دلیل موفقیت فرهاد با وجود این سن؟

آواتار امیر حسین گودرزی
دلیل موفقیت فرهاد با وجود این سن؟
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۸۳۳ روز قبل

به نظر من دلیل موفقیت بازی کنا که تا این سن بازی میکنن داشتن برنامه ای مشخص در طول شبانه روزشونه از جمله برنامه ی غذایی متناسب با شغل حرفه ای/خواب مناسب و کافی/و...که مجیدی تغریبا در طول زندگی  خودش همه این فاکتورارو رعایت کرده مثلا او تنها بازی کنی است که علاوه بر تمرینات تیمی خودش به صورت جداگانه تمرین میکند ویا او هر شب راس ساعت 10 خواب است و....به نظر من اگر ما در این انجمن  دلایل بزرگ شدن یه بازی کن رو جویا شیم جدا از رنگ و تعصب فایده این تبادل اطلاعات رو بیشتر در زندگی شخصی خودمون در ورزش وتفریحات حس میکنیم .

با تشکر از کسانی که نظر خودشونو راجع به این مقاله اعلام میکنن

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۳۲ روز قبل
من کاملا با شما موافقم تو هر سنی حتی از این سن بالاتر هم برنامه مشخص میتونه به آدم کمک کنه حالا کاپیتان یه تیم طراز اول(ایران)هم باشی که دیگه ............ در ضمن این قضیه به خود من ثابت شده که تمرین و زود خوابیدن و زود بیدار شدن تو کل روز در روحیه مؤثره(حتی تو زندگی معمولی)
آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۳۲ روز قبل
من کاملا با شما موافقم تو هر سنی حتی از این سن بالاتر هم برنامه مشخص میتونه به آدم کمک کنه حالا کاپیتان یه تیم طراز اول(ایران)هم باشی که دیگه ............ در ضمن این قضیه به خود من ثابت شده که تمرین و زود خوابیدن و زود بیدار شدن تو کل روز در روحیه مؤثره(حتی تو زندگی معمولی)
آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۸۳۲ روز قبل

میتونید اسم چند بازی کن دیگه که به این شکلند رو نام ببرید

آواتار محمد طاطیان
توسط   محمد طاطیان   ۳۸۳۲ روز قبل

زندگی سالم

آواتار کاربر ناشناس
توسط   کاربر ناشناس   ۳۸۲۷ روز قبل
فقط زندگی سالم وبدون حاشیه برنامه ریزی دقیق وحرفه ای وصد البته استیل بدنی مناسب
آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۸۲۷ روز قبل

بازی کن دیگه؟؟؟اسم ببرید

آواتار محمد رجبی
توسط   محمد رجبی   ۳۸۲۷ روز قبل
داش فرهاد کارش درسته.!
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۲۷ روز قبل

علاوه بر همه مواردی که دوستان گفتن و همگی درست بود این هم هست که بعضی بازیکنا همیشه خوب بودن تو خونشونه و ثابت میکنن سن فقط یک عدده.

مثل گیگز ، زانتی ، مجیدی و ....

آواتار عارف یوسفی
توسط   عارف یوسفی   ۳۸۲۷ روز قبل

داش فرهاد هم بر عکس سید با این که یه ذره سنش رفته بالا انگار هر روز داره بهتر میشه

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۲۷ روز قبل
نوشته شده توسط: عارف یوسفی

یه ضرب المثلی هست که میگه:

مثل قالی کرمان میمونه!!! هرچی پا میخوره، بهتر و ارزشش بیشتر میشه!!!

فرهادم هرچی زمان میگذره، توانایی و تجربه ش بیشتر میشه..! اما افسوس........!؟

آواتار محمد رجبی
توسط   محمد رجبی   ۳۸۲۷ روز قبل
ما گفتیم دخترا شما پسرا که بدتر قربون صدقه این پسره میرید که بابا!!!!
آواتار سمانه صمدی
توسط   سمانه صمدی   ۳۸۲۶ روز قبل

باید رمزشو از خود آقا فرهاد پرسید!!!!!!!

خیلی مرده

با اخلاق.باغیرت.آروم و .............

