پرسپولیس !!!!

آواتار مجید مسلم آذر
پرسپولیس !!!!
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۴۰ روز قبل

فارغ از رنگها دوست داشتید کدام بازیکن پرسپولیس ( قبل از رفتن به پرسپولیس ) به استقلال می پیوست ؟

آواتار مجید مسلم آذر

من قبلا خیلی دوست داشتم محمد نوری و فشنگچی و غلام رضایی بیاد استقلال . انصاریفرد هم همینطور . واقعیت اینه که از همه اینا مهمتر خلعتبری بود .

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۴۰ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

مجید خان، اولا از کلمه لنگ استفاده کن!!!(مقابل به مثل)!!! دوما اومدن به استقلال لیاقت میخواد! پس مطمئن باش که اونا لیاقتشو نداشتن!!!  حالا میخواد هر بازیکنی باشه! چه خوب، چه فنی و چه.......

مثل فرهاد، مثل نکو نام، مثل آندو، مثل پژمان و مثل خیلی های دیگه که تو ایران فقط برای اس اس قهرمان بازی میکنند....

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۴۰ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

مجید خان، اولا از کلمه لنگ استفاده کن!!!(مقابل به مثل)!!! دوما اومدن به استقلال لیاقت میخواد! پس مطمئن باش که اونا لیاقتشو نداشتن!!!  حالا میخواد هر بازیکنی باشه! چه خوب، چه فنی و چه.......

مثل فرهاد، مثل نکو نام، مثل آندو، مثل پژمان و مثل خیلی های دیگه که تو ایران فقط برای اس اس قهرمان بازی میکنند....

آقا میثم حق مطلب رو ادا کردین ممنون

آواتار مجید مسلم آذر

عزیزان من چرا اینقدر احساسی نظر میدید ؟ بحث من کاملا فنی بود . ضمنا من خودم مخالف جدی گرفتن بازی از پرسپولیس هستم

آواتار مجید مسلم آذر

ضمنا شما باید در هر شرایطی به حریف احترام بذاری . درسته که ما در محاوره وصحبتها از کلمه لنگ استفاده میکنیم ولی استفاده از این کلمه در این سایت صحیح نیست . اونا هر کاری کردن که ما هم نباید انجام بدیم . اونوقت ماهم میشیم ی بی فرهنگ مثل اونا

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۳۹ روز قبل

اشتباه تایپی . مخالف جدی گرفتن بازیکن از پرسپولیس هستم

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۳۹ روز قبل

ضمنا شما باید در هر شرایطی به حریف احترام بذاری . درسته که ما در محاوره وصحبتها از کلمه لنگ استفاده میکنیم ولی استفاده از این کلمه در این سایت صحیح نیست . اونا هر کاری کردن که ما هم نباید انجام بدیم . اونوقت ماهم میشیم ی بی فرهنگ مثل اونا

آقا مجید

شما یه سری به سایتهای دیگه که توش همه جور هواداری هست، بزن! ببین هوادارای لنگ چطوری بهت اهانت میکنند!!! طوریکه خیال میکنی با هوادارای منچستر و یا رئال مادرید داری کل کل میکنی!!! اونوقت به اصطلاح لنگ هم ایراد نمیگیری که هیچ! از این بدترشم میگی!!!

انصافا هوادارای با ادبی داریم!!! چون اینطوری تربیت شدیم! با خنده تیم، خندیدیم! با گریه تیم، گریه کردیم! با مشقت های تیم بزرگ شدیم! و شدیم اینی که الان هستیم!!! واقعا، واقعا اگر لنگیا افتخارات ما رو داشتن، دیگه خدا رو هم بندگی نمیکردند!!!!!!!!!!

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۳۸ روز قبل

دوست عزیز

انگار در اطرافت رفتار زننده طرفدارای تیم قرمز رو نمی بینی اونا به قول تاریخ 1 برد با گل زیاد داشتن تو بوق و کرنا می کنن بیا و ببین .

با تیم استقلال و بازیکنانش و حتی ما طرفدارا با الفاظی که در حد خودشون هست برخورد میکنن حالا کلمه لنگی شده زشت ؟؟؟؟؟!!!!!!

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۳۸ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

مرضیه خانم ناراحت نشو!

این آقای majidazar یه جورایی بفول امیرخان، اجنبی پرسته!!! با بچه های خودمون که استقلالیه چند آتیشن، اینطوری رفتار میکنه!!! بعد دم از حمایت از کلمات پسندیده در مورد رقیب بی نام و نشان ما میزنه!!! خوبه والا!!!

