر رفتاره چندش آورش! فقط برای شرکت در نظرسنجیش، یه مقدار پای برنامه ش میشینم!!!

آواتار ساحل خاتمی
توسط   ساحل خاتمی   ۳۸۶۵ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

Ramona خانم، به نظر من شما دقیقا برعکس گفتی؟! عادل با دایی خیلیم رفیقه! یادت هست وقتی که سرمربی تیم ملی شد چطور دایی رو به عرش برد؟! و وقتی که بدترین نتیجه هارو گرفت!(باخت به عربستان، اونم تو آزادی) اصلا مثل امیرخان باهاش رفتار نکرد!!!

اگر دقت کنی...من گفتم سر مسائل شخصی که حالا جای بحثش اینجا نیست...توی دنیای فوتبال خیلی به عرش بردتش به قول شما....

آواتار ali deghan
توسط   ali deghan   ۳۸۶۳ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

کثیف کلمه زشتیه؟

آواتار مهدی خلیلی شهنا
توسط   مهدی خلیلی شهنا   ۳۸۶۳ روز قبل

کاری با مسائل مطرح شده دوستان ندارم .چرا از بین این همه مربی در لیگ برتر و لیگ 1 و .... فقط آقای قلعه نوئی با عادل فردوسی پور مشکل دارند ؟ انسان هر چقدر هم با یک شخص مشکل داشته باشد از انسانیت به دور است که وقتی خیانت یا کلا جرم کسی به اثبات نرسیده جلوی دوربین انگ خیانت به طرف مقابلش بزند .

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۶۲ روز قبل

عادل به کی گیر نمیده ؟ دلیل محبوبیت برنامه نود هم همین گیر دادنهای عادله . خوب یا بد نمیدونم ولی مردم مخاطب دائمی این جنجالها هستن . اینم درسته که عادل نباید در مواقع حساس برای استقلال حاشیه درست کنه