بدون توجه به برد 2 بر 1 مقابل بوریران نظر شما نسبت به ضعفهای تیم چیست ؟

آواتار مجید مسلم آذر
بدون توجه به برد 2 بر 1 مقابل بوریران نظر شما نسبت به ضعفهای تیم چیست ؟
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۴۴ روز قبل
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۴۴ روز قبل

با تمام احترام برای این برد و کادر فنی ، ولی اگر این بازی رو با اف سی سئول انجام بدیم به مشکل برخورد می کنیم .در پاسکاریها خیلی ضعیف بودیم و روی حوادث فوتبال گل زدیم

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۴۴ روز قبل

امیرخان برای اف سی سئول هم برنامه داره! و ایشالا اونو هم شکستش میدیم..........

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۴۴ روز قبل

حتما همینطوره

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۴۴ روز قبل
با تبریک برای برد امروز ولی امیدوارم تو سئول اینگونه بازی نکنیم چون کره هم حرفه ای هم قویتر هست دفاع ما مخصوصا تو نیمه اول خیلی نا هماهنگ بود واگر این موقعیتها گیر کره بیاد به راحتی از آن نمیگررند حال که حیدری هم نیست فقط باید منتظر درایت امیر باشیم
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۴۳ روز قبل

منم با شما موافقم. جناح چپ شده بود تونل . کره ای ها از این فرصتها به راحنی نمی گدرن . من خیلی نگرانم

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۴۳ روز قبل

اول از همه ایشالا که بازی با اف سی سئول رو در خانه ببریم چون استقلال در بازی های خارج از خانه بهتر نتیجه می گیره  ولی نباید چشم روی ضعف های استقلال بست

امسال استقلال در لیگ 11 گل خورده که نشون میده وضع دفاعی استقلال چنگی به دل نمی زنه

در بازی با اف سی سئول که حیدری رو هم نداریم امیدوارم فردین عابدینی بتونه به خوبی از عهده کار بر بیاد

شایدم تا اونموقع لاوره و جمشیدیان هم به تیم اضافه بشن و میانه زمین هم کمی انسجام بگیره و اینقدر توپ از دست ندیم حداقل بتونیم 4-5 پاس صحیح

ردوبدل کنیم  البته در دیدار با بوریرام در پاس دهی موفق نبودیم

اگه بازی که در نیمه اول  و اواخر نیمه دوم انجام دادیم در مقابل اف سی سئول انجام بدیم مطمئنن نتیجه خوبی نخواهیم گرفت

ولی ما برای قهرمانی  باید همه ی تیما رو ببریم که ایشالا قهرمان بشیم و این دور از دسترس استقلال نیست

آواتار حمید سلیمان باری
توسط   حمید سلیمان باری   ۳۸۴۳ روز قبل

هر بازی شرایط خاص خودش رو داره مطمئناامیر خوان نقاط ضعف تیم رو میدونه و برای بازی با اف سی سئول اونارو برطرف خواهد کرد و به امید خدا اون تیم رو هم خواهیم برد

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۴۳ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

اول از همه ایشالا که بازی با اف سی سئول رو در خانه ببریم چون استقلال در بازی های خارج از خانه بهتر نتیجه می گیره  ولی نباید چشم روی ضعف های استقلال بست

امسال استقلال در لیگ 11 گل خورده که نشون میده وضع دفاعی استقلال چنگی به دل نمی زنه

در بازی با اف سی سئول که حیدری رو هم نداریم امیدوارم فردین عابدینی بتونه به خوبی از عهده کار بر بیاد

شایدم تا اونموقع لاوره و جمشیدیان هم به تیم اضافه بشن و میانه زمین هم کمی انسجام بگیره و اینقدر توپ از دست ندیم حداقل بتونیم 4-5 پاس صحیح

ردوبدل کنیم  البته در دیدار با بوریرام در پاس دهی موفق نبودیم

اگه بازی که در نیمه اول  و اواخر نیمه دوم انجام دادیم در مقابل اف سی سئول انجام بدیم مطمئنن نتیجه خوبی نخواهیم گرفت

ولی ما برای قهرمانی  باید همه ی تیما رو ببریم که ایشالا قهرمان بشیم و این دور از دسترس استقلال نیست

