6تایی ها

آواتار 6تایی 6تایی
6تایی ها
توسط   6تایی 6تایی   ۳۸۵۹ روز قبل

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۸۵۹ روز قبل

ای یعنی چی ؟ میخای بگی پرسپولیسی هستی ؟

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۵۸ روز قبل
میدونی به بچه ای که پدر ومادر مشخس ندارن چی میگن وچرا میگن چون آنها نا خواسته به این دنیا امدن ودر طول زندگی هم نمیدانند کجا باید بروند
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۵۸ روز قبل

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

کدوم احمقی اجازه داده که یه لنگی که همه افتخاراتشون از جام ولایت بالاتر نمیزنه، بیاد توی سایت؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۵۸ روز قبل

آقا میثم عزیز سلام . شما چرا اینقدر عصبی برخورد میکنی ؟ ولش کن و به این برادر عزیزمون توجه نکن . اونوقت خودش میذاره میره و دیگه هم پیام نمیده . در ضمن ادبیات شما با این آقا هیچ فرقی نداره . خودتو کنترل کن برادر من . به نظر من بهتر شد که یه پرسپولیسی در جمع ماست . ما میتونیم کاملا شخصیت اینا رو بشناسیم . فقط خواهشا دیگه کلمه بد بکار نبر . باشه داداشی ؟

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۸۵۸ روز قبل

میثم خان این پرسی رو ولش کن بابا بنده خدا ها سایتی مثل ماندارند.که با هم دیگه گفتگو کنند. انقدر بیچاره اند که نگو.

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۵۸ روز قبل

طفلک چقدر عقده ای شده که با یک 6 تایی اومده استقلالیا رو اذیت کنه پس ما چی بگیم

آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۸۵۸ روز قبل

طفلک چقدر عقده ای شده که با یک 6 تایی اومده استقلالیا رو اذیت کنه پس ما چی بگیم

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۵۷ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین گودرزی

من به ایشون کاری ندارم! مخاطب من مدیران سایت بودند که اصلا و ابدا هیچ گونه نظارتی بر روی سایت ندارن! و هرکسی میتونه اظهارنظر کنه! درضمن من به شخصه نمیتونم تحمل کنم که یه لنگی توی سایت ما جولان بده و بعدشم بره برای هم تیمی هاش تعریف کنه که من ال کردم، بل کردم!!! اینجا مختص هوادارای متعصب استقلاله...! پس ورود غریبه ها ممنوعه! من دوستای پرسپولیسی (به احترامشون نگفتم لنگی؟!) منطقی زیادی دارم! که با خیلیاشونم رفیق هستم! ولی این بی منطقه و برای من زور داره که تو سایت ما بخواد ویراژ بده!!!البته نظر همه شما هم برای من محترمه...!

آواتار دنیا کیانی منش
توسط   دنیا کیانی منش   ۳۸۵۶ روز قبل
جوابی بجز نشون دادن عدد 4 ندارم همین بسه که این پرسپولیسی چرت پاشو از سایت ما بذاره بیرون . هرررررررررررررررریییییییییییی بیرون
آواتار مهسا صادقی
توسط   مهسا صادقی   ۳۸۴۹ روز قبل
عموی متولد چندی؟ ببین لنگی اگه یه مدرک از این حرف الکی {6تا}اوردی من همین جا تو همین سایت داد میزنم که لنگیم البته نگید 6 تای ها چی بگییییییییییییدددددددددددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آواتار محمد طاطیان
توسط   محمد طاطیان   ۳۸۴۷ روز قبل

از تنها افتخار باشگاتون یه فیلم بیار

سردار هر چی داری رو کن

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۴۶ روز قبل

آقایان مثل ایتکه گذاشت و رفت

آواتار عارف یوسفی
توسط   عارف یوسفی   ۳۸۴۵ روز قبل

منظورش اینه که 666666666666666666=0000000000000000000000 یعنی از این به بعد می خوان بگن صفر تایی ها هه هه هه

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۸۴۵ روز قبل

من که از این موضوع استقبال میکنم بیاین تو سایتمون نظرشونو بگن  اگه میتونن کری بخونن ولی در چارچوب احترام به همدیگه

که اکثر  لنگیا از این کارا بلد نیستن و فحاشی میکنن

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۲۷ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی

من که از این موضوع استقبال میکنم بیاین تو سایتمون نظرشونو بگن  اگه میتونن کری بخونن ولی در چارچوب احترام به همدیگه

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۲۴ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی

آواتار اصغر خلیلی
توسط   اصغر خلیلی   ۳۸۲۲ روز قبل

اون موقع که این اتفاق افتادبابای شما داش خاک بازی میکرد.به آماردربی نگاه کنی خجالت میکشی چوبلهی.تا آخرزمان هم باشه به عمرتان برد متوالی نمی تونیدکسب کنید.

آواتار پژمان صفریان
توسط   پژمان صفریان   ۳۸۱۳ روز قبل

ای بابا ما که دیگه واسه لنگیا کری نمیخونیم ....در حدی نیستن که بخوایم رقیب حسابشون کنیم حالا اگه 8 9 سال پیش بود یه چیزی اما از 4 سال پیش به اینطرف حریفهای ما تیم های قدر آسیایی هستن . اینا زووووووووووووووور بزنن شاید یه سهمیه بگیرن

آواتار عارف یوسفی
توسط   عارف یوسفی   ۳۸۱۳ روز قبل

برای این تاپیک دیگه پیام نذارین بزارید بره پایین تا پاک شه

آواتار عرفان ساسانی
توسط   عرفان ساسانی   ۳۸۰۵ روز قبل

خدا وکیلی اگه شما 6تایی هارو نداشتین می خواستین چی کار کنین

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۰۱ روز قبل
نوشته شده توسط: پژمان صفریان

ای بابا ما که دیگه واسه لنگیا کری نمیخونیم ....در حدی نیستن که بخوایم رقیب حسابشون کنیم حالا اگه 8 9 سال پیش بود یه چیزی اما از 4 سال پیش به اینطرف حریفهای ما تیم های قدر آسیایی هستن . اینا زووووووووووووووور بزنن شاید یه سهمیه بگیرن

البته در ایران هم سپاهان و تراکتور رقیب ما شدن

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۹۳ روز قبل

استــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــقــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ کبــــــــــــــــــــــــــــــــــــیر....سرور4پلیس

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۷۹۳ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

استــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــقــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ کبــــــــــــــــــــــــــــــــــــیر....سرور4پلیس

سلام زهرا جون خیلی خوش اومدی به جمع ما

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۹۳ روز قبل

البته این بی تربیت نباید دیگه بیاد سایت ما