آقای فتح اله زاده .....

آواتار مهدی خلیلی شهنا
آقای فتح اله زاده .....
توسط   مهدی خلیلی شهنا   ۳۸۲۸ روز قبل
آواتار مهدی خلیلی شهنا
توسط   مهدی خلیلی شهنا   ۳۸۲۸ روز قبل
آقای فتح اله زاده سلام . هرچند می دانم که به تالار گفتگو سر نمیزنید ولی دلم گرفته از اینکه شما درگیر آمار و ارقام شده اید .درگیر این رسم بد باقیمانده از دولت گذشته . اینکه استقلال در کجای رده بندی جهانی قرار دارد و پرسپولیس در کجا ؟ اینکه استقلال چند بازی آسیایی انجام داده و پرسپولیس چند تا ؟ اینکه ما چند ستاره داریم و آنها چند تا ؟ اینکه ما چند فصل است در لیگ قهرمانان هستیم و آنها نیستند ؟ و ..... به نظر من شما این موفقیتهای استقلال که به نظر من فقط با تعصب بازیکنان و درایت کادر فنی در تمامی مقاطع حاصل شده را می خواهید در رزومه کاری خود برای رسیدن به مدیریتهای کلان ورزش مملکت قرار دهید که در آن صورت وا اسفا برای آن بخش . جناب مدیر آیا به نظر شما به جای پرداختن به این موضوعات کم اهمیت بهتر نیست به موضوعات جدیتری بپردازیم . صحبتی از سید مهدی رحمتی خواندم که در آن گفته بود :"وقتی همه تیمها در حال آماده سازی بودند ما منتظر بودیم کسی با ما قرارداد ببندد" این یعنی چه ؟آیا این معنی را نمی دهد که شما بجای اینکه به فکر استقلالی باشید که به 8 تیم برتر آسیا رسیده است به فکر استعفا افتادید و تا روزهای آخر هم حاضر نشدید از موضع خود عقب نشینی کنید و بعد هم که برگشتید گفتید به عشق استقلال برگشتید . اگر عشق استقلال در میان بود در آن شرایط حساس اصلا استعفا را مطرح نمی کردید .آقای مدیر عامل ! تا کی در زمان شما وقتی پایان فصل فرا میرسد تمام بدن ما باید به خاطر اتمام قرارداد بازیکنان بلرزد که آیا در فصل بعد آن بازیکنان را داریم یا نه ؟ تا کی قرارداد یکساله . آیا وقت آن نرسیده که (شما عاشق استقلال ) در تیم خود ریشه بازیکن سالاری را بخشکانید و نگذارید بازیکن برای شما شرط بگذارد یا فقط دلتان به خشکاندن ریشه جباری سالاری خوش است که با این کارتان لطمات زیادی به استقلال زدید . اگر با او مشکل داشتید همان سال گذشته که به شما اهانت کرد اخراجش می کردید . نمی خواهم نبش قبر خاطرات گذشته را بکنم . ولی چه کنم دلم گرفته . در اوایل فصل نتیجه نمی گرفتیم می گفتیم تیم دیر بسته شده .مقصر این امر کسی نیست جز شخص شما که با آن استعفای بی موقع خود این بلا را سر استقلال آوردید . چرا با بازیکنان (آن هم پا به سن گذاشته ) قرارداد یکساله امضا می کنید که در پایان فصل تن ما را بلرزانید که اگر شما نمانید بازیکنان هم می روند و در فصل بعد با هزار ترفند آنها را حفظ میکنید و میگویید که بمب ترکانده اید .چرا چند سال است که از استقلال پدیده ای به فوتبال ایران معرفی نمیشود . چون تفکر مدیریت نتیجه گرایی در کوتاه مدت است . با این طرز مدیریت متاسفانه ستاره سوم سوخت . در پایان خطاب به دوستان استقلالی عزیز تر از جانم . من چند روز پیش هم مطلبی را تحت عنوان ضعف مدیریت درسایت قرار دادم که تمامی دوستان به این نظر من اعتراض کردند ولی از شما تقاضا میکنم به این نوشته بدون غرض و تعصب توجه کنید به امید روزی که استقلال همواره در رده های بالای آسیا و جهان بدرخشد و دست یافتن به افتخارات استقلال برای تمامی رقبای ایرانی و آسیایی امری محال شود .
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۲۸ روز قبل

