مجیدی

آواتار فاطمه نوروزی
مجیدی
توسط   فاطمه نوروزی   ۳۸۲۷ روز قبل

تبریک میگم به فرهاد مجیدی که با وجود همه انتقادات ، سربلند وموفق در تیم استقلال، با تمام نیرو به پیش میرود وخاری است در چشم مخالفان.ماشاالله فرهاد ، پیروز باشی .

آواتار فاطمه نوروزی

آفرین به این همه غیرت . همیشه سرور هستید.تاکورشود هرآنکه نتواند دید.

آواتار فاطمه نوروزی

آفرین به این همه غیرت . همیشه سرور هستید.تاکورشود هرآنکه نتواند دید.

آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۸۲۷ روز قبل

دو تا تاپیک باز میکنی  تو هر کدومم خودت نظر میدی اونم نه یکی چند تا؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

این طوری پیش بری با هات برخورد میشه ها!!!!!

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۲۵ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین گودرزی

دو تا تاپیک باز میکنی  تو هر کدومم خودت نظر میدی اونم نه یکی چند تا؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

این طوری پیش بری با هات برخورد میشه ها!!!!!

راست میگه دیگه

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۸۲۴ روز قبل

منظورت کدوم دشمنه ؟

آواتار کاربر ناشناس
توسط   کاربر ناشناس   ۳۸۲۴ روز قبل
فرهاد تواین سن با این آمادگی واقعا جزء 4بازیکن تاریخ ساز تاج کبیر استقلاله وای گفتم4 چه واژه زیبایی به خصوص که4شاهکاره فرهاده
آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۲۳ روز قبل
نوشته شده توسط: کاربر ناشناس

فرهاد تواین سن با این آمادگی واقعا جزء 4بازیکن تاریخ ساز تاج کبیر استقلاله وای گفتم4 چه واژه زیبایی به خصوص که4شاهکاره فرهاده

آقا معلم

خیلی  کامل نوشتین . بخصوص که شاهکار 7 مقدس خود نمایی میکنه

آواتار عاطفه خاکباز
توسط   عاطفه خاکباز   ۳۸۲۳ روز قبل

کاپیتان فرهاد با غیرت تر از خیلی از بازیکنای لیگ برتر بازی میکنه!با وجود اینکه بازیکنای دیگه ادعای غیرت هم دارن......

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۲۰ روز قبل

وقتی کسی عاشق فوتبال بازی کردن باشه نه چیز دیگه همین میشه که همه عاشقش میشن .

آواتار فاطمه زکوی
توسط   فاطمه زکوی   ۳۸۱۹ روز قبل

خدایا دستم  به  آسمانت  نمی رسد  اما تو که  دستت  به  زمین  میرسد عزت  عزیزانم  را تا عرش  کبریایی  خودت  بلند کن وهرچه آرزو دارند براورده کن          تقدیم به همه استقلالی های گل                                                                                                                                                                                 فرهادعزیز ازاینکه  باحضورتون درتیم  دل ماهوادارا رو  شاد میکنید تشکر میکنم وهزاران آرزوی  خوب برایتان  دارم

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۱۹ روز قبل
نوشته شده توسط: فاطمه زکوی

خدایا دستم  به  آسمانت  نمی رسد  اما تو که  دستت  به  زمین  میرسد عزت  عزیزانم  را تا عرش  کبریایی  خودت  بلند کن وهرچه آرزو دارند براورده کن          تقدیم به همه استقلالی های گل                                                                                                                                                                                 فرهادعزیز ازاینکه  باحضورتون درتیم  دل ماهوادارا رو  شاد میکنید تشکر میکنم وهزاران آرزوی  خوب برایتان  دارم

از جمله زیبات خیلی ممنونم