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۲۶ روز قبل
نوشته شده توسط: سمانه صمدی

خیلی مرده

موافقم ثمانه خانم
آواتار مهسا صادقی
توسط   مهسا صادقی   ۳۸۲۶ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار
[quote=samane]

خیلی مرده

موافقم ثمانه خانم
همچنین
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۲۵ روز قبل

تمرینات منظم و حتی انفرادی  پولکی نبودن

آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۸۰۶ روز قبل
ولی من فکر کنم به ژنیتیک بازی کنم مربوطه
آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۰۵ روز قبل

با نظر دوستان موافقم چون درست زندگی کردن و برقراری تعادل  در همه فعالیتها  جواب میده . فرهاد خان هم اینقدر حرفه ای هست که بتونه همه چیز رو در کنار هم وبه نحو احسن انجام بده

در سالهای نه چندان دور محمود فکری و علیرضا منصوریان  و کریم باقری ، مهدوی کیا  والبته   به نظر من  علی کریمی  در لیگ امسال

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۸۰۳ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

علاوه بر همه مواردی که دوستان گفتن و همگی درست بود این هم هست که بعضی بازیکنا همیشه خوب بودن تو خونشونه و ثابت میکنن سن فقط یک عدده.

مثل گیگز ، زانتی ، مجیدی و ....

موافقم فرهاد همیشه آماده هست و برنامه زندگیش منظمه درضمن خوب هم تمرین میکنه

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۰۲ روز قبل

باز فرهاد باز حاشیه و باز هم ضربه به استقلال

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۹۷ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

باز فرهاد باز حاشیه و باز هم ضربه به استقلال

آقا مجید باید به تصمیم فرهاد احترام بزاریم اون واسه استقلال خیلی زحمت کشیده شما در حقش بی انصافی میکنید!!!!

آواتار حمید سلیمان باری
توسط   حمید سلیمان باری   ۳۷۹۶ روز قبل

برنامه ریزی درست برای زندگی(تغذیه درست ، خواب به موقع ، تمرین و...) زندگی سالم

آواتار مهدی خلیلی شهنا
توسط   مهدی خلیلی شهنا   ۳۷۹۵ روز قبل
برنامه تمرینی حرفه ای (شامل تغذیه - بدنسازی و....) به علاوه غیرت و تعصب
آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۷۹۳ روز قبل
نوشته شده توسط: مهدی خلیلی شهنا

اقااااا مجید حاشیه رو ادمایی مثل شما درست میکنن که تو ورزشگاه لحظه خداحافظی فرهاد خان بر علیه ایشون حرف میزنن وکاملا بی منطق و بزور میخوان از هر حرکتی یه چیزی بسازن تا نظر شخصی خودشون رو تحمیل کنن.کدوم ضربه؟اگه استقلال بارفتن یه بازیکن از هم بپاشه تا الان وجود خارجی نداشت. لطفا به نظر فرهاد خان احترام بزارید و اگه استقلالی هستین اینقدر حاشیه حاشیه نکنین تا تیم تو حاشیه نره از این دوگانگی که تو هوادارن بوجود میاد خبرنگارا تیم رو توحاشیه نبرن.

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۸۲ روز قبل
نوشته شده توسط: حسین کلاته بابایی

اقااااا مجید حاشیه رو ادمایی مثل شما درست میکنن که تو ورزشگاه لحظه خداحافظی فرهاد خان بر علیه ایشون حرف میزنن وکاملا بی منطق و بزور میخوان از هر حرکتی یه چیزی بسازن تا نظر شخصی خودشون رو تحمیل کنن.کدوم ضربه؟اگه استقلال بارفتن یه بازیکن از هم بپاشه تا الان وجود خارجی نداشت. لطفا به نظر فرهاد خان احترام بزارید و اگه استقلالی هستین اینقدر حاشیه حاشیه نکنین تا تیم تو حاشیه نره از این دوگانگی که تو هوادارن بوجود میاد خبرنگارا تیم رو توحاشیه نبرن.

موافقم با شما

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۸۱ روز قبل
نوشته شده توسط: حسین کلاته بابایی

من قبل از همه اینا استقلال رو دوست دارم . همه شاهد بودین که با رفتن ایشون در زمان مظلومی خط حمله استقلال کارایی خودشو از دست داد . هرکی به استقلال ضربه بزنه و من ازش متنفر میشم