آفرین

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۲۸ روز قبل

آفرین خدایی خیلی خوب نوشتی . آخر فصل همش تن و بدنمون می لرزه که قرارداد بازیکنا چی میشه و آخرش هم قرارداد یکساله . متاسفانه همه بازیکنا شدن کاسب و دلال . اصلا به فکر فوتبال نیستن . متاسفانه این برمی گرده به رفتار حاجی . به بازیکنایی که از استقلال رفتن نگاه کنید . مثلا حمودی . میگن بعد از رفتن ما دیگه جواب تلفن مارو هم نمیدن . خب حاجی جون فکر کردی این رفتار بد شما با بازیکن سابق پنهان می مونه . نه والا . این اخبار مثل بمب می پیچه و بقیه بازیکنا هم حساب کار میاد دستشون . میگن ما هم مثل بقیه اگه از تیم بریم مثل مرده ها باهامون برخورد میکنن . آره حاجی جون این رفتار شما خیلی بده . فکر نکن ما نمیدونیم

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۲۸ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

این که دل شما برای تیم خیلی میسوزه ، خوبه! ولی فقط شما نیستین که دلسوزی میکنین! همه عاشقا و دلسوخته های اس اس همینطورند!!!! در ضمن خانم k86431 شما به شرایط بد مالی تیم کاملا واقفین! به نظر شما کدوم از بازیکنای ما بدون دریافت پیش قرارداد حاضر به ثبت قرارداد شون بودند؟! من عاشق سیدمهدی هستم! از هر لحاظ! و ایشون خودش در راضی کردن چندتا از بازیکنا نقش مستقیم داشت! ولی در آخرین لحظات، قراردادشو ثبت کرد!!! دیگه از این بالاتر میخوای که حاجی، ماشین زیر پای خودشو بعنوان پیش قرارداد به بازیکن داد تا ثبت کنه!؟ ( امیرحسین صادقی) بعضی حرفای شما رو قبول دارم! ولی نه تنها شما، بلکه همه دوستانی که حاجی رو به باد انتقاد میگیرید، یه کم منصفانه قضاوت کنید! شما میدونی که کادرفنی هنوز یا مبلغی رو دریافت نکرده! و یا یه سری شون حتی از سال قبل، طلب دران؟!!! کدوم آدم عاقلی مدیریت تیم آشفته ای مثل استقلال و قبول میکنه؟؟؟!

هیچ انسانی، بدون خطا نمیشه! ولی حاجی تمام تلاششو بکار میبره تا تیم بهترین نتیجه ها رو بگیره! اینو مطمئن باش!!!

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۲۸ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

ببخشید دوست عزیز آقای k86431 !!!! اشتباه تایپ کردم!!!! واقعا معذرت میخوام!!!!

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۲۷ روز قبل

ببخشید دوستان ولی خداروشکر همه بازیکنا وضعشون خوبه و لنگ این پولا نیستن . این که نشد دلیل . حاجی با بازیکنایی ک قبلا در استقلال زحمت کشیدن بد برخورد میکنه که باعث دلگیری همه حتی بازیکنای حاضر هم میشه

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۸۲۷ روز قبل
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۲۷ روز قبل

ببخشید دوستان ولی خداروشکر همه بازیکنا وضعشون خوبه و لنگ این پولا نیستن . این که نشد دلیل . حاجی با بازیکنایی ک قبلا در استقلال زحمت کشیدن بد برخورد میکنه که باعث دلگیری همه حتی بازیکنای حاضر هم میشه

تو هم برو سر کار، بدون حقوق!!!! به این امید که پس اندازاتو خرج میکنی! یکماه هم طاقت نمیاری! در ضمن حق شونو میخوان! من طرفداری از کسی نمیکنم! ولی، فعلا فوتبال ما اینو میپسنده!!!

