تنفر

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۲۲ روز قبل

دایی بی نهایت مغرور و خود بین و بی ادبه. امیر خان بعد بازی خواسته بهش دست بده محل نزاشته رفته  احمق  بی کلاس وحشی........

آواتار ملیکا مهاجرانی
توسط   ملیکا مهاجرانی   ۳۷۲۱ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

[quote=majidazar1360]

علی دایی هم خیلی مغرور شده

من از همه شانس پولیسیها متنفرم مخصوصا این بنگر تازه به دوران رسیده اصلا از مدیر باشگاه تا سر مربی و بازیکناش همه نفرت برانگیزن....زنده باد فقط ss

همشون چندان بد نیستند البته اس اس ها بهتر اند ( مسلم است ) ولی یکی مثل خلعت بری که خیلی با غیرت بازی میکنه و با تکنیکه نمیشه گفت که همشون بدن البته نظر شخصی شماست ... اما با مجید موافقم دایی یه روزی صفر بود .... حالا که بیسته قرار نیست اینطوری رفتار کنه و لب زمین ژست بگیره .
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۲۱ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

دایی بی نهایت مغرور و خود بین و بی ادبه. امیر خان بعد بازی خواسته بهش دست بده محل نزاشته رفته  احمق  بی کلاس وحشی........

امکان داره . چون از دایتی بعید نیست

آواتار ملیکا مهاجرانی
توسط   ملیکا مهاجرانی   ۳۷۱۱ روز قبل
علی کریمی
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۱۱ روز قبل
نوشته شده توسط: ملیکا مهاجرانی

[quote=009898]

[quote=majidazar1360]

علی دایی هم خیلی مغرور شده

من از همه شانس پولیسیها متنفرم مخصوصا این بنگر تازه به دوران رسیده اصلا از مدیر باشگاه تا سر مربی و بازیکناش همه نفرت برانگیزن....زنده باد فقط ss

همشون چندان بد نیستند البته اس اس ها بهتر اند ( مسلم است ) ولی یکی مثل خلعت بری که خیلی با غیرت بازی میکنه و با تکنیکه نمیشه گفت که همشون بدن البته نظر شخصی شماست ... اما با مجید موافقم دایی یه روزی صفر بود .... حالا که بیسته قرار نیست اینطوری رفتار کنه و لب زمین ژست بگیره .
لطفا از این خلعت بری کوتوله تعریف نکنید که بی نهایت قابلیت تنفر رو داره اصلا بازیکنای لنگی مثل طرفدارا و سرمربیشون هستن همه تازه به دوران رسیده و بد دهن هستن... زنده باد فقط اس اس

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۷۸ روز قبل
تنفر خوب نیست حتی فوتبالیش
آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۷۵ روز قبل
نوشته شده توسط: افسانه طرقیان
ازهمشون متنفرم به جزمهدوی کیا چون هم ازنظراخلاق وهم فوتبال خیلی خوبه
آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۶۶۲ روز قبل

من از دهنوی متنفرم

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۶۵۴ روز قبل