مشکل رحمتی چیه ؟

آواتار مهدی خلیلی شهنا
مشکل رحمتی چیه ؟
توسط   مهدی خلیلی شهنا   ۳۸۱۳ روز قبل
بابا سید جون تو که از این گلا نمیخوردی . دوتا گل 40متری تو این فصل خوردی .سید از تو بعیده . بابا جون چرا همیشه از خط دروازه اینقدر فاصله داری ؟ چرا توپهایی رو که میتونی راحت جمع کنی مشت می کنی . حواست کجاست سید ؟ سلطان کلین شیت فصل قبل !!!!!!!!!!! هنوز هم میتونی این عنوان رو از رقیبات پس بگیری . به شرطی که فقط و فقط تمرکزت رو بالا ببری . امیدوارم همون سید فصل قبل بشی و تو برزیل شماره یک تیم ملی باشی (به امید خدا و البته خواست و تلاش خودت )
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۱۳ روز قبل

من به دروازه بانی زیاد وارد نیستم! ولی فکر کنم باید با دست مخالف این توپ و جمع میکرد!!!؟

وهمچنین با تاپیک دوستمون آقای K86431 که اسمشم نمیدونیم!!! موافقم... و امیدوارم که شماره یک تیم ملی برزیل به تن سیدمون باشه... ان شاء الله...

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۱۳ روز قبل
بابا سید جون تو که از این گلا نمیخوردی . دوتا گل 40متری تو این فصل خوردی .سید از تو بعیده . بابا جون چرا همیشه از خط دروازه اینقدر فاصله داری ؟ چرا توپهایی رو که میتونی راحت جمع کنی مشت می کنی . حواست کجاست سید ؟ سلطان کلین شیت فصل قبل !!!!!!!!!!! هنوز هم میتونی این عنوان رو از رقیبات پس بگیری . به شرطی که فقط و فقط تمرکزت رو بالا ببری . امیدوارم همون سید فصل قبل بشی و تو برزیل شماره یک تیم ملی باشی (به امید خدا و البته خواست و تلاش خودت )
به نظر من سید عالیه ولی یه جاهایی گلایی میخوره ..!!!!!!!.....طبیعی نیست ولی غیر عادی هم نیست هر بازیکنی براش ممکنه پیش بیاد یه دوران تو اوج و یه دوران.......در ضمن خراب شدن روحیه سید بعد از دعوت نشدنش به تیم ملی هم نباید نادیده گرفت 
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۱۳ روز قبل
گل نخوردن تو یک تیم موضوعییه که همه تیم تو اون دخالت دارن و گل تیم نفت از اون گلا بود که شاید هیچ کس مقصر نباشد ولی بطور کلی رحمتی بی دلیل خود را وارد یک جنگ مغلوبه کرد وخودش را به انزوای فوتبالی کشاند ودر شرایط فعلی فقط خودش هست که میتواند به خودش کمک کند او باید با شرایط موجود کنار بیاید وقبول کند این حاشیه ها را کسی جز او درست نکرده در این حالت میتواند بر خودش مسلط ودوباره همانی شود که همه دوست دارند
آواتار عاطفه خاکباز
توسط   عاطفه خاکباز   ۳۸۱۲ روز قبل

خدا از این کیروش نگذره که با سید ما این کارو کرد حالا درسته کار سیدم زیادجالب نبود ولی دیگه مستحق این همه سختگیری نبودش آقایون مسئول وفدراسیونیا هم که اصلا به روی مبارکشون نیاوردن موضوع به این مهمی رو..اونوقت میگن سید چش شده؟هیچی آقایون اعتماد بنفسشونابود کردن!!

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۱۲ روز قبل

موافقم ،گل نخوردن تو یک تیم موضوعییه که همه تیم تو اون دخالت دارن  ولی بطور کلی رحمتی بی دلیل خود را وارد یک جنگ مغلوبه کرد وخودش را به انزوای فوتبالی کشاند ودر شرایط فعلی فقط خودش هست که میتواند به خودش کمک کند او باید با شرایط موجود کنار بیاید وقبول کند این حاشیه ها را کسی جز او درست نکرده در این حالت میتواند بر خودش مسلط ودوباره همانی شود که همه دوست دارند

آواتار محمد رجبی
توسط   محمد رجبی   ۳۸۱۱ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