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۸۲۶ روز قبل

بابا همشون پولدارن . حقوق مردم عادی رو با فوتبالیستها مقایسه میکنید ؟ مردم عادی ماهانه 600 تومن میگیرن و مجبورن که نگران تاخیر در پرداخت حقوقشون باشن ولی اینا روزی 60 میلیون تومن میگیرن . واقعا درسته:  از گشنگی که نمردن

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۲۶ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا واحدی فرد

بابا همشون پولدارن . حقوق مردم عادی رو با فوتبالیستها مقایسه میکنید ؟ مردم عادی ماهانه 600 تومن میگیرن و مجبورن که نگران تاخیر در پرداخت حقوقشون باشن ولی اینا روزی 60 میلیون تومن میگیرن . واقعا درسته:  از گشنگی که نمردن

همون مردم عادی که شما میفرمایین،! اگر یه جای دیگه بهشون وعده بهتر بدن، و حقوقشونو سر وقت بهشون بدن، مطمئن باش سرکار قبلی که حقوق کم و با تاخیر بهشون میدن، وانمیستن!!! پس باید با چنگ و دندون نگه شون داشت!!! هرچند اگر اینارو هم نگه نمیداشت(حاجی) بازم یه انتقاد دیگه بهش میاوردین!!!!

آواتار محمد رجبی
توسط   محمد رجبی   ۳۸۲۵ روز قبل

[quote=bluezing01]

همون مردم عادی که شما میفرمایین،! اگر یه جای دیگه بهشون وعده بهتر بدن، و حقوقشونو سر وقت بهشون بدن، مطمئن باش سرکار قبلی که حقوق کم و با تاخیر بهشون میدن، وانمیستن!!! پس باید با چنگ و دندون نگه شون داشت!!! هرچند اگر اینارو هم نگه نمیداشت(حاجی) بازم یه انتقاد دیگه بهش میاوردین!!!!

این میثم فکر کنم از حاجی پول میگیره زیادی طرفداریشو میکنه
آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۸۲۵ روز قبل

بیاین یه شرایطی فراهم کنیم همه آزادانه نظرشونو بدن

به همدیگه انگ نزنیم به سایتمونم گند نزنید

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۲۴ روز قبل

من آزادانه نظرم رو گفتم و واقعا با همه دوست هستم . بقیه هم باید آزادانه نظرشون رو بگن . فوتبالیستها خیلی پولدارن و این یک حقیقته که اصلا حقشون نیست

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۸۲۴ روز قبل

حاجی جان شما باعث رفتن بازیکنای خوب از تیم شدی و نذاشتی قهرمان آسیا بشیم

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۲۳ روز قبل

من آزادانه نظرم رو گفتم و واقعا با همه دوست هستم . بقیه هم باید آزادانه نظرشون رو بگن . فوتبالیستها خیلی پولدارن و این یک حقیقته که اصلا حقشون نیست

ما هم شما رو دوست داریم آقا مجید.. و نمیخوایم به نظراتت اهانت کنیم!!! فقط میگم: یه کم منصفانه قضاوت کنیم!!! بارها گفتم ، بازم میگم: اگر بودجه سپاهان و بدن حاجی!؟ تیم فقط برای قهرمانی آسیا بسته میشه!!! پس کارکردن با این شرایط بد مالی ، واقعا یه آدم کارکشته و جگر دار میخواد!!! همین!!!

آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۸۲۳ روز قبل

قای فتح اله زاده سلام . هرچند می دانم که به تالار گفتگو سر نمیزنید ولی دلم گرفته از اینکه شما درگیر آمار و ارقام شده اید .درگیر این رسم بد باقیمانده از دولت گذشته . اینکه استقلال در کجای رده بندی جهانی قرار دارد و پرسپولیس در کجا ؟ اینکه استقلال چند بازی آسیایی انجام داده و پرسپولیس چند تا ؟ اینکه ما چند ستاره داریم و آنها چند تا ؟ اینکه ما چند فصل است در لیگ قهرمانان هستیم و آنها نیستند ؟ و ..... به نظر من شما این موفقیتهای استقلال که به نظر من فقط با تعصب بازیکنان و درایت کادر فنی در تمامی مقاطع حاصل شده را می خواهید در رزومه کاری خود برای رسیدن به مدیریتهای کلان ورزش مملکت قرار دهید که در آن صورت وا اسفا برای آن بخش . جناب مدیر آیا به نظر شما به جای پرداختن به این موضوعات کم اهمیت بهتر نیست به موضوعات جدیتری بپردازیم . صحبتی از سید مهدی رحمتی خواندم که در آن گفته بود :"وقتی همه تیمها در حال آماده سازی بودند ما منتظر بودیم کسی با ما قرارداد ببندد" این یعنی چه ؟آیا این معنی را نمی دهد که شما بجای اینکه به فکر استقلالی باشید که به 8 تیم برتر آسیا رسیده است به فکر استعفا افتادید و تا روزهای آخر هم حاضر نشدید از موضع خود عقب نشینی کنید و بعد هم که برگشتید گفتید به عشق استقلال برگشتید . اگر عشق استقلال در میان بود در آن شرایط حساس اصلا استعفا را مطرح نمی کردید .آقای مدیر عامل ! تا کی در زمان شما وقتی پایان فصل فرا میرسد تمام بدن ما باید به خاطر اتمام قرارداد بازیکنان بلرزد که آیا در فصل بعد آن بازیکنان را داریم یا نه ؟ تا کی قرارداد یکساله . آیا وقت آن نرسیده که (شما عاشق استقلال ) در تیم خود ریشه بازیکن سالاری را بخشکانید و نگذارید بازیکن برای شما شرط بگذارد یا فقط دلتان به خشکاندن ریشه جباری سالاری خوش است که با این کارتان لطمات زیادی به استقلال زدید . اگر با او مشکل داشتید همان سال گذشته که به شما اهانت کرد اخراجش می کردید . نمی خواهم نبش قبر خاطرات گذشته را بکنم . ولی چه کنم دلم گرفته . در اوایل فصل نتیجه نمی گرفتیم می گفتیم تیم دیر بسته شده .مقصر این امر کسی نیست جز شخص شما که با آن استعفای بی موقع خود این بلا را سر استقلال آوردید . چرا با بازیکنان (آن هم پا به سن گذاشته ) قرارداد یکساله امضا می کنید که در پایان فصل تن ما را بلرزانید که اگر شما نمانید بازیکنان هم می روند و در فصل بعد با هزار ترفند آنها را حفظ میکنید و میگویید که بمب ترکانده اید .چرا چند سال است که از استقلال پدیده ای به فوتبال ایران معرفی نمیشود . چون تفکر مدیریت نتیجه گرایی در کوتاه مدت است . با این طرز مدیریت متاسفانه ستاره سوم سوخت . در پایان خطاب به دوستان استقلالی عزیز تر از جانم . من چند روز پیش هم مطلبی را تحت عنوان ضعف مدیریت درسایت قرار دادم که تمامی دوستان به این نظر من اعتراض کردند ولی از شما تقاضا میکنم به این نوشته بدون غرض و تعصب توجه کنید به امید روزی که استقلال همواره در رده های بالای آسیا و جهان بدرخشد و دست یافتن به افتخارات استقلال برای تمامی رقبای ایرانی و آسیایی امری محال شود .

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۲۲ روز قبل

[quote=majidazar1360]

ما هم شما رو دوست داریم آقا مجید.. و نمیخوایم به نظراتت اهانت کنیم!!! فقط میگم: یه کم منصفانه قضاوت کنیم!!! بارها گفتم ، بازم میگم: اگر بودجه سپاهان و بدن حاجی!؟ تیم فقط برای قهرمانی آسیا بسته میشه!!! پس کارکردن با این شرایط بد مالی ، واقعا یه آدم کارکشته و جگر دار میخواد!!! همین!!!

میثم جان به خدا بدجور نگران سال بعد استقلالم . این همه بدهی انباشته شده . سال بعد هم باید بازیکن بگیرن و حسابی پول خرج کنن . این همه پول باید از کجا بیاد . اگه اینجوری پیش بریم باید در باشگاه رو ببندیم . اصلا چرا از بازیکنای امید استفاده نمیشه .

