استقلال برای بهتر شدن در لیگ چه باید کند؟

آواتار محمد حیدری
استقلال برای بهتر شدن در لیگ چه باید کند؟
توسط   محمد حیدری   ۳۸۳۶ روز قبل
آواتار محمد شیرخانی سیفی
توسط   محمد شیرخانی سیفی   ۳۸۳۶ روز قبل
فقط باید جباری برگرده
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۳۶ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد شیرخانی سیفی

بنظر من جباری نباید برگرده!!! حداقل این فصل!!! باید تنبیه بشه تا قدر استقلال و بدونه! ولی یه هافبک بازیساز خوب میخوایم که جای جباری رو پر کنه!!!

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۳۶ روز قبل
بنظر من جباری نباید برگرده!!! حداقل این فصل!!! باید تنبیه بشه تا قدر استقلال و بدونه! ولی یه هافبک بازیساز خوب میخوایم که جای جباری رو پر کنه!!! و اینست، آبی آریایی.......
آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۳۴ روز قبل

یک هافبک طراح میخوایم که با توجه به مصدومیت های پی درپی جمشیدیان و بازی نگرفتن لاوره (البته باتوجه به اینکه هیچ شناختی ازش نداریم ) ضروری به نظر می رسه البته جای حمودی هم خیلی خالیه که با توجه به مصدومیت خسرو این ضعف بیشتر به چشم میخوره

آواتار مهسا صادقی
توسط   مهسا صادقی   ۳۸۳۳ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

بنظر من جباری نباید برگرده!!! حداقل این فصل!!! باید تنبیه بشه تا قدر استقلال و بدونه! ولی یه هافبک بازیساز خوب میخوایم که جای جباری رو پر کنه!!!

کاملا مخالفم چون ما به داداش جباری نیاز داریم
آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۸۳۳ روز قبل

فقط تمرکز برای انجام بازی با تاکتیک و سرعتی

آواتار مهدی خلیلی شهنا
توسط   مهدی خلیلی شهنا   ۳۸۳۳ روز قبل
کارهای زیادی باید انجام بده : 1- استراحت دادن به رحمتی . 2- اصلاح ساختار دفاعی تیم و جذب مدافعان راست و چپ 6 دانگ 3- یک هافبک طراح و بازیساز (در سطح جباری یا بالاتر)که به نظرم از نون شب هم واجبتره . جباری رو نمیگم .چون جباری مطمئنا تا زمانیکه آقای فتح اله زاده هست برنمیگرده اون گزینه اول به خدا جواب میده . به نظر شما یه رحمتی آماده از نظر روانی و بدنی بهتر جواب میده یا رحمتی نا آماده . تازه حسینی دروازه بان تیم امیده و به خاطر اینکه دو سه فصل پشت سر رحمتی مونده انگیزه های زیادی برای خودنمایی داره . پس اگه رحمتی حداقل سه یا چهار هفته استراحت کنه مطمئن باشید که 2تا دروازه بان 6 دانگ و آماده داریم که خیالمون رو از دروازه راحت میکنه . البته این يک نظره و همه چیز بسته به نظر سرمربیه .
آواتار عارف یوسفی
توسط   عارف یوسفی   ۳۸۳۱ روز قبل

به یه دروازه بان جوان تر هم نیاز داریم