صدر نشینی پرسپولیس

آواتار حسن یارمحمدی
صدر نشینی پرسپولیس
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۸۴۴ روز قبل

بالاخره بعد سه سال به صدر جدول رسیدن

امروز یکی از خاطره انگیز ترین و بهترین روزهای هواداران پرسپولیسه

شاید به خیابونا بریزن و شیرینی پخش کنن

البته آماده اینم باشین که هواداراشون وحشتناک کری میخونن کم چیزی نیست بعد سه سال به صدر رسیدن

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۴۳ روز قبل

آخه،،،،،،! بیچاره ها سر از پا نمیشناسن!!! انگار دوباره قهرمان جام ولایت شدن!!!!

گناه دارن!!! میدونین چرا؟؟؟! چون ما بعداز برگزاری بازیهای عقب افتاده مون، صدر جدول و میگیریم و اونا باید دوباره بیان زیر ما.....!

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۴۳ روز قبل
چه حس قشنگی دارم یواش یواش احساس غرور میکنم ولی احساس غربت تمام وجودم را گرفته الان حدود 5 ساعت شده تازه دارم میفهمم استقلالیا همیشه تو چه حالی هستن فقط حیف که برای چند روز تازه اونم به خاطر بازی کمتر استقلال ما صدر جدولیم ولی به هر حال باید از این فرصت چند روزه بهترین استفاده را بکنم یک حس عجیبی دارم همش فکر میکنم رویاست یا دارم خواب میبینم شاید امشب دعاهایم مستجاب بشه چون به هر حال همیشه گفتن زمانی که اتفاق نادری توعالم رخ میده حوائج براورده میشه پس از خدا میخوام فردا صبح یا ما تو لیگ کشور مالدیو که همیشه صدر جدول باشیم یا استقلال بره تو لالیگا تا قهرمان نشه ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. صحبتهای یک قرمز بعد از رسیدن به صدر جدول
آواتار علیرضا جوادیان
چه حس قشنگی دارم یواش یواش احساس غرور میکنم ولی احساس غربت تمام وجودم را گرفته الان حدود 5 ساعت شده تازه دارم میفهمم استقلالیا همیشه تو چه حالی هستن فقط حیف که برای چند روز تازه اونم به خاطر بازی کمتر استقلال ما صدر جدولیم ولی به هر حال باید از این فرصت چند روزه بهترین استفاده را بکنم یک حس عجیبی دارم همش فکر میکنم رویاست یا دارم خواب میبینم شاید امشب دعاهایم مستجاب بشه چون به هر حال همیشه گفتن زمانی که اتفاق نادری توعالم رخ میده حوائج براورده میشه پس از خدا میخوام فردا صبح یا ما تو لیگ کشور مالدیو باشیم که همیشه صدر جدول باشیم یا استقلال بره تو لالیگا تا قهرمان نشه ........ صحبتهای یک قرمز
آواتار علیرضا جوادیان
زمان ارسال: ۶ آبان ۱۳۹۲ - ساعت : 12:06:38 AM چه حس قشنگی دارم یواش یواش احساس غرور میکنم ولی احساس غربت تمام وجودم را گرفته الان حدود 5 ساعت شده تازه دارم میفهمم استقلالیا همیشه تو چه حالی هستن فقط حیف که برای چند روز تازه اونم به خاطر بازی کمتر استقلال ما صدر جدولیم ولی به هر حال باید از این فرصت چند روزه بهترین استفاده را بکنم یک حس عجیبی دارم همش فکر میکنم رویاست یا دارم خواب میبینم شاید امشب دعاهایم مستجاب بشه چون به هر حال همیشه گفتن زمانی که اتفاق نادری توعالم رخ میده حوائج براورده میشه پس از خدا میخوام فردا صبح یا ما تو لیگ کشور مالدیو باشیم که همیشه صدر جدول باشیم یا استقلال بره تو لالیگا تا قهرمان نشه...... صحبتهای یک قرمز بعد از رسیدن به صدر جدول
آواتار علیرضا جوادیان
زمان ارسال: ۶ آبان ۱۳۹۲ - ساعت : 12:06:38 AM چه حس قشنگی دارم یواش یواش احساس غرور میکنم ولی احساس غربت تمام وجودم را گرفته الان حدود 5 ساعت شده تازه دارم میفهمم استقلالیا همیشه تو چه حالی هستن فقط حیف که برای چند روز تازه اونم به خاطر بازی کمتر استقلال ما صدر جدولیم ولی به هر حال باید از این فرصت چند روزه بهترین استفاده را بکنم یک حس عجیبی دارم همش فکر میکنم رویاست یا دارم خواب میبینم شاید امشب دعاهایم مستجاب بشه چون به هر حال همیشه گفتن زمانی که اتفاق نادری توعالم رخ میده حوائج براورده میشه پس از خدا میخوام فردا صبح یا ما تو لیگ کشور مالدیو باشیم که همیشه صدر جدول باشیم یا استقلال بره تو لالیگا تا قهرمان نشه...... صحبتهای یک قرمز بعد از رسیدن به صدر جدول
آواتار علیرضا جوادیان
چه حس قشنگی دارم یواش یواش احساس غرور میکنم ولی احساس غربت تمام وجودم را گرفته الان حدود 5 ساعت شده تازه دارم میفهمم استقلالیا همیشه تو چه حالی هستن فقط حیف که برای چند روز تازه اونم به خاطر بازی کمتر استقلال ما صدر جدولیم ولی به هر حال باید از این فرصت چند روزه بهترین استفاده را بکنم یک حس عجیبی دارم همش فکر میکنم رویاست یا دارم خواب میبینم شاید امشب دعاهایم مستجاب بشه چون به هر حال همیشه گفتن زمانی که اتفاق نادری توعالم رخ میده حوائج براورده میشه پس از خدا میخوام فردا صبح یا ما تو لیگ کشور مالدیو باشیم که همیشه صدر جدول باشیم یا استقلال بره تو لالیگا تا قهرمان نشه...... صحبتهای یک قرمز بعد از رسیدن به صدر جدول
آواتار علیرضا جوادیان
از همه عذر میخوام ولی هر کار کردم این تاپیک درست نیامد
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان

از همه عذر میخوام ولی هر کار کردم این تاپیک درست نیامد

عیبی نداره علیرضا جان.... در ضمن خیلیم قشنگ بود

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۸۴۳ روز قبل

بهترین کری برای پرس پلیس که به صدر رسیده:«صدر جدول رو دیدید؟ خب یه عکس یادگاری با صدر جدول بندازید که زود باید پسش بدین»!

نوشته شده توسط: سعید آقامحمدی

بهترین کری برای پرس پلیس که به صدر رسیده:«صدر جدول رو دیدید؟ خب یه عکس یادگاری با صدر جدول بندازید که زود باید پسش بدین»!

آفرین.... خیلی قشنگ بود....

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۴۲ روز قبل

طفلکیا تو این روزا چقدر ذوق زده شدن . جالب تر اینه که اینقدر روشون زیاده همکار من با شیرینی اومده بود اداره

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۴۲ روز قبل
خوب مرضیه جون حق دارن 3 ساله این قسمت جدول و ندیدن ولی به همکارت بگو به زودی باید خرما پخش کنه چون ازشون میگیریم صدرو
آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۴۲ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار

خوب مرضیه جون حق دارن 3 ساله این قسمت جدول و ندیدن ولی به همکارت بگو به زودی باید خرما پخش کنه چون ازشون میگیریم صدرو

ایشالا

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۴۱ روز قبل

بابا ولشون کنید اینا رو

آواتار محمد طاطیان
توسط   محمد طاطیان   ۳۸۴۰ روز قبل

هر 4 سال یه اتفاق نادر تو لنگ میفته

صدر نشینی لیگ چه حرفا چه چیزا آدم شاخ در میاره

منتظر 4 سال بعدی باشید

آواتار علیرضا فارسی نژاد
توسط   علیرضا فارسی نژاد   ۳۸۴۰ روز قبل
یادم میاد اخرین باری که لنگ قهرمان شد تلوزیون ها سیاه و سفید بود
آواتار عارف یوسفی
توسط   عارف یوسفی   ۳۸۱۹ روز قبل

فکر کن صدر نشینی شون تا آخر فصل باقی بمونه

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۱۷ روز قبل
نوشته شده توسط: عارف یوسفی

فکر کن صدر نشینی شون تا آخر فصل باقی بمونه

مثل اینکه یادت رفته اونا هتوز قهرمان نشدن . اگه با سه گل ببریم قهرمانیم

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۸۱۶ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا فارسی نژاد

مرسی جالب بود!!!!

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۱۵ روز قبل

قهرمانیهای پرسپولیس داره زیاد میشه قهرمان جام ولایت قهرمان نیم فصل لیگ . بابا ایولا

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۷۹۲ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا فارسی نژاد

خیلی بامزه بود

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۹۲ روز قبل

به نظرم دیگه نباید مسخر شون کنیم . اونا خیلی بهتر از ما بازی میکنن