موافقم ،گل نخوردن تو یک تیم موضوعییه که همه تیم تو اون دخالت دارن  ولی بطور کلی رحمتی بی دلیل خود را وارد یک جنگ مغلوبه کرد وخودش را به انزوای فوتبالی کشاند ودر شرایط فعلی فقط خودش هست که میتواند به خودش کمک کند او باید با شرایط موجود کنار بیاید وقبول کند این حاشیه ها را کسی جز او درست نکرده در این حالت میتواند بر خودش مسلط ودوباره همانی شود که همه دوست دارند

2 کلمه از مادر عروس در مورد رحمتی حرف میزنی دقت کن.بابا انزوای فوتبالی.آدم شاخ از کلش میزنه بیرون از بعضی حرفا از یه کساییخخخخخخخخخخخخخ
آواتار محمد رجبی
نوشته شده توسط: ساحره عصار
[quote=k86431]بابا سید جون تو که از این گلا نمیخوردی . دوتا گل 40متری تو این فصل خوردی .سید از تو بعیده . بابا جون چرا همیشه از خط دروازه اینقدر فاصله داری ؟ چرا توپهایی رو که میتونی راحت جمع کنی مشت می کنی . حواست کجاست سید ؟ سلطان کلین شیت فصل قبل !!!!!!!!!!! هنوز هم میتونی این عنوان رو از رقیبات پس بگیری . به شرطی که فقط و فقط تمرکزت رو بالا ببری . امیدوارم همون سید فصل قبل بشی و تو برزیل شماره یک تیم ملی باشی (به امید خدا و البته خواست و تلاش خودت )
به نظر من سید عالیه ولی یه جاهایی گلایی میخوره ..!!!!!!!.....طبیعی نیست ولی غیر عادی هم نیست هر بازیکنی براش ممکنه پیش بیاد یه دوران تو اوج و یه دوران.......در ضمن خراب شدن روحیه سید بعد از دعوت نشدنش به تیم ملی هم نباید نادیده گرفت 
چه گلایی میخوره خانم محترم!همتون کارشناسید ما خبر نداشتیما!دروازه 7 متره مثله دروازه فوتسال شما نیست یه وجب باشه.یه کم فک کنید راجب به مطالبتون دانشمندا
آواتار محمد رجبی
نوشته شده توسط: عاطفه خاکباز

خدا از این کیروش نگذره که با سید ما این کارو کرد حالا درسته کار سیدم زیادجالب نبود ولی دیگه مستحق این همه سختگیری نبودش آقایون مسئول وفدراسیونیا هم که اصلا به روی مبارکشون نیاوردن موضوع به این مهمی رو..اونوقت میگن سید چش شده؟هیچی آقایون اعتماد بنفسشونابود کردن!!

حالا شد
آواتار محمد رجبی
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

من به دروازه بانی زیاد وارد نیستم! ولی فکر کنم باید با دست مخالف این توپ و جمع میکرد!!!؟

وهمچنین با تاپیک دوستمون آقای K86431 که اسمشم نمیدونیم!!! موافقم... و امیدوارم که شماره یک تیم ملی برزیل به تن سیدمون باشه... ان شاء الله...

بابا دست مخالف یه بار دیگه فیلمو نگاه کن بعد صحبت کن
آواتار مهدی خلیلی شهنا
توسط   مهدی خلیلی شهنا   ۳۸۱۰ روز قبل
آقای mohammadssتعصب رو کنار بگذار .من گل تیم نفت رو نگفتم .گلهای استقلال صنعتی - گل دوم فجر .گلهای زاویه بسته و..... همه قبول داریم رحمتی دروازه بان خوبیه ولی الان افت کرده . اینقدر هم جوابای الکی نذار که ستاره هات رو زیاد کنی .
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۱۰ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد رجبی

[quote=meisam taj025]

بابا دست مخالف یه بار دیگه فیلمو نگاه کن بعد صحبت کن

......................................

آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۸۰۸ روز قبل
سید خوبه فقط بد شانسی میاره
آواتار عارف یوسفی
توسط   عارف یوسفی   ۳۸۰۸ روز قبل

یه ذره هم سنش رفته بالا

آواتار محمد طاطیان
توسط   محمد طاطیان   ۳۸۰۷ روز قبل

رحمتی مشکلی نداره فقط یکم بدشانسی آورد

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۸۵ روز قبل

رحمتی بی شک بهترین بازیکن سال گذشته ایران بود و الان هم یکی از بهترینهای استقلاله . از 4 تا پنالتی فقط ی دونه گل خورده اونم از زیر دستش در رفت . هیچ مشکلی هم نداره الکی جو ندید