تساوی مقابل نفت

آواتار حسن یارمحمدی
تساوی مقابل نفت
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۸۳۴ روز قبل

من نیمه دوم بازیو دیدم

گلشون زیبا و شانسی بود هر چی گل قشنگ و از راه دوره استقلال میخوره از این بابت خیلی بد شانس بودیم

در نبود یه سری از بازیکنا استقلال شاداب بازی نکرد

عادت ندارم از بازیکن تیم بد بگم ولی این نوری دیگه شورشو دراورده

به امید روزهای خوب برا استقلال

آواتار مهدی خلیلی شهنا
توسط   مهدی خلیلی شهنا   ۳۸۳۴ روز قبل
هاشم بیک زاده بر خلاف همیشه خوب بود .فرهاد مجیدی عالی بود و در کل تیم خوب بازی کرد .از بد روزگار هم گل به اون قشنگی خوردیم .در کل برای ادامه لیگ امیدوارمون کردند. ولی به خدا اون وسط جای یه هافبک خلاق و بازیساز خالیه .امید که کادر فنی فکری بکنه .
آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۸۳۴ روز قبل
به نظر من غیر از نکونام و فرهاد و پژمان وامیر حسین بقیه افتضاح بود
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۳۴ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین گودرزی

بازی بدی نبود ولی یه کم دقت بازیکنا توی پاسکاری و مخصوصا ضربات آخر، میتونست نتیجه رو برای ما رقم بزنه...! مثلا اون موقعیت خوب نظری که به هرجای دروازه میتونست بزنه، ولی سقف آسمونو انتخاب کرد!!! درسته بعضی از بازیکنای اصلی هم نبودند! ولی این دلیل نمیشه که نتیجه لازم رو نگیریم!!! تیم ما مثلا برای حضور در سه لیگ بسته شده و نباید بدون چند بازیکن، اینطوری بهانه گرفت!!!

البته نظر همه دوستان کاملا قابل احترام......

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۳۴ روز قبل

متأسفانه نتونستم بازی رو ببینم ولی دوستان گفتن بچه ها خوب بازی کردن و ازهمه بهتر کاپیتان فرهاد بوده  واقعاً گل زیبایی زد و نشون داد کاپیتان آبیها حالا حالاها مثمرثمر و توانمنده

گلی که خوردیم یک کم شبیه گل آندو بودشاید اگه سید طبق معمول تو جایگیری ها دقت میکرد میتونست توپ رو مهار کنه ولی معمولا این توپا گل می شن

ولی بازم از همشون ممنون بخاطر بازی خوبشون

آواتار سعید عسکری
توسط   سعید عسکری   ۳۸۳۲ روز قبل
نوشته شده توسط: مهدی خلیلی شهنا

هاشم بیک زاده بر خلاف همیشه خوب بود .فرهاد مجیدی عالی بود و در کل تیم خوب بازی کرد .از بد روزگار هم گل به اون قشنگی خوردیم .در کل برای ادامه لیگ امیدوارمون کردند. ولی به خدا اون وسط جای یه هافبک خلاق و بازیساز خالیه .امید که کادر فنی فکری بکنه .
بله من هم اعتقاد دارم که جای یه هافبک بازیساز خالیه واگر مربیان سیاوشو اززمین بیرون نمی کشیدند گل نمی خوردیم بازیکن نفت دو سه متر پا به توپ شد وهیچ یک از بازیکنا رو پاش نرفت ویه مساله دیگه که فاصله بین خط میانی با مهاجمان زیاده و خط میانی به مدافعان نزدیکه به خاطر همین فشار بر روی مدافعان و دروازبان زیاده از اول فصل همین مشکلو داشتیم هنوز فکری به حال این مو ضوع نشده

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۳۲ روز قبل
بازی که نیمه اول زیاد چنگی به دل نمیزد........ولی واقعا کمبود بازیساز حس میشد و با گفته این دوستمون کاملا موافقم که سیاوش نباید تعویض میشد....فرهاد و پژمان از نوع منتظریش هم عالی بودن....... در کل بد نبود
آواتار محمد طاطیان
توسط   محمد طاطیان   ۳۸۲۸ روز قبل

نظری خیلی با تو اینطرف و اونطرف میره

بابا پاس بده جاتو عوض کن