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۸۱۹ روز قبل

سال یعد هم حاجی میخاد بره و استقلال میمونه با کوهی از بدهی

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۱۹ روز قبل

[quote=meisam taj025]

میثم جان به خدا بدجور نگران سال بعد استقلالم . این همه بدهی انباشته شده . سال بعد هم باید بازیکن بگیرن و حسابی پول خرج کنن . این همه پول باید از کجا بیاد . اگه اینجوری پیش بریم باید در باشگاه رو ببندیم . اصلا چرا از بازیکنای امید استفاده نمیشه .

این مشغله هر ساله، نه تنها حاجی، بلکه همه ی ما هوادارا هم هست... البته هوادارایی که دلشون برای تیم میسوزه و دلنگران تیمند!!! ولی چه میشه کرد مجید جان؟؟؟! باید سوخت و ساخت!!! دیگه میخواستیم عاشق نشیم داداش!!! حالا که شدیم، باید تا آخرش بمونیم....!

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۱۷ روز قبل

آره میثم جان کاش عاش استقلال نمیشدیم

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۸۹ روز قبل

اینا هم دیگه شورشو درآوردن . آخه این چه خریدیه ؟ آقای فتح الله زاده ؟ این تیم استقلاله نه تیم دوم پرسپولیس . هر چه زودتر اولادی رو بنداز بیرون . خودت هم استعفا بده و برو

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۷۸۹ روز قبل

اینا هم دیگه شورشو درآوردن . آخه این چه خریدیه ؟ آقای فتح الله زاده ؟ این تیم استقلاله نه تیم دوم پرسپولیس . هر چه زودتر اولادی رو بنداز بیرون . خودت هم استعفا بده و برو

پیام های ارسالیتون مرز 1000 گذشته ولی دست از پیام تکراری فرستادن بر نداشتین

اگه جایزه ای قرار بدن منم شروع میکنم به پیام تکراری فرستادن

خیلی خوبه همه ستاره هارو میبنن.......................

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۸۵ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی

[quote=majidazar1360]

چه ربظی داره . من گلایه و درخواستار استعفای فتح الله زاده رو دارم . این پیام رو در موضوعات مختلف گذاشتم که خدایی نکرده اگه ی نفر پیدا شد به اینجا سر زد پیام منو ببینه . ببینه که چقدر ما طرفدارا از اومدن این بازیکنا ناراحتیم . ببینه که اینجا کانون بازنشستگان پرسپولیس نیست . ببینه که ما بازیکن جوون و متعصب می خواهیم . ببینه که اینجا شعبه دوم پرسپولیس نیست . ببینه که ما از اولادی و نوری متنفریم . بازم بگم

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۷۸۵ روز قبل

[quote=HHH777]

چه ربظی داره . من گلایه و درخواستار استعفای فتح الله زاده رو دارم . این پیام رو در موضوعات مختلف گذاشتم که خدایی نکرده اگه ی نفر پیدا شد به اینجا سر زد پیام منو ببینه . ببینه که چقدر ما طرفدارا از اومدن این بازیکنا ناراحتیم . ببینه که اینجا کانون بازنشستگان پرسپولیس نیست . ببینه که ما بازیکن جوون و متعصب می خواهیم . ببینه که اینجا شعبه دوم پرسپولیس نیست . ببینه که ما از اولادی و نوری متنفریم . بازم بگم

من به شما قول میدم هیچ یک از مسئولین نظرات من وشما رو نمیخونه

پیام های تکراری شما فقط اعضا رو خسته میکنه شما چند بار گفتی پیام تکراری نمیذاری ولی ادامه میدی

اگه اون طور که شما میگیه همه این کارو انجام بدیم زودتر جواب میگیریم

نه دوست عزیز این سایت واسه این کار طراحی نشده هیچ یک از مسئولین هم  نظرات رو نمیخونه

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۸۴ روز قبل

مگه میشه نخونن . امکان نداره . بالاخره یکی این پیامها رو به گوش فتل می رسونه که ما دیگه ازش بدمون میاد

آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۷۸۴ روز قبل

دلت خوشه .کدوم مسئول اینارو میخونه؟

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۸۳ روز قبل

حالا شاید یکی خوند . ما باید از امکانات موجود برای انتقال نظراتمون استفاده کنیم