واقعا حق مطلب رو ادا کردین

آواتار مجید مسلم آذر

من نمیدونم چرا از جمشیدیان استفاده نمیشه . سبک بازی جمشیدیان دقیقا مثل مجتبی جباریه . منم امیدوارم مشکل پاسکاری حل بشه

آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۸۴۳ روز قبل

من با این که نیمه اول تو دفاع و پاسکاری مشکل داشتیم موافقم،ولی با این حرف که ما اتفاقی به گل رسیدیم اصلا موافق نیستم،چون ما مزد بازی خوبمون تو نیمه ی دوم رو گرفتیم و تو بهترین زمان ممکن به گل رسیدیم.

آواتار مجید مسلم آذر

ما اتفاقی گل نزدیم ولی خدایی اصلا خوب بازی نکردیم فقط نتیجه گرفتیم

آواتار رحیمه اسدی
توسط   رحیمه اسدی   ۳۸۴۳ روز قبل
باید بابرنامه تر وهجومی تر بازی کنیم دفاع خوب هم نباید فراموش بشه..... امسال استقلال خیلی روهوابازی میکنه وپاس های خوب ردوبدل نمیشه
آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۴۲ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

من نمیدونم چرا از جمشیدیان استفاده نمیشه . سبک بازی جمشیدیان دقیقا مثل مجتبی جباریه . منم امیدوارم مشکل پاسکاری حل بشه

موافقم دقیقا
آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۴۱ روز قبل

دوست من  بازیکنی که مصدوم بوده چطور میشه ازش استفاده کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

اگه منظرت بازی با بوریرام بود که باید حق رو داد به امیرخان چون ایشون کاملا میدونن کدوم بازیکن آماده بازی است

به نظر من  ریسکه ،  بازیکنی که شرایط بازی رو تازه بدست آورده و 1 بازی رسمی واسه استقلال  انجام نداده در ترکیب گذاشت

آواتار SADEG KH
توسط   SADEG KH   ۳۸۴۱ روز قبل

1. ازناحیه راست که خسرو بازی میکنه

2. هافبک بازی ساز آماده  نداریم

3.خط دفاع مث سال پیش هماهنگ نیستن.سمت چپ دفاع که  تو بازیه با بوریرام شده بود اتوبان آزاد .

تنها نقطه قوت تیم خط حمله و هافبک های دفاعین

آواتار عارف یوسفی
توسط   عارف یوسفی   ۳۸۴۱ روز قبل

استقلال فقط تمام کننده خوب نداره اگه فرهاد مجیدی از اول بازی کنه خیلی بهتره

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۴۱ روز قبل

من با 1630163 موافقم خیلی کامل توضیح داد . ولی با 1817 عزیز موافق نیستم چون حضور مجیدی در دقایق نیمه دوم خیلی مثمر ثمرتر از کل بازیه . همچنین از نظر روحی هم حضورش در نیمه دوم بهتره

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۴۱ روز قبل

من بر عکس شما فکر میکنم.مشکل استقلال تمام کنندگی نیست مشکل استقلال بازیسازیه.3 بازی اخیر در لیگ رو نگاه کنید.چرا مهاجمان خوب عمل نکردن؟تو بازیهای قبل چرا قاضی و مجیدی گل میزدن؟چرا دقیقا بعد از رفتن جباری و مصدومیت خسرو و سیاوش قاضی دیگه گل نزد؟

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۴۰ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

من بر عکس شما فکر میکنم.مشکل استقلال تمام کنندگی نیست مشکل استقلال بازیسازیه.3 بازی اخیر در لیگ رو نگاه کنید.چرا مهاجمان خوب عمل نکردن؟تو بازیهای قبل چرا قاضی و مجیدی گل میزدن؟چرا دقیقا بعد از رفتن جباری و مصدومیت خسرو و سیاوش قاضی دیگه گل نزد؟

موافقم

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۴۰ روز قبل

مختلف هرچی میگه مرضیه تایید میکنه عجببببببببببببببببببببببببببب

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۴۰ روز قبل

درو پشت سرت ببند سوووووووووز میاد

آواتار مجید مسلم آذر

منظورت چیه ؟ من با این نوع ادبیات آشنا نیستم

آواتار مجید مسلم آذر

متاسفانه با خروج حمودی و انتقال پژمان به راست هم دفاع و هم سمت راست کارایی خودش رو از دست داده

آواتار ساحل خاتمی
توسط   ساحل خاتمی   ۳۸۴۰ روز قبل

استقلال کلا" پاسکاری های دلچسبی نداره..2 تا پاس رو درست میده 5 تا رو خراب میکنه..فقط جباری پاس هاش کم لو میرفت...