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۳۸ روز قبل

دوستان : به خدا من از قرمزها طرفداری نمیکنم . ولی اگه ی تازه وارد اومد هم سایت ما و هم پرسپولیس رو دید باید مجذوب رفتار ما بشه . من در خیلی از جاها این رو به وضوح دیدم که همه میگن طرفدارای استقلال با فرهنگترند . بی زحمت ج سوال منو بدید . کلا از این موضوع فاصله گرفتید

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۳۸ روز قبل
هیچ کدوم و دوست نداشتم بیان!!!!!!!
آواتار ali deghan
توسط   ali deghan   ۳۸۳۵ روز قبل

لنگ

لنگپوشان

لنگپولیس

پی پی

آواتار ali deghan

دوستان : به خدا من از قرمزها طرفداری نمیکنم . ولی اگه ی تازه وارد اومد هم سایت ما و هم پرسپولیس رو دید باید مجذوب رفتار ما بشه . من در خیلی از جاها این رو به وضوح دیدم که همه میگن طرفدارای استقلال با فرهنگترند . بی زحمت ج سوال منو بدید . کلا از این موضوع فاصله گرفتید

لنگ

لنگپوشان

لنگپولیس

پی پی

آواتار ali deghan

فارغ از رنگها دوست داشتید کدام بازیکن پرسپولیس ( قبل از رفتن به پرسپولیس ) به استقلال می پیوست ؟

لنگ

لنگپوشان

لنگپولیس

پی پی

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۸۳۵ روز قبل

من کریم باقری دوست داشتم و دارم

بازیکن خوبی بود واسه تیم ملی خیلی زحمت کشید

آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۸۳۴ روز قبل

از بحث اصلی خارج نشید

صادقیانو خیلی دوست داشتم استقلالی شه

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۳۴ روز قبل

آره صادقیان و خلعتبری و عالیشاه خیلی خوبند . اما بتدریج نشانه های زوال این بازیکنا هم داره نمایان میشه

آواتار محمد رجبی
توسط   محمد رجبی   ۳۸۳۴ روز قبل
صادقیان و مهدوی کیا
آواتار مسی درگاهی
توسط   مسی درگاهی   ۳۸۳۳ روز قبل

کلا از ترکیب تیممون خوشم میاد و نظر خاصی ندارم

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۲۴ روز قبل

این ترکیب خیلی ضعیفه . نیاز به حضور حمودی جباری و شریفات بشدت احساس میشه

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۸۲۴ روز قبل

مهدوی کیا و کریم باقری هم خوب بودن

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۱۹ روز قبل

استقلال ی زمانی بدجور بی پول شده بود و طی یک قانون عجیب رفت دسته 3 . اونموقع میرفتن پارکینگهای اکباتان تمرین می کردن . اون زمان کریم باقری مهدوی کیا و یوسفی اومدن استقلال تست بدن . ولی وقتی وضعیت استقلال رو دیدن فرار کردن

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۱۹ روز قبل

البته ی زمانی دوست داشتم کریم  انصاری فرد به استقلال بیاد ولی وقتی با اون همه حرف و حدیث به پرس پلیس رفت دیگه واسم مهم نیست که کجا میره چیکار میکنه

آواتار سمانه صمدی
توسط   سمانه صمدی   ۳۸۱۹ روز قبل

مهدوی کیا.......

دختره همیشه آبی.........

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۱۸ روز قبل

به نظرم مهدوی کیا ی استقلالی بود .

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۱۸ روز قبل

کریم باقری از بچه گیش استقلالی بوده ولی سر از لنگ درآورد!!!(این مطلب و یکی از بازیکنای قدیم اس اس که الان اسمش یادم نیست، گفت!!!)

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۷۵۲ روز قبل

اینا از بی پولی استقلال رفتن پرسپولیس . قاضی هم استقلالی بود که بخاطر پورشه رفت پرسپولیس

آواتار مهدی خلیلی شهنا
توسط   مهدی خلیلی شهنا   ۳۷۵۲ روز قبل
از بازیکنای فعلی خلعتبری و مسلمان و صادقیان . ولی حیف که مدیران استقلال فکر شمارش ستاره های روی پیراهن تیمن. و بازیکنای با ارزشی رو از دست دادن .
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۵۰ روز قبل

به نظرم مهدوی کیا ی استقلالی بود .

مهدوی کیا و باقری

آواتار ملیکا مهاجرانی
توسط   ملیکا مهاجرانی   ۳۷۴۹ روز قبل
نه چندان راضی نیستم فصل پیش استقلال بد عمل کرد ..... ولی هر چی بود بهتر از لنگیا بود !!!!!
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۴۹ روز قبل
نوشته شده توسط: ملیکا مهاجرانی

آخه 4پلیس ملقب به لنگی هم شد تیم که بخوایم در موردش اظهار نظر کنیم???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۸ روز قبل

اینجوریام نیست بالاخره پرسپولیس هم برای خودش تیم خوبیه