استقلال

آواتار کیمیا روحانی
استقلال
توسط   کیمیا روحانی   ۳۸۱۵ روز قبل

بهترین خبری که درمورد استقلال شنیدید چی بوده؟

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۷۰ روز قبل

اینکه قلعه نویی برگشت استقلال

آواتار مهدیس صمدی
توسط   مهدیس صمدی   ۳۷۳۷ روز قبل

زمانی که فرهاد برگشت به استقلال

آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۳۷ روز قبل
خبرای خوب زیاد شندیم ولی خبری که در آینده خیلی از استقلالی هارو خوشحال میکنه رفتن آقای نیکبخته
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۳۷ روز قبل

والبته رفتن تمام بازیکنای پرسپولیس

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۳۶ روز قبل
نوشته شده توسط: atiye zalaghi

خبرای خوب زیاد شندیم ولی خبری که در آینده خیلی از استقلالی هارو خوشحال میکنه رفتن آقای نیکبخته

به یه نکته ی عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی اشاره کردین

آواتار محمد زمانیان
توسط   محمد زمانیان   ۳۷۳۶ روز قبل

مگه خبر بدم بوده؟؟؟؟؟.....مرگ بر نیکبخت...برو گم شو

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۳۴ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد زمانیان

آقا بیخیال نیکی برای ما خیلی زحمت کشیده

آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۳۳ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

[quote=m6fxm]

زحمت کشیده که کشیده مجانی بازی نکرده که رفته خوش گذرونی هاشو کرده برگشته استقلال تاحالا کجا بود بازیکن اس اس که رفت پرسپولیس بهتره که دیگه برنگرده اس اس
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۳۰ روز قبل

[quote=majidazar1360]

[quote=m6fxm]

زحمت کشیده که کشیده مجانی بازی نکرده که رفته خوش گذرونی هاشو کرده برگشته استقلال تاحالا کجا بود بازیکن اس اس که رفت پرسپولیس بهتره که دیگه برنگرده اس اس
با این حرف موافقم که نباید دیگه برگرده . ولی باید ی خورده دیگه بهش فرصت بدیم

آواتار عارف یوسفی
توسط   عارف یوسفی   ۳۷۲۹ روز قبل

دربی هایی که اس اس برد

آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۲۸ روز قبل
نوشته شده توسط: عارف یوسفی

دربی هایی که اس اس برد

وخواهد برد .....................
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۲۸ روز قبل

[quote=@!$(ss)$!@]

[quote=m6fxm]

با این حرف موافقم که نباید دیگه برگرده . ولی باید ی خورده دیگه بهش فرصت بدیم

چه فرصتی بهش بدیم آخه آقای مجید....خیلی از استقلالی های واقعی از نیکبخت بدشون میاد{ بنا به دلایلی}...قبلا گفتم الانم میگم نیکبخت فقط و فقط و فقط جای یه بازیکن جوون و آینده داری و تو تیممون گرفته به جز اینم هییییییییییییییییچ کاراییو نداشته....دیگه چه فرصتی رو میخواین که بهش بدیم؟؟؟؟؟؟؟

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۲۶ روز قبل

حالا نیست که پژمان نوری و اولادی خیلی خوب بودن . زورتون به این بدبخت رسیده

توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۲۶ روز قبل

حالا نیست که پژمان نوری و اولادی خیلی خوب بودن . زورتون به این بدبخت رسیده

انصافا پژمان خوب داره زحمت میکشه و زحمتشو میکشه...اولادیم که هر چیییییییییی باشه از نیکبخت بهتره....به قول خودتون افتاد؟؟؟؟

آواتار مجید مسلم آذر

شما یا تازه فوتبالی شدی یا سنت قد نمیده . بازیهای عالی نیکبخت و اون اشکای نازنینش رو توی اون دربی که دعوا شد یادت نیست . اگه یادت میومد راجع بهش اینجوری حرف نمیزدی

