نظر شما در مورد بازی با الجزیره چیست؟

آواتار حمید شریفی
نظر شما در مورد بازی با الجزیره چیست؟
توسط   حمید شریفی   ۵۵۱۰ روز قبل

بازی با الجزیره هم تموم شد یه بازی که تو آزادی مساوی دادیم با هنر نمایی علی علیزاده و باز اشتباه امیر خان تو دادن پنالتی به آرش هیچ کس منکر قابلیتهای آرش نیست اما همه میدونیم که اون پنالتی زن نیست پس چرا؟و تا کی مجبوریم بازی علیزاده رو تحمل کنیم با این همه سر و صدا بازیکن خریدیم که بزاریم رو نیمکت رینالدو برای کی خریده شد کی قراه امتحان بشه؟

چرا حالا که وقت برداشت نتیجه هستش داره همه چیز خراب میشه؟

آواتار علیرضا روشن
توسط   علیرضا روشن   ۵۵۱۰ روز قبل

سلام

فقط میتونم بگم یاد رضا عنایتی بخیر

هم پنالتی زن بود هم گل زن بود هم .....

یادت بخیر آقا رضا

آواتار بهرام معظمی
توسط   بهرام معظمی   ۵۵۱۰ روز قبل

علیزاده واقعا نون بازوشو می خوره

آواتار محمد عسگری
توسط   محمد عسگری   ۵۵۱۰ روز قبل
استقلال در مقابل این تیم خوب بازی کرد ولی نتیجه نگرفت نمیدونم آوردن علیزاده آیا در اون موقع برای چی بود امیر میخواست به آسیا هم بگه ما چیزی بلد نیستم از نظر فنی فقط با اوت دستی بلند میتونیم نتیجه بگیریم اخه اینم شده تاکتیک کم آبرو داشتیم اونم میخواست ببره !!!!!!!!!! به چه قیمتی اینکار میکنه آقای امیرخان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آواتار بردیا امینی
توسط   بردیا امینی   ۵۵۱۰ روز قبل

استقلال یکی از بهترین بازیاشو انجام داد,حداقل 6 تا موقعیت بالای 90%داشت اونا یکی که متاسفانه بازی مساوی شد.

در مورد آقای قلعه نویی نمیتونم نظر بدم چون از دید من بهترین مربیه تو تمام تیما پنالتی ممکنه گل نشه آقای برهانی پنالتی زن قابلیه اینو تو لیگم اثبات کرده.

آقای خسرو حیدری بهترین بازیکن بود.

من اطیمینان دارم که صعود میکنیم.

آواتار nima karimi
توسط   nima karimi   ۵۵۱۰ روز قبل

با سلام

فقط می تونیم بگیم که خوب بازی کردیم اما خوب به بازی خوب امتیاز نمیدن.

کار برامون خیلی سخت شده اما خوب  نا امید نیستیم اگه خدا بخاد و بچه ها تلاش روبیشنر کنند و توپ ها برن تو گل از این مرحله صعود می کنیم.

آواتار رضا کلاگر
توسط   رضا کلاگر   ۵۵۰۹ روز قبل
بهتره به بازیهای دیگر فکرکرد .رضا