جدایی ازتیم؟

آواتار محمد حیدری
جدایی ازتیم؟
توسط   محمد حیدری   ۳۸۳۴ روز قبل
آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۳۲ روز قبل

گزینه اول  ، آخه استقلال  جای بازیکنای از رده خارج شده ی پرس پلیس نیست .واقعاً اینو امیر خان نمی دونست  ؟؟؟؟ با چه نیتی اینا رو انتخاب کرده ؟؟؟؟

آواتار عاطفه خاکباز
توسط   عاطفه خاکباز   ۳۸۳۲ روز قبل

به نظرم این فصل برهانی در حد استقلال ظاهر نشد و بهتره از تیم جدا شه!پیوستن نوری هم که از اول اشتباه بود

آواتار مهسا صادقی
توسط   مهسا صادقی   ۳۸۳۱ روز قبل
به نظرمن یکم تعصب کم دارن....... بازی کنان همه فکر پولن وبس باید هوجومی تر بازی کنیم
آواتار عارف یوسفی
توسط   عارف یوسفی   ۳۸۲۹ روز قبل

اگه به برهانی بازی بدن اون وقت می فهمی آرش کیه

آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۸۲۸ روز قبل
نوشته شده توسط: عارف یوسفی

نوری حرف نداره نیکبختم که بود ونبودش یکیه

آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۸۲۸ روز قبل
نظری و نیک بخت و اکبر پور
آواتار عارف یوسفی
توسط   عارف یوسفی   ۳۸۲۵ روز قبل

همشون بمونن  شاید یه بازی بود که بهشون نیاز داشتیم

آواتار مهدی خلیلی شهنا
توسط   مهدی خلیلی شهنا   ۳۸۲۴ روز قبل
1- در مورد آرش برهانی باید بگم که در حقش ظلم شده . آرش روحیه ش رو از دست داده بس که بازیکنای بی کیفیتی مثل نظری بهش ترجیح داده میشن . 2- در مورد پژمان نوری هم باید بگم دوست عزیز خیلی بی انصافی . اون بازیکن وظیفه شناسیه که تو هر پستی ازش استفاده بشه با تعصب بازی میکنه .همین دو تا بازی آخر رو ببین . 3-لاوره هم که بازی نکرده 4- در مورد نظری و نیکبخت باهات موافقم .
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۲۴ روز قبل
نوشته شده توسط: مهدی خلیلی شهنا

1- در مورد آرش برهانی باید بگم که در حقش ظلم شده . آرش روحیه ش رو از دست داده بس که بازیکنای بی کیفیتی مثل نظری بهش ترجیح داده میشن . 2- در مورد پژمان نوری هم باید بگم دوست عزیز خیلی بی انصافی . اون بازیکن وظیفه شناسیه که تو هر پستی ازش استفاده بشه با تعصب بازی میکنه .همین دو تا بازی آخر رو ببین . 3-لاوره هم که بازی نکرده 4- در مورد نظری و نیکبخت باهات موافقم .

در مورد پژمان نوری، من با این دوستمون ، موافقم..... اما در مورد نظری من نظر دیگه ای دارم!!! توی بازیهای سال گذشته فجر، اون بهترین بازیکن بود! امسال هم دوندگی زیادی داره ولی در حد توقع ما هوادارا نیست!!!! امیدوارم بهتر بشه! چون ما به بازیکنای جوانی مثل نظری شدیدا نیاز داریم!!!