اما مشکل جدی تر از اون  فرهاد مجیدی هست که بیش تر اوقات یعنی 98 درصد تو آفسایده و باعث میشه گل 100% بپره...یه درصد هم که آفساید نیست خودش فکر میکنه آفسایده گل نمیزنه..یه درصد هم که دیگه گل میشه..

البته نمیگم که خودش وای میسه تو آفساید هواس نداره..بیش تر براش خطای آفساید میگیرن بازیکنای حریف.... مثمر ثمر بودن فرهاد مجیدی چه 90 دقیقه چه 1 دقیقه بسته با آفساید هایی داره که براش میگیرن

فریدن عابدینی هم فکر کنم هنوز نتونسته با بچه ها ارتیاط برقرار کنه توی زمین خیلی گیج میزنه...ایشالا این برا بازی 3 مهر درست شه

به هر حال هر چی که هست امیدوارم این بازی رو مقتدرانه ببریم که برای بازی برگشت جای هیچ اما و اگری نمونه

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۳۸ روز قبل

آقا مجید

اگه مطالبی که دوستان میذارن رو به خوبی بخونید  باور کنید بعضی از اون مطالب هم مورد تایید شما قرارمی گیره واسه همین دیگه وقت صرف نوشتن مطالب تکراری نمی کنم و مطلب دوستانم رو تأیید می کنم که فکر نمی کنم ایرادی داشته باشه

حالا میخواد   آقا میثم یاامیرحسین (البته به قول شما مختلف  ؛ حتی شما به خودتون زحمت نمی دید برید و با بچه ها آشنا بشید )و ساحره جون  باشه و یادوستان دیگه

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۳۸ روز قبل

[quote=majidazar1360]

درو پشت سرت ببند سوووووووووز میاد

اینو خوب اومدی ممنون

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۳۸ روز قبل

متاسفانه این براخلاقی ها بدجوری اپیدمی شده . اینجا هم مستثنی نیست . یکی منو مسخره میکنه اون یکی هم تایید میکنه و میگه (اینو خوب اومدی ) واقعا اینجا سایت باشگاه استقلاله و ما همه هم تیمی هستیم ؟

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۳۸ روز قبل

در این فکرم که دیگه وارد این سایت نشم و قید اینجا رو بزنم

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۳۸ روز قبل

متاسفانه این براخلاقی ها بدجوری اپیدمی شده . اینجا هم مستثنی نیست . یکی منو مسخره میکنه اون یکی هم تایید میکنه و میگه (اینو خوب اومدی ) واقعا اینجا سایت باشگاه استقلاله و ما همه هم تیمی هستیم ؟

بین چی شده که اینجوری باهات رفتار میکنن.

ببین چی کار کردی.

مثلا تو میخوای 5 جمله رو بع عنوان نظر بیان کنی.5 جملتو در 5 پست مختلف بیان میکنی.

یابعضی وقتا یک پست رو 10 بار تکرار زدی.

وقتی اینقدر بی شخصیت هستی توقع احترام نداشته باش.واقعا خودتو مسخره کردی یا ما رو

اینهمه بهت تذکر دادیم ولی درست نشدی.به خر یه بار بگن هوش وایمیسته.

خوشحال میشم از اینجا بری.چون واقعا وجودت حالمو بهم میزنه.بس که حقیر و قابل ترحم هستی.و اندازه سر سوزنی عزت نفس نداری.