آواتار Amal Saki
توسط   Amal Saki   ۳۷۲۶ روز قبل
سلام به همه....واسه ی ما تیم مهمه بازیکن باید خوب بازی کنه تا تیم نتیجه بگیره تاریخچه و گذشته بازیکنا واستون مهم نباشه آینده مهمه....بازیکنی که خوب بازی میکنه وقصد جبران داره رو چرا نبخشیم خدا همه رو میبخشه ما کی باشیم نبخشیم...باید یه فرصتی بش داد.در ضمن این از خیلیا که اومدن و رفتن که بهتر بازی میکنه. .
آواتار Amal Saki
توسط   Amal Saki   ۳۷۲۶ روز قبل
سلام به همه....واسه ی ما تیم مهمه بازیکن باید خوب بازی کنه تا تیم نتیجه بگیره تاریخچه و گذشته بازیکنا واستون مهم نباشه آینده مهمه....بازیکنی که خوب بازی میکنه وقصد جبران داره رو چرا نبخشیم خدا همه رو میبخشه ما کی باشیم نبخشیم...باید یه فرصتی بش داد.در ضمن این از خیلیا که اومدن و رفتن که بهتر بازی میکنه. .
آواتار مجید مسلم آذر
نوشته شده توسط: Amal Saki

آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۲۶ روز قبل
خواهشا قبل دربی دعا کنید اس اس ببره نیکبخت که رفتنیه این فصل نشد فصل بعد حتما میره
آواتار مجید مسلم آذر

خواهشا قبل دربی دعا کنید اس اس ببره نیکبخت که رفتنیه این فصل نشد فصل بعد حتما میره
همه طرفدارا قبل از دربی یک صلوات بعد دعا برای برد استقلال و بعد صلوات و آمین و بعد ماشاالله و لا قوت الا بالله . معلم دینی بودیم خودمون خبر نداشتیما

آواتار zahra nashenas
توسط   zahra nashenas   ۳۷۲۵ روز قبل
تا دلت بخوادشنیدم
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۲۵ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra nashenas

تا دلت بخوادشنیدم
چی شنیدی

توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۲۵ روز قبل

شما یا تازه فوتبالی شدی یا سنت قد نمیده . بازیهای عالی نیکبخت و اون اشکای نازنینش رو توی اون دربی که دعوا شد یادت نیست . اگه یادت میومد راجع بهش اینجوری حرف نمیزدی

اون ما قدیما بود الان مهمه که هیچی نداره....به قول معروف داشتم داشتم حساب نیست دارم دارم حسابه....

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۲۵ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

[quote=majidazar1360]

اون ما قدیما بود الان مهمه که هیچی نداره....به قول معروف داشتم داشتم حساب نیست دارم دارم حسابه....

چه عرض کنم خواهر . حرف شماهم درسته . وقتی یکی پیراهن رقیب رو می پوشه اصلا دیگه نباید برگرده

آواتار zahra nashenas
توسط   zahra nashenas   ۳۷۲۴ روز قبل
جزییات باشه برابعد
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۲۴ روز قبل

[quote=zahra*ss*7777777*4444444]

چه عرض کنم خواهر . حرف شماهم درسته . وقتی یکی پیراهن رقیب رو می پوشه اصلا دیگه نباید برگرده

موافقم....

آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۲۴ روز قبل

[quote=@!$(ss)$!@] خواهشا قبل دربی دعا کنید اس اس ببره نیکبخت که رفتنیه این فصل نشد فصل بعد حتما میره

همه طرفدارا قبل از دربی یک صلوات بعد دعا برای برد استقلال و بعد صلوات و آمین و بعد ماشاالله و لا قوت الا بالله . معلم دینی بودیم خودمون خبر نداشتیما

شما پایین هر جواب یه اد ندی نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آها راستی یادم رفت شما این ستاره ها رو همین جوری گرفتی

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۲۳ روز قبل

[quote=majidazar1360]

شما پایین هر جواب یه اد ندی نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آها راستی یادم رفت شما این ستاره ها رو همین جوری گرفتی

دیگه من استقلالیم و استقلالی واقعی هم عاشق ستاره

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۲۳ روز قبل

[quote=@!$(ss)$!@]

[quote=@!$(ss)$!@] خواهشا قبل دربی دعا کنید اس اس ببره نیکبخت که رفتنیه این فصل نشد فصل بعد حتما میره

دیگه من استقلالیم و استقلالی واقعی هم عاشق ستاره

آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۷۰۴ روز قبل
خبر خوش یادم نمیاد تو این چند وقته همش خبر کوچ بازیکنامونو شنیدیم
آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۰۴ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین گودرزی

خبر خوش یادم نمیاد تو این چند وقته همش خبر کوچ بازیکنامونو شنیدیم