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۸۳۸ روز قبل

امیر حسین ادبیاتتو اصلا نپسندیدم از شما توقع بیشتر میرفت

majidazar1360  ببین یه کاری کردی که همه با رفتنت موافقیم هنوزم پستای خالیت ادامه داره

آخه هم تیمی که حرف حسابو گوش نمیکنه چه توقعی از بقیه داره

اگه مثل سایر کاربرا ادامه میدی بمون اگه نه تو جمعی که هیچکس موافق موندنت نیست بری برا خودت بهتره

آواتار امیر حسین اسلامی
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی

امیر حسین ادبیاتتو اصلا نپسندیدم از شما توقع بیشتر میرفت

آخه مگه معلم ادبیاتی که نپسندیدی؟

یا مثلا اومدم خواستگاریت که نپسندیدی؟

خوب نپسند.چی کارت کنم؟

من با هر کس در حد لیاقتشون میحرفم.کاریم ندارم کی خوشش میاد کم نمیاد

آواتار حسن یارمحمدی

من یادم نیست جز احترام جور دیگه باهات صحبت کرده باشم

نمیدونم جوابتو بدم یانه

جواب بدم  گل به خودی حساب میشه ندم حرف تو گلوم میمونه

واقعا باورم نمیشه شما با من این جور صحبت کرده باشی

من آدمی نیستم از کسی حرف بخورم فعلا سکوت میکنم ببینم  دوستای دیگه  رفتارتو تایید میکنن

نمیدونم تو چه شرایطی هستی که این جملاتو میگی

آواتار امیر حسین اسلامی

من یادم نیست جز احترام جور دیگه باهات صحبت کرده باشم

نمیدونم جوابتو بدم یانه

جواب بدم  گل به خودی حساب میشه ندم حرف تو گلوم میمونه

واقعا باورم نمیشه شما با من این جور صحبت کرده باشی

من آدمی نیستم از کسی حرف بخورم فعلا سکوت میکنم ببینم  دوستای دیگه  رفتارتو تایید میکنن

نمیدونم تو چه شرایطی هستی که این جملاتو میگی

من داشتم با مجید حرف میزدم.تو چرا اومدی فاز معلم ادبیات برداشتی.

دوستان چی کاره من هستن که حرفامو تایید کنن؟

من تو هر شرایطی باشم وضع همینه.

آواتار حسن یارمحمدی

خودت خواستی
میدونم با جواب دادن به شما مجید آذر یا هر کس که خواهان دشمنی انداختن تو سایته به هدفش میرسه ولی من حرفتو نمیخورم
شما از کلمه    RESPECT در قسمت امضات استفاده کردی اما دریغ از یک ابسیلون درک این کلمه پر محتوا
شما همنوعتو به حیوون تشبیه کردی اما درک نکردی با این کار داری خودتو کوچیک میکنی
شما  عزت نفس دیگران چه راحت به بازی میگیری
 برای شما نه چون شآنو شخصیتتو نشون دادی ولی برا خودم متاسقم که وقتمو با شما چه به صورت عمومی در تالار یا چه به صورت پیام خصوصی تلف کردم
آواتار امیر حسین اسلامی

خودت خواستی
میدونم با جواب دادن به شما مجید آذر یا هر کس که خواهان دشمنی انداختن تو سایته به هدفش میرسه ولی من حرفتو نمیخورم
شما از کلمه    RESPECT در قسمت امضات استفاده کردی اما دریغ از یک ابسیلون درک این کلمه پر محتوا
شما همنوعتو به حیوون تشبیه کردی اما درک نکردی با این کار داری خودتو کوچیک میکنی
شما  عزت نفس دیگران چه راحت به بازی میگیری
 برای شما نه چون شآنو شخصیتتو نشون دادی ولی برا خودم متاسقم که وقتمو با شما چه به صورت عمومی در تالار یا چه به صورت پیام خصوصی تلف کردم

خودم خواستم؟؟؟؟بچه میترسونی؟؟؟؟؟

مطمئن باش از تو بیشتر درک میکنم.تو خودتو نخود آش کردی.من دارم با مجید (2 تا آدم بزرگ و عاقل و بالغ) حرف میزنم اونوقت تو خودتو انداختی وسط.

من به هیچ کسی نگفتم که حیوون.فقط داشتم به مجید میگفتم که تو دنیا یه حقیقتی وجود داره و اون اینکه به خر یه بار بگی هوش وایمیسته.حالا موندم تو چرا به خودت گرفتی.مگه شک داری به خودت؟؟؟

من چیکار به عزت نفست دارم.میگم فاز معلم ادبیات رو با بزرگترت نگیر.

آخه تو خودتو چی فرض کردی که من بیام خودمو به تو نشون بدم؟؟؟؟من گفتم بیا وقتتو با من بگذرون؟؟؟؟والا

آواتار حسن یارمحمدی
در مورد عزت نفس مجید صحبت کرده بودی
عقلت اندازه سنت رشد نکرده
گفته دیروز مرضیه خانم به شما  اعصابت ضعیف شده اتفاقی افتاده
جواب شما  جدیدا اصلا اعصاب ندارم ( همه چیز گویاست)
 خانواده شمارو نمیدونم در خانواده من احترام حرف اولو آخرو میزنه همونی که شما تو امضات شعارشو دادی
هر چی این موضوع بیشتر کش پیدا کنه شخصیتتونو بیشتر لو میدین
از بین مرضیه و ساحره خانم و آقا میثم ببینم کدوم رفتارتو تایید میکنن
ضمنا اگه امکانش هست پیاماتو سریع بفرست به ساعت های پیامات دقت کن

آواتار امیر حسین اسلامی

در مورد عزت نفس مجید صحبت کرده بودی
عقلت اندازه سنت رشد نکرده
گفته دیروز مرضیه خانم به شما  اعصابت ضعیف شده اتفاقی افتاده
جواب شما  جدیدا اصلا اعصاب ندارم ( همه چیز گویاست)
 خانواده شمارو نمیدونم در خانواده من احترام حرف اولو آخرو میزنه همونی که شما تو امضات شعارشو دادی
هر چی این موضوع بیشتر کش پیدا کنه شخصیتتونو بیشتر لو میدین
از بین مرضیه و ساحره خانم و آقا میثم ببینم کدوم رفتارتو تایید میکنن
ضمنا اگه امکانش هست پیاماتو سریع بفرست به ساعت های پیامات دقت کن

مگه داری با بابات حرف میزنی که میگی عقلت اندازه سنت رشد نکرده.

باز دوباره خودتو نخود هر آش کردی.تو چیکار داری من به مرضیه خانوم چی میگم؟

تو خانوادت یاد ندادن نخود هر آش نشی و قاطی بزرگا نشی؟

مثلا الان شخصیتم لو رفت؟ووی ووی ترسیدم.بازم نخود هر آش شدی یا اینبار فاز معلم اخلاق برداشتی؟به نظرت شخصیت من بهت ربطی داره؟

وقتی میگی مرضیه باید یه خانومم بزاری پسوندش با شخصیت.

آواتار حسن یارمحمدی

مرضیه و ساحره خانم(خانم برای هردوشون بود) البته اگه درک کنی(تا حالا دیدی جایی بنویسن مرضیه خانم و ساحره خانم)

دیگه داری اوج بی ادبیتو نشون میدی جمله هاتونو از بالا نگاه کن رفته رفته متین تر میشه

قضاوتو میسپارم به سایر دوستام تا ببینن با جمله ادبیات شما در مورد مجید آذررو نمیپسندم چه رفتاری از خودت نشون میدی

واقعا

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۳۸ روز قبل

نمیدونم چی بگم؟! واقعا دور از انتظار بود!!! من در حدی نیستم که اینو بگم! ولی خواهشا یه کم خویشتندار باشید، دوستان!!! این کاملا به نفع دشمنای ماست!!!

آواتار حسن یارمحمدی

اون موقع که با مجید برای اولین بار به مشکل خورد ازش حمایت کردم چرا ازم تشکر کرد نگفت خودتتو وسط ننداز
حرف حق زدم نمیتونه هضمش کنه
باید تاییدش میکردم خوشش بیاد
 فقط ازتون توقع میره بر اساس حق قضاوت کنین همین
آواتار امیر حسین اسلامی

تو خوبی

آواتار امیر حسین اسلامی
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

نمیدونم چی بگم؟! واقعا دور از انتظار بود!!! من در حدی نیستم که اینو بگم! ولی خواهشا یه کم خویشتندار باشید، دوستان!!! این کاملا به نفع دشمنای ماست!!!

تو دیگه چی میگی این وسط

دشمن کجا بود اوشگول

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۳۷ روز قبل

من از همتون معذرت می خوام من فکرنمی کردم وارد سایتی شدم که متأسفانه احترام همدیگر رو نگه نمی دارن  از همتون خداحافظی می کنم و واسه خودم متأسفم که این چند روزه وقتمو تلف کردم

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۳۷ روز قبل

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزم که من واقعا از ته قلبم دوستتون دارم و عاشقتون هستم . خواهشا دیگه با هم دعوا نکنید . من از حق خودم گذشتم و از کسی هم توقع عذرخواهی و غیره ندارم . اگر هم کسی رو مخصوصا دیفرند رو ناراحت کردم معذرت میخام . در منطقه ما هم (شهرک غرب و سعادت آباد ) ادب و احترام حرف اول رو می زنه . از دوستان میخام خویشتندار باشن . از همه و مخصوصا مرضیه خانم هم میخام که این سایت رو ترک نکنه . اینجا خونه ماست و ماهم خواهر و برادر . بعضی وقتا یکی ی چیزی هم میگه . نباید به دل گرفت . چون هم تیمی هستیم . بازم از همه دوستان و اعضا معذرت میخام

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۳۷ روز قبل

[quote=meisam taj025]

تو دیگه چی میگی این وسط

دشمن کجا بود اوشگول

تا حالا فکر میکردم RESPECT یعنی احترام گذاشتن به همدیگر!!!! ولی الان فهمیدم که کاملا معنیش برعکسه!!!!

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۳۵ روز قبل

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزم که من واقعا از ته قلبم دوستتون دارم و عاشقتون هستم . خواهشا دیگه با هم دعوا نکنید . من از حق خودم گذشتم و از کسی هم توقع عذرخواهی و غیره ندارم . اگر هم کسی رو مخصوصا دیفرند رو ناراحت کردم معذرت میخام . در منطقه ما هم (شهرک غرب و سعادت آباد ) ادب و احترام حرف اول رو می زنه . از دوستان میخام خویشتندار باشن . از همه و مخصوصا مرضیه خانم هم میخام که این سایت رو ترک نکنه . اینجا خونه ماست و ماهم خواهر و برادر . بعضی وقتا یکی ی چیزی هم میگه . نباید به دل گرفت . چون هم تیمی هستیم . بازم از همه دوستان و اعضا معذرت میخام

مجید خان با تمام احترام به شما و بدون هیچ غرض ورزی ولی باعث تمام اینها شما هستید اون موقع که همه ما متفق القول میگفتیم پیام خالی ندید شما................!حالا که سایت به این روز افتاده از کدوم حق صحبت میکنیم ما!.........در ضمن محل زندگی گوینده این نیست که من یا امثال من با ادب هستیم یا خیر! ادب و نزاکت رو خانواده به آدم یاد میدن من خودم اکباتان زندگی میکنم و به دنیا اومدم اما دوستانی دارم که پایین ترین نقطه تهران زندگی میکنند ولی از ادب و شخصیت و احترام از من و شما سرترن..........با نهایت اجترام از شما میخوام که این قضیه رو خودتون حل و فصل کنید اگر همونجور که خودتون گفتید همه رو دوست دارید و همه خواهر برادریم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!من هم قول میدم مرضیه خانم رو به سایت بر گردونم.........البته اگر وضع به همین منوال باشه مجبورم خودم هم خداحاقظی کنم.....ممنون از شما
آواتار محمد رجبی
توسط   محمد رجبی   ۳۸۳۴ روز قبل
اوه اوه چه بلوایی!اینجا همه موضوعی پیگیری شده الا بحث برد اس اس مقابل تایلند.
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۲۸ روز قبل

از همه بخاطر قطع این بحث تشکر میکنم . دیگه ادامه ندید

آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۸۲۷ روز قبل

به نظر فن مقدار پاسای استقلال تو بازی ها کم شده

صفحه ۱ از